Espe Wszystko zawierzam panu - krzysztof nowakowski
Espe Wszystko zawierzam panu - krzysztof nowakowski
Espe Wszystko zawierzam panu - krzysztof nowakowski

Espe Wszystko zawierzam panu - krzysztof nowakowski

od
7,26 zł

Wyjątkowa okazja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę przygotował Bee.pl w cenie 7,26 zł

Przeszukaliśmy dużą ilość sklepów online w naszej bazie danych aby odszukać świetną ofertę specjalnie dla Ciebie. Espe Wszystko zawierzam panu - krzysztof nowakowski ESPe z kategorii książki religijne kupisz w cenie 7,26 zł w sklepie Bee.pl. Kwota 7,26 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty (2) ...
 • Cechy:
 • Książki religijne
 • Espe
 • 9788382010510
 • miękka
 • Krzysztof Nowakowski
 • eSPe
 • 84
 • 2020

Opis Espe Wszystko zawierzam panu - krzysztof nowakowski

W Chrystusie wszystkie grzechy świata zostaną przemienione w miłość. To będzie ostateczne pokonanie Szatana. Ks. Dolindo

Obserwując współczesny świat, mnóstwo osób przeżywa lęki i zwątpienia, gdyż obecne czasy wydają się szczególnie skomplikowanym momentem próby dla ludzkości i Kościoła. Szerzące się choroby, skomplikowana sytuacja ekonomiczna, przemiany społeczne wydające się zmierzać w złym kierunku, kolejne kryzysy powodujące odejścia ludzi z Kościoła… Czy są to znaki nowych czasów? Co czeka nas jutro? Jaka będzie nowa rzeczywistość?

Chrześcijanin – tłumaczy ksiądz Dolindo – nie jest kimś, kto lęka się przyszłości, gdyż całe nasze życie jest w rękach Boga. Chrześcijanin nie deprecjonuje obecnego życia. Przeciwnie – tłumaczy kapłan z Neapolu – „jako mieszkańcy tego świata musimy, zgodnie z naszymi zdolnościami, przyczyniać się do budowania porządku i ładu życia". Nie możemy przy tym jednak zapomnieć, iż naszą ojczyzną jest niebo, a my w każdej chwili życia jesteśmy narzędziami Bożej Opatrzności. Czytając duchowe rady księdza Dolindo i załączone do nich rozważania, dowiesz się:

 • jak – mimo chwilowych zwątpień – ożywiać w sercu ufność w to, że Jezus zawsze jest z nami i troszczy się o nas niezależnie od tego, co nas w życiu spotyka;
 • jaki sens mają trudności i cierpienia;
 • dlaczego w trudnych chwilach niezwykle należy dbać o modlitwę i życie sakramentalne, zwłaszcza o sakrament pojednania.

Jezu, Panie mój, Ty jesteś moim Królem. Ty mnie prowadzisz, Ty mi pomagasz, Ty mnie dotykasz. Z Tobą o nic nie muszę się troszczyć. Jestem jak minimalne dziecko. Będę podążał za Tobą, bo mój Ojciec jest atrakcyjny i kochany, a ja mogę przy Nim czuć się bezpiecznie. Gdy niespodzianie pojawią się niepokój, lęk, smutek czy troski dnia codziennego, zamknę oczy i wyznam Ci z głębi serca: „O Jezu, Ty się tym zajmij". /fragment książki/

Patronat medialny

Tych kilkadziesiąt fragmentów duchowych medytacji ojca Dolindo to prawdziwa uczta duchowa. Polecam czytać je powoli, delektując się każdym słowem, gdyż bije z nich potężne światło wiary, nadziei i miłości, która krok po kroku przybliża do bezgranicznego zaufania Panu. Podyktowane są głęboką i bezkompromisową wiarą człowieka, który całe swoje życie poświęcił Bogu i żył tylko dla Niego. Z jego duchowych rad, przedstawionych językiem prostym i niezagmatwanym, czerpać mogą wszyscy, którzy szukają pewności, iż Bóg istnieje i że się o nich troszczy.

Fragment recenzji Joanny Skrzypnik na portalu literywiary.pl

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Espe Wszystko zawierzam panu - krzysztof nowakowski
Kategoria Książki religijne
Marka eSPe
ISBN 9788382010510
Oprawa miękka
Autor Krzysztof Nowakowski
Wydawnictwo eSPe
Ilość stron 84
Rok wydania 2020
Aktualnych ofert 2
Najniższa cena 7,26 zł
Najwyższa cena 7,26 zł
W bazie od 24.11.2020
Data aktualizacji 04.03.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Bee.pl

Historia cen

Funkcja monitorowania historii cen pozwala na porównanie wartości produktu na przestrzeni czasu.

Przepraszamy, obecnie brak aktualnych informacji z historią cen tego produktu.

Recenzje / opinie

Nabyłeś ten produkt? Napisz, co o nim sądzisz.

Obecnie nie ma opinii dotyczących Espe Wszystko zawierzam panu - krzysztof nowakowski. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią.

Znalezione oferty w bazie

Ewentualne koszty przesyłki dla Espe Wszystko zawierzam panu - krzysztof nowakowski ESPe nie zostały wkalkulowane w ceny prezentowanych poniżej ofert. Przed określeniem, gdzie dokonasz zakupu, zorientuj się w ocenach firmy oraz dodaj do ceny możliwy koszt przesyłki. Lista ofert jest stale uaktualniana co jakiś czas, około raz na kilka - kilkanaście minut.

 • Wszystko zawierzam Panu (idź do Bee.pl)

  Wszystko zawierzam Panu Sklep on-line
  ★★★★★
  7,26 zł
  Kategoria w sklepie Bee.pl: Książki > Religia eSPe
 • Wszystko zawierzam Panu (idź do TaniaKsiazka.pl)

  Wszystko zawierzam Panu Sklep on-line
  ★★★★★
  7,26 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Książki > Religia eSPe

Produkty powiązane

Mandatum
Espe
9,87 zł

Mandatum

Stworzona przez boga Espe
Espe

Inne z kategorii Książki religijne

Jezus chrystus królem polski
Antyk Marek Derewiecki
Gottfried hertzka Tak leczy bóg
Gottfried Hertzka
Droga krzyżowa
Salwator
14,42 zł

Droga krzyżowa

...