Główka pracuje, teścik rozwiązuje. sprawdziany wiedzy i umiejętności dla uczniów klas 1. - monika kozikowska
Główka pracuje, teścik rozwiązuje. sprawdziany wiedzy i umiejętności dla uczniów klas 1. - monika kozikowska
Główka pracuje, teścik rozwiązuje. sprawdziany wiedzy i umiejętności dla uczniów klas 1. - monika kozikowska

Główka pracuje, teścik rozwiązuje. sprawdziany wiedzy i umiejętności dla uczniów klas 1. - monika kozikowska

7,60 zł

Specjalna okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję przygotował MegaKsiazki.pl w cenie 7,60 zł

Przeszukaliśmy wiele sklepów on-line w naszej bazie aby odszukać najbardziej korzystną ofertę specjalnie dla Ciebie. Główka pracuje, teścik rozwiązuje. sprawdziany wiedzy i umiejętności dla uczniów klas 1. - monika kozikowska z kategorii pozostałe książki kupisz w cenie 7,60 zł w sklepie MegaKsiazki.pl. Kwota 7,60 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Pozostałe książki
 • 9788393240593
 • miękka
 • Monika Kozikowska
 • Niko
 • 80
 • 2018

Opis Główka pracuje, teścik rozwiązuje. sprawdziany wiedzy i umiejętności dla uczniów klas 1. - monika kozikowska


„Sprawdziany wiedzy i umiejętności szkolnych dla uczniów klas pierwszych" mają na celu systematyczne badanie opanowanych przez nich umiejętności i przyswojonych wiadomości z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej i przyrodniczej. W ten sposób ukierunkują i przygotują do sprawdzianu na zakończenie pierwszego etapu edukacji szkolnej.

Przedmiotem monitorowania są umiejętności zgodne z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 23 grudnia 2008 r. Wyszczególnione w Podstawie programowej kształcenia ogólnego dla szkół podstawowych.
Tematyka sprawdzianów została dostosowana do pór roku, zjawisk zachodzących w przyrodzie, świąt – jest bliska i przychylna dziecku. Każdy test gromadzi szczegółowy plan sprawdzanych umiejętności i nabytych wiadomości, kartę samooceny ucznia, miejsce na ocenę i komentarz nauczyciela i szczegółową instrukcję do sprawdzania i oceny.
Opracowane sprawdziany posiadają być pomocą i inspiracją dla nauczycieli. Sposób oceniania jest propozycją, a każdy nauczyciel powinien przystosować go do wewnątrzszkolnego systemu oceniania obowiązującego w danej placówce.
Tytuł Główka pracuje teścik rozwiązuje klasa 1 Autor Monika Kozikowska Wydawnictwo Niko EAN 9788393240593 ISBN 9788393240593 Kategoria Książki dla dzieci\Edukacyjne liczba stron 80 Format 19.5x27.5x0.4 cm Rok wydania 2012 Oprawa Miękka Wydanie 1 Waga 0.204 kg

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Główka pracuje, teścik rozwiązuje. sprawdziany wiedzy i umiejętności dla uczniów klas 1. - monika kozikowska
Kategoria Pozostałe książki
ISBN 9788393240593
Oprawa miękka
Autor Monika Kozikowska
Wydawnictwo Niko
Ilość stron 80
Rok wydania 2018
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 7,60 zł
Najwyższa cena 7,60 zł
W bazie od 25.06.2020
Data aktualizacji 12.02.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu MegaKsiazki.pl

Historia cen

Funkcja śledzenia historii zmian cen pozwala użytkownikowi na analizę wartości towaru w czasie.

Na tę chwilę nie mamy historycznych danych dotyczących cen dla produktu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Recenzje / opinie

Opinia użytkowników jest dla innych ważna! Wyślij swoją recenzję produktu.

Jeszcze nikt nie ocenił Główka pracuje, teścik rozwiązuje. sprawdziany wiedzy i umiejętności dla uczniów klas 1. - monika kozikowska. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię!

Znalezione oferty w bazie

W cenach propozycji dla Główka pracuje, teścik rozwiązuje. sprawdziany wiedzy i umiejętności dla uczniów klas 1. - monika kozikowska , pokazanych na poniższej liście, nie uwzględniono możliwych kosztów dostarczenia towaru. Zanim podejmiesz decyzję, gdzie dokonać zakupu, koniecznie zapoznaj się z opiniami na temat firmy i zapoznaj sie z warunkami dostawy. Aktualizacja katalogu propozycji odbywa się co kilka - kilkanaście minut.

 • Główka pracuje, teścik rozwiązuje. sprawdziany wiedzy i umiejętności dla uczniów klas 1. - monika kozikowska (oferta z MegaKsiazki.pl)

  Główka pracuje, teścik rozwiązuje. sprawdziany wiedzy i umiejętności dla uczniów klas 1. - monika kozikowska Sklep on-line
  ★★★★★
  7,60 zł
  Kategoria w sklepie MegaKsiazki.pl: Pozostałe książki

Produkty powiązane

Inne z kategorii Pozostałe książki

Brak innych produktów w kategorii Pozostałe książki
...