Wiek empatii. Jak natura uczy nas życzliwości wyd. 2
Wiek empatii. Jak natura uczy nas życzliwości wyd. 2
Wiek empatii. Jak natura uczy nas życzliwości wyd. 2
Psychologia Copernicus center press

Wiek empatii. Jak natura uczy nas życzliwości wyd. 2

49,44 zł

Wyjątkowa okazja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję przygotował Empik w cenie 49,44 zł

Przeszukaliśmy całą bazę sklepów on-line w systemie Docero aby wyszukać najkorzystniejszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Wiek empatii. Jak natura uczy nas życzliwości wyd. 2 Copernicus Center Press z kategorii psychologia kupisz w cenie 49,44 zł w sklepie Empik. Wyświetlona wota 49,44 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Psychologia
 • Copernicus center press
 • 9788378865803
 • Frans de Waal
 • Copernicus Center Press

Opis Wiek empatii. Jak natura uczy nas życzliwości wyd. 2

Jak głęboko sięgają korzenie ludzkiej życzliwości? Czy w świecie zwierząt wynajdziemy współczucie, empatię i uczciwość? "Nie wierzcie tym, którzy mówią, że musimy walczyć o przetrwanie, bo taka jest natura.

dużo zwierząt przeżywa nie przez likwidowanie innych i przywłaszczanie sobie wszystkich zasobów,poprzez współpracę i dzielenie się. Potrzebna jest więc kompletna rewolucja w tym, jak postrzegamy naturę ludzką.

Zbyt wielu ekonomistów i polityków modeluje społeczeństwo ludzkie jako wieczną walkę, jaka ich zdaniem występuje w przyrodzie, a która jest tak naprawdę czczym wymysłem. Zachowują się jak magik, który najpierw podrzuca swoje założenia ideologiczne do kapelusza natury, żeby następnie wyciągnąć je triumfalnie za uszy, prezentując nam, jak niezwykle świat przyrody zgadza się z ich poglądami.

To sztuczka, na którą zbyt długo dawaliśmy się złapać. Jest jasne, że w świecie występuje konkurencja, jednak ludzie nie mogą żyć, jeśli ograniczą się tylko do niej." Frans de Waal "Frans de Waal, pionier badań nad naczelnymi, znajduje w szympansach jaśniejszą stronę naszego gatunku, zwłaszcza naszą zdolność do empatii.

W ciągu lat prowadzenia badań zgromadził imponujący zasób dowodów na to, iż nasza zdolność do identyfikowania się z innymi - co zezwala na współczucie i życzliwość – ma głębokie korzenie ewolucyjne." „The Wall Street Journal" "De Waal zgromadził zniewalającą liczba badań przedstawiających, iż zwierzęta posiadają niemało cech, które określamy najczęściej jako „ludzkie".

Cytuje najnowsze artykuły opisujące zachowania zwierząt, podważające przekonanie o "wyższości ludzkiego sposobu myślenia" i stawiające zwierzęta pod pewnymi względami na równo z ludźmi." „Publisher's Weekly" "To genialna książka, celebrująca ulepszoną stronę naszej natury." „Kirkus" Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Wiek empatii. Jak natura uczy nas życzliwości wyd. 2
Kategoria Psychologia
Marka Copernicus Center Press
ISBN 9788378865803
Autor Frans de Waal
Wydawnictwo Copernicus Center Press
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 49,44 zł
Najwyższa cena 49,44 zł
W bazie od 03.11.2022
Data aktualizacji 12.03.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Empik

Historia cen

Funkcja śledzenia zmian cen pozwoli Ci podejmować.

Bardzo nam przykro, ale na chwilę obecną nie ma dostępnych danych o historii cen produktu Wiek empatii. Jak natura uczy nas życzliwości wyd. 2.

Recenzje / opinie

Masz ten produkt? Powiedz innym, co o nim myślisz.

Na chwilę obecną brak recenzji Wiek empatii. Jak natura uczy nas życzliwości wyd. 2. Bądź pierwszym, który dodaje opinię!

Znalezione oferty w bazie

Przedstawione poniżej ceny dla produktu Wiek empatii. Jak natura uczy nas życzliwości wyd. 2 Copernicus Center Press nie wliczają w siebie ekstra wydatków związanych z przesyłką. Przy wyborze miejsca zakupu produktu, zapoznaj się z renomą sklepu i rozważ dodatkowy koszt związany z przesyłką. Katalog ofert jest odświeżana raz na kilka minut.

 • Wiek empatii. Jak natura uczy nas życzliwości wyd. 2 (oferta z Empik)

  Wiek empatii. Jak natura uczy nas życzliwości wyd. 2 Sklep on-line
  ★★★★★
  49,44 zł
  Kategoria w sklepie Empik: Psychologia Copernicus Center Press

Produkty powiązane

Copernicus center press Empatia w.3
Copernicus center press

Inne z kategorii Psychologia

Drapieżcy. Pedofile, gwałciciele
Media Rodzina
Studio astropsychologii Medytacja buddyjskiego mnicha
Studio Astropsychologii
Ciałem rozumiem Świat książki
ŚWIAT KSIĄŻKI
Praktyka psychoterapii
KR
Funkcjonowanie noo-psychospołeczne
WYDAWNICTWO DIFIN
...