Instrukcja jak wejść w zoom dla dzieci i rodziców.

2 Pages • 163 Words • PDF • 263.4 KB
Uploaded at 2021-09-24 05:58

This document was submitted by our user and they confirm that they have the consent to share it. Assuming that you are writer or own the copyright of this document, report to us by using this DMCA report button.


Jak wejść na platformę ZOOM Rekomendowana przeglądarka: Google Chrome. Na Firefoxie też powinno działać. 1. Otwieramy przeglądarkę. 2. W miejscu na wpisanie strony internetowej wpisujemy wysłany przeze mnie w wiadomości link do spotkania. (wchodzimy o wyznaczonej godzinie)

3. Wyskoczy nam takie okno – czekamy. Okno sugeruje zainstalowanie aplikacji ZOOM (można to zrobić – ułatwi to i przyspieszy wchodzenie na platformę, ale nie jest to obowiązkowe).

4. Po chwili wyskoczy nam takie okno:

Klikamy w zaznaczone przeze mnie miejsce.

5. Teraz wyskoczy kolejne małe okienko pod spodem.

Zaznaczamy czerwone pole. 6. Kolejne okno:

Zaznaczamy czerwone pole. 7. Ostatnie okno

Wpisujemy swoje imię (najlepiej z pierwszą literą nazwiska i klasą np. Jan N. 5d). I kilkamy JOIN. Jesteśmy na lekcji online  Po wejściu na platformę zapyta nas czy udostępniamy nasze „Audio” oznacza to czy chcemy być słyszani i widziani w kamerce, ALE RÓWNIEŻ CZY CHCEMY SŁYSZEĆ TO CO SIĘ DZIEJE. Więc klikamy w to. Mam nadzieję, że wszystkim się uda połączyć! Do zobaczenia! 