Intryguj - sam horn
Intryguj - sam horn
Intryguj - sam horn

Intryguj - sam horn

od
34,44 zł

Promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę przygotował TaniaKsiazka.pl w cenie 34,44 zł

Przejrzeliśmy dużą ilość sklepów internetowych w systemie Docero aby wyszukać najbardziej korzystną ofertę dla Ciebie. Intryguj - sam horn Poltext z kategorii biznes, ekonomia kupisz w cenie 34,44 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Cena 34,44 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty (3) ...
 • Cechy:
 • Biznes, ekonomia
 • Poltext
 • 9788380879836
 • miękka
 • Sam Horn
 • MT Biznes
 • 240
 • 2020

Opis Intryguj - sam horn

Jak tworzyć intrygujące treści? Jak przyciągać uwagę konsumentów do produktu czy współpracowników do pomysłu? Co można zro­bić,produkować prawdziwe więzi z ludźmi w kulturze braku cierpliwości i wyobcowania?

Twitter zezwala na wpisy o maksymalnej długości 140 znaków. Snapchat daje maksymalnie osiem sekund. Prezentacje TED to osiemnaście minut. Wpisy na blogu Setha Godina, guru marketingu, niemal nigdy nie są dłuższe niż 200 słów.

Według magazynu „Fast Company" jedna osoba na cztery rezygnuje z oglądania strony internetowej, jeśli jej treść ładuje się dłużej aniżeli cztery sekundy. Mamy do czynienia z prawdziwą epidemią braku cierpliwości, a równocześnie cierpimy na alienację i niedobór uwagi. Na szczęście są sposoby pozwalające pokonać broniczne rozproszenie uwagi odbiorców. Odszukasz je w tej książce.

Sam Horn, specjalistka z zakresu komunikacji i autorka wielu bestsellerowych książek, demonstruje mocne techniki pozwalające zainteresować twoich odbiorców i skłonić ich, by odłożyli wszystko na bok i skoncentrowali swoją uwagę na tobie i twoich słowach.

Jej ośmioetapowy proces INTRIGUE przedstawia, w jaki sposób przekształcić nudne i przeładowane treścią przekazy w spójną, przekonującą i efektywną komunikację dwustronną. Horn na bazie potężnych case studies omawia m.in. Postępowe sposoby inicjowania konwersacji w trakcie spotkań networkingowych, wyjaśnia, jak zbudować atmosferę zaciekawienia w trakcie wystąpienia na scenie czy jak skoncentrować uwagę inwestorów za pomocą krótkiej prezentacji. Jeżeli chcesz wydajnie dotrzeć do kogoś ze swym przekazem, musisz przygotować interesującą treść, która ZAINTRYGUJE twojego rozmówcę.

I (Intro) Wprowadzenie. Zacznij od wstępu, który przykuwa uwagę. Spraw, aby ludzie podnieśli brwi ze zdziwienia.

N (New) nowe. Nie starczy, żeby była to prawda – to jeszcze musi być coś NOWEGO. Zadbaj o aktualność informacji.

T (Time-Efficient) Właściwe wykorzystanie czasu. Zdobądź zaufanie dzięki sprawnemu gospodarowaniu czasem. Ogranicz długość swych wypowiedzi.

R (Repeatable) łatwe do powtórzenia. Utwórz hasło, które za­padnie im w pamięć. Chwila przerwy i… uderzenie. Wezwanie do działania ma zawierać rytm, aliterację i rym.

I (Interact) Interakcja. Nie ograniczaj się do informowania, wchodź w interakcję. Zbuduj scenariusze, żeby ludzie mogli współuczestniczyć i współtworzyć.

G (Give) Dawanie. Słuchaj tak, jak chcesz, aby ciebie słuchano. Wyjdź ze swej głowy. Używaj ich języka, zaspokajaj ich potrzeby.

U (Useful) Przydatne. Pokaż realne korzyści. Dawaj możliwości, nie rozkazy.

E (Examples) Przykłady. Nie opowiadaj historyjek, dziel się przykła­dami z życia. Spraw, żeby odbiorcy przejęli się problemem dzięki teleskopowi empatii.

Narzędzia modelu INTRIGUE pozwolą ci skutecznie przykuć i utrzymać uwagę odbiorcy: widza, słuchacza, czytelnika.

***

Bez względu na to, czy ukazujesz jakiś nowy produkt, prowadzisz prezentację, promocję, czy chcesz kogoś do czegoś przekonać, Sam Horn nauczy cię, w jaki sposób zdobyć uwagę ludzi – i ją utrzymać.

Daniel H. Pink, autor książek Drive. W pełni nowe spojrzenie na motywację, a także Jak być dobrym sprzedawcą

nawet nie próbuj przygotowywać oferty, propozycji handlowej albo prezentacji bez uprzedniego przeczytania tej książki.

Kay Koplovitz, założycielka USA Networks, prezes Springboard Enterprises

W dzisiejszym świecie biznesu, w którym obserwujemy coraz mniej zaangażowania, techniki rozszerzania zaangażowania pracowników i klientów poprzez koncentrację na ich potrzebach i priorytetach w pierwszej kolejności (…) to obowiązkowe narzędzia każdego lidera.

Marshall Goldsmith, autor książki Pozytywne nastawienie, jeden z 50 największych myślicieli biznesowych świata wg magazynu „Thinkers"

wystarczyło dziesięć sekund oglądania tej książki, bym dał się wciągnąć przykuwającym uwagę historiom opowiadanym poprzez Sam. To najszczególniej poręczna, inspirująca i dająca się wykorzystać w życiu(!) książka, jaką kiedykolwiek widziałem na temat zdobywania uwagi innych ludzi.

Derek Sivers, mówca TED (First Follower) i założyciel firmy CD Baby

***

Sam Horn jest specjalistką-strategiem w zakresie pozycjonowania, komunikowania i kreowania marki z dwudziestoletnim stażem pracy i licznymi sukcesami we współpracy z takimi klientami, jak Intel, NASA, Boeing, KPMG czy British Airways. Była jedną z najwyżej ocenianych prelegentek na liście najszybciej rozwijających się firm 500/5000 magazynu „Inc.". Jest także autorką książek z listy bestsellerów „New York Timesa", m.in. TONGUE FU! Sztuka walki językiem i Jutro? Nie ma takiego dnia w tygodniu!

Tytuł Intryguj. Przyciągnij uwagę i zdobywaj klientów Autor Sam Horn Tłumacz Marcin Kowalczyk Wydawnictwo MT Biznes EAN 9788380879836 ISBN 9788380879836 Kategoria Biznes,ekonomia,marketing\Biznes ilość stron 238 Rok wydania 2020 Oprawa Miękka ze skrzydełkami Wydanie 1

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Intryguj - sam horn
Kategoria Biznes, ekonomia
Marka Poltext
ISBN 9788380879836
Oprawa miękka
Autor Sam Horn
Wydawnictwo MT Biznes
Ilość stron 240
Rok wydania 2020
Aktualnych ofert 3
Najniższa cena 34,44 zł
Najwyższa cena 50,59 zł
W bazie od 28.08.2020
Data aktualizacji 26.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcja monitorowania historii zmian cen pozwala użytkownikowi na porównanie wartości towaru na przestrzeni czasu.

nie udało się nam pozyskać archiwalnych danych na temat cen dla tego produktu. Spróbuj proszę ponownie później.

Recenzje / opinie

Twoja opinia jest dla innych bardzo ważna! Wyślij swoją recenzję produktu.

Obecnie nie ma opinii dotyczących Intryguj - sam horn. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią.

Znalezione oferty w bazie

Ceny prezentowanych niżej propozycji dla Intryguj - sam horn Poltext nie zawierają w sobie potencjalnych kosztów pakowania i wysyłki Zanim wybierzesz, gdzie zakupić produkt, koniecznie zapoznaj się z opiniami na temat sklepu i zapoznaj sie z warunkami dostawy. Odświeżanie katalogu ofert następuje co kilka minut.

 • Intryguj - sam horn (idź do TaniaKsiazka.pl)

  Intryguj - sam horn Sklep on-line
  ★★★★★
  35,56 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Biznes, ekonomia Poltext

Produkty powiązane

Intryguj - sam horn
Poltext

Inne z kategorii Biznes, ekonomia

Instytut praktycznej edukacji Kto zabiera twoje pieniądze
Instytut Praktycznej Edukacji
Bankowość wczoraj i dziś Białas małgorzata, mazur zbigniew
Białas Małgorzata, Mazur Zbigniew
Współpraca z dostawcami w przedsiębiorstwach społecznie odpowiedzialnych
Wydawnictwo uniwersytetu jagiellońskiego
Nlp w biznesie Helion
Helion
...