Kobiety i szatani
Kobiety i szatani
Kobiety i szatani

Kobiety i szatani

25,42 zł

Okazja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję ma Empik w cenie 25,42 zł

Przeszukaliśmy dużą ilość e-sklepów w naszym systemie aby odszukać najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie. Kobiety i szatani z kategorii poezja kupisz w cenie 25,42 zł w sklepie Empik. Cena 25,42 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Poezja

Opis Kobiety i szatani

Autorka gustownych powieści uderza po raz kolejny! Tym razem zabierze cię do hipnotycznego zimowego miasta – do piekła kobiet i męskich cieni… Dominika budzi się w obcym domu. Nie ma pojęcia, jak się w nim znalazła. Miasto z wierzchu wygląda zwyczajnie, ale… ktoś zakradł się do niego nocą i… podmienił słońce. Teraz świeci tu sztuczna gwiazda – trupio zimna, podobna do blaszanego guzika. Najkorzystniejsza przyjaciółka, Laura, zniknęła bez śladu, a tożsamość samej Dominiki rozpuściła się w powietrzu jak cukier w kawie. Nikt Dominiki nie rozpoznaje i nie pamięta – wszystko wskazuje na to, iż kiedy spała – z całym miastem stało się coś diabelnie absurdalnego. Gdy już inicjuje myśleć, że bezpowrotnie przegrała swoje życie, spotyka enigmatycznego zakapturzonego mężczyznę… "Kobiety i szatani" to oryginalna, osadzona w zimowym krajobrazie alegoria piekła. Część mieszkańców „sztucznego miasta" straciła i zapomniała swoich bliskich, inni osiedlili się na obrzeżach i utworzyli minikomunę, a pod powierzchnią miasta zdaje się kryć zdumiewająca tajemnica… W tym żeńskim piekle nie brakuje i panów, którzy odbywają własną pokutę. Poznacie także fascynujące istoty pół-szatańskie, bezimienne krajobrazy metafizyczne, sensualną przewodniczkę Georgię, upiorne bliźnięta i dziwną papugę… Dodatkowym nietuzinkowym smakiem powieści jest tło, które składa się z wybitnych dzieł malarskich – autorka wtopiła słowami znane obrazy do treści swojej powieści, dzięki czemu czytelnik w procesie lektury razem z bohaterami spaceruje po niezwykłej krainie plastycznych wizji! To książka powłóczysta i plastyczna, konwencja obyczajowa i oniryczna splata się w niej z subtelnymi akcentami opowieści kryminalnej. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Kobiety i szatani
Kategoria Poezja
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 25,42 zł
Najwyższa cena 25,42 zł
W bazie od 17.10.2023
Data aktualizacji 12.06.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Empik

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia zmian cen pozwala użytkownikowi na analizę wartości produktu w czasie.

nie udało się nam uzyskać archiwalnych danych cenowych dla produktu Kobiety i szatani (Poezja). Proszę spróbuj ponownie później.

Recenzje / opinie

Podziel się swoją opinią o produkcie! Twój komentarz może pomóc innym użytkownikom.

Przepraszamy, ale obecnie nie mamy jeszcze opinii o tym produkcie.

Znalezione oferty w bazie

Ceny propozycji dla Kobiety i szatani , które zostały przedstawione poniżej, nie zawierają potencjalnych kosztów przesyłki. Przy wyborze miejsca w którym kupisz produkt, zapoznaj się z komentarzami o sklepie i weź pod uwagę dodatkowy koszt związany z przesyłką. Odświeżanie listy sklepów ma miejsce co kilka - kilkanaście minut.

 • Kobiety i szatani (oferta z Empik)

  Kobiety i szatani Sklep on-line
  ★★★★★
  25,42 zł
  Kategoria w sklepie Empik: Poezja

Produkty powiązane

To ja... Wiersze
22,71 zł

To ja... Wiersze

Anioł z Auschwitz
31,52 zł

Anioł z Auschwitz

Tequila
19,66 zł

Tequila

Cykliści
7,60 zł

Cykliści

Święto Dyszla
11,87 zł

Święto Dyszla

ślady krwi
17,52 zł

ślady krwi

Ostatnie lato
12,90 zł

Ostatnie lato

Inne z kategorii Poezja

Zachmurzenie umiarkowane - barbara kosmowska
Literatura Piętro Wyżej
Bosa
Nowy świat
12,90 zł

Bosa

...