Wzory pism procesowych w sprawach cywilnych i rejestrowych z objaśnieniami Wolters kluwer polska sa
Wzory pism procesowych w sprawach cywilnych i rejestrowych z objaśnieniami Wolters kluwer polska sa
Wzory pism procesowych w sprawach cywilnych i rejestrowych z objaśnieniami Wolters kluwer polska sa

Wzory pism procesowych w sprawach cywilnych i rejestrowych z objaśnieniami Wolters kluwer polska sa

201,40 zł

Specjalna okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję przygotował TaniaKsiazka.pl w cenie 201,40 zł

Przejrzeliśmy dużą ilość e-sklepów w bazie Docero aby wyszukać świetną ofertę specjalnie dla Ciebie. Wzory pism procesowych w sprawach cywilnych i rejestrowych z objaśnieniami Wolters kluwer polska sa Wolters Kluwer Polska SA z kategorii audiobooki kupisz w cenie 201,40 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Pokazana cena 201,40 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Audiobooki
 • 9788382869149

Opis Wzory pism procesowych w sprawach cywilnych i rejestrowych z objaśnieniami Wolters kluwer polska sa

\n\nPublikacja mieści wzory pism procesowych w głównej mierze używanych na poszczególnych etapach innowacyjnania rozpoznawczego oraz w postępowaniu zabezpieczającym i egzekucyjnym. Każdy wzór został opatrzony szczegółowym komentarzem, który analizuje znaczenie i zakres stosowania poszczególnych instytucji wyrażonych w pismach procesowych.

\n\nW opracowaniu ukazano równocześnie formalne, jak i merytoryczne aspekty konstruowania pism procesowych na rozmaitych etapach i w różnych rodzajach cyklu cywilnego, innowacyjnania nieprocesowego (w tym w sprawach rejestrowych) i w innowacyjnaniach pomocniczych.

\n\nW piątym wydaniu uwzględniono zmiany dotyczące m.in.: sposobu wnoszenia wniosków dotyczących podmiotów podlegających wpisowi do rejestru przedsiębiorców, terminu zaspokojenia roszczenia oznaczonego w nakazie zapłaty i wniesienia zarzutów od nakazu zapłaty w nowoczesnaniu nakazowym, ograniczenia wysokości opłaty od zarzutów w nowoczesnaniu nakazowym, jeśli nakaz został wydany przeciwko konsumentowi, konieczności przedstawienia wraz z pozwem wniesionym w nowoczesnaniu nakazowym przeciwko konsumentowi obowiązanemu z weksla, umowy, z której wynika roszczenie zabezpieczone wekslem, wraz z deklaracją wekslową i załącznikami i zamieszczenia w treści pozwu skierowanego przeciwko osobie fizycznej oświadczenia o tym, czy roszczenie powstało w związku z umową zawartą z konsumentem, rozszerzenia zakresu spraw należących do katalogu spraw gospodarczych, przesłanek uprawnienia wierzyciela do złożenia wniosku o wyznaczenie terminu licytacji lokalu mieszkalnego służącego zaspokojeniu potrzeb mieszkaniowych dłużnika.

\n\nDzięki lekturze książki czytelnik może: \n\n- zapoznać się ze sposobami konstruowania twierdzeń, wniosków dowodowych i innych oświadczeń stron; \n\n- zweryfikować należycieść ustalenia opłaty od poszczególnych pism procesowych w zależności od ich przedmiotu, typu sprawy i etapu postępowania; \n\n- poznać dopełniające znaczne aspekty dopuszczalności i dokonywania czynności w formie pism procesowych, takie jak: określenie osób uprawnionych, terminy, podstawy złożenia.

\n\nKsiążka zainteresuje adwokatów i radców prawnych oraz aplikantów, którzy w swojej pracy zawodowej sporządzają pisma w nowoczesnaniu cywilnym. \n\nWzory pism zawarte w publikacji dostępne są w wersji elektronicznej do pobrania ze strony internetowej www.umowy-gospodarcze-wzory-9.wolterskluwer.pl po wpisaniu zamieszczonego w książce kodu aktywacyjnego.

Wzory można modyfikować i dopasowywać do indywidualnych potrzeb.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Wzory pism procesowych w sprawach cywilnych i rejestrowych z objaśnieniami Wolters kluwer polska sa
Kategoria Audiobooki
ISBN 9788382869149
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 201,40 zł
Najwyższa cena 201,40 zł
W bazie od 22.08.2022
Data aktualizacji 21.02.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania historii cen pozwala Ci podejmować przemyślane decyzje zakupowe.

Przepraszamy, obecnie nie ma dostępnych danych na temat historii cen produktu.

Recenzje / opinie

Opinia użytkowników jest dla innych bardzo istotna! Wyślij recenzję produktu.

Nie znaleźliśmy żadnych recenzji dla tego produktu. Twoja opinia może być pierwsza!

Znalezione oferty w bazie

Ewentualne koszty przesyłki dla Wzory pism procesowych w sprawach cywilnych i rejestrowych z objaśnieniami Wolters kluwer polska sa Wolters Kluwer Polska SA nie zostały uwzględnione w cenach prezentowanych poniżej ofert. Przy wyborze miejsca w którym kupisz produkt, zapoznaj się z reputacją sklepu i rozważ dodatkowy koszt związany z wysyłką. Katalog propozycji cenowych jest odświeżana co kilka minut.

 • Wzory pism procesowych w sprawach cywilnych i rejestrowych z objaśnieniami Wolters kluwer polska sa (idź do TaniaKsiazka.pl)

  Wzory pism procesowych w sprawach cywilnych i rejestrowych z objaśnieniami Wolters kluwer polska sa Sklep on-line
  ★★★★★
  201,40 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Audiobooki Wolters Kluwer Polska SA

Produkty powiązane

Inne z kategorii Audiobooki

Dokumentacja medyczna w praktyce lekarza dentysty
Wydawnictwo Lekarskie PZWL
...