Muza In vitro bez strachu bez ideologii
Muza In vitro bez strachu bez ideologii
Muza In vitro bez strachu bez ideologii

Muza In vitro bez strachu bez ideologii

26,13 zł

Specjalna promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję ma TaniaKsiazka.pl w cenie 26,13 zł

Przeszukaliśmy całą bazę internetowych sklepów w naszej bazie aby odszukać najlepszą ofertę dla Ciebie. Muza In vitro bez strachu bez ideologii Muza z kategorii pamiętniki, dzienniki i listy kupisz w cenie 26,13 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Cena 26,13 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Pamiętniki, dzienniki i listy
 • Muza
 • 9788328701717
 • broszurowa
 • Anna Krawczak
 • Muza
 • 480
 • 2016

Opis Muza In vitro bez strachu bez ideologii

"In vitro. Bez strachu, bez ideologii" Anny Krawczak to pierwsza na polskim rynku książka podejmująca w wyważony sposób tematykę metody in vitro w tak szerokim zakresie. Jest polemiką z modnymi i pokutującymi mitami na temat tej metody, krążącymi w polskim społeczeństwie, podsycanymi poprzez media, kościół i polityków.

A także próbą analizy samej metody i sytuacji prawnej in vitro w Polsce. "In vitro. Bez strachu, bez ideologii" Anny Krawczak to pierwsza na polskim rynku książka podejmująca w wyważony sposób tematykę metody in vitro w tak szerokim zakresie.

Jest polemiką z popularnymi i pokutującymi mitami na temat tej metody, krążącymi w polskim społeczeństwie, podsycanymi przez media, kościół i polityków. A także próbą analizy samej metody i sytuacji prawnej in vitro w Polsce.

Autorka śledzi proces zapłodnienia in vitro od początku do końca. Od dylematów moralnych, poprzez uregulowania prawne, po zagadnienia biotechniczne i etyczne. Stara się odpowiedzieć na niełatwe pytania, jak granice ingerencji w ludzki zarodek.

Przygląda się naprotechnologii proponowanej poprzez Kościół jako alternatywna metoda dla in vitro. Mówi o niebezpieczeństwach związanych z dawstwem na każdym etapie (nasienie, jajeczko, zarodek). I wskazuje na to, iż losy dzieci poczętych metodą in vitro nie kończą się z chwilą ich poczęcia - to są często dorośli już ludzie, których debata na temat etyki tej metody bezpośrednio dotyka.

Jej rozważania przeplatane są poruszającymi historiami osób, z którymi zetknęła się i prywatnie, i w trakcie swojej pracy społecznej w Stowarzyszeniu "Nasz bocian". Książka jest pozycją wyjątkową ze względu na osobę autorki.

Anna Krawczak sama jest matką, która młodsze dziecko urodziła korzystając z metody in vitro. Była katoliczką z głęboko wierzącej rodziny, musiała przejść cały proces godzenia się na metodę, której nie akceptuje kościół, a która była jej jedyną szansą na urodzenie dziecka.

Opowiada nie tylko o przeżyciach swych, ale i męża oraz starszego syna. Anna Krawczak także przez mnóstwo lat pełniła funkcję prezesa Stowarzyszenia "Nasz bocian" zajmującego się sprawami ludzi zmagających się z problemem bezpłodności.

Jest członkinią Rady Programowej Narodowego Programu Leczenia Niepłodności 2013-2016 przy Ministerstwie Zdrowia, konsultantką wytycznych w leczeniu niepłodności Światowej Organizacji Zdrowia, członkinią ESHRE i Fertility Europe i członkinią Interdyscyplinarnego Zespołu Badań nad Dzieciństwem Uniwersytetu Warszawskiego.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Muza In vitro bez strachu bez ideologii
Kategoria Pamiętniki, dzienniki i listy
Marka Muza
ISBN 9788328701717
Oprawa broszurowa
Autor Anna Krawczak
Wydawnictwo Muza
Ilość stron 480
Rok wydania 2016
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 26,13 zł
Najwyższa cena 26,13 zł
W bazie od 24.03.2018
Data aktualizacji 16.04.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii zmian cen pozwala Ci na obserwację wartości towaru na przestrzeni czasu.

Nie udało się pobrać archiwalnych danych cenowych dla produktu Muza In vitro bez strachu bez ideologii. Proszę spróbuj ponownie później.

Recenzje / opinie

Podziel się swoją opinią o produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym użytkownikom.

Obecnie nie posiadamy recenzji dla Muza In vitro bez strachu bez ideologii. Twój komentarz może być pierwszy!

Znalezione oferty w bazie

Do cen wyświetlonych niżej dla Muza In vitro bez strachu bez ideologii Muza nie wliczono ewentualnych kosztów wysyłki. Przed wyborem miejsca zakupu, zapoznaj się z reputacją firmy i weź pod uwagę dodatkowy koszt związany z przesyłką. Odświeżanie listy propozycji następuje co kilkanaście minut.

 • Muza In vitro bez strachu bez ideologii (oferta z TaniaKsiazka.pl)

  Muza In vitro bez strachu bez ideologii Sklep on-line
  ★★★★★
  26,13 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Pamiętniki, dzienniki i listy Muza

Produkty powiązane

Inne z kategorii Pamiętniki, dzienniki i listy

Listy do persefony Sowello
Sowello
Błoński jan, miłosz czesław Listy 1958-1997
Błoński Jan, Miłosz Czesław
...