Rutkowski jakub A wy za kogo mnie uważacie? rozmowa jakuba rutkowskiego z arcybiskupem adrianem galbasem sac
Rutkowski jakub A wy za kogo mnie uważacie? rozmowa jakuba rutkowskiego z arcybiskupem adrianem galbasem sac
Rutkowski jakub A wy za kogo mnie uważacie? rozmowa jakuba rutkowskiego z arcybiskupem adrianem galbasem sac
Książki religijne Rutkowski Jakub

Rutkowski jakub A wy za kogo mnie uważacie? rozmowa jakuba rutkowskiego z arcybiskupem adrianem galbasem sac

16,92 zł

Okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję ma TaniaKsiazka.pl w cenie 16,92 zł

Przeszukaliśmy bazę e-sklepów w naszej bazie danych aby odszukać najlepszą ofertę dla Ciebie. Rutkowski jakub A wy za kogo mnie uważacie? rozmowa jakuba rutkowskiego z arcybiskupem adrianem galbasem sac Rutkowski Jakub z kategorii książki religijne kupisz w cenie 16,92 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Cena 16,92 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Książki religijne
 • Rutkowski Jakub
 • 9788367336420
 • miękka
 • Rafael
 • 64
 • 2022

Opis Rutkowski jakub A wy za kogo mnie uważacie? rozmowa jakuba rutkowskiego z arcybiskupem adrianem galbasem sac

Latem 2020 roku ks. Łukasz Gołaś SAC, dyrektor radia Pallotti.FM, zaproponował mi, żeby nad urodziwym mazurskim jeziorem porozmawiać w spokojnej atmosferze i w luźnej formie o poważnych i fundamentalnych sprawach naszej wiary, takich jak modlitwa, słowo Boże, wierność, Kościół, rozeznawanie powołania i paru innych (…)

Nie jest to wnikliwa rozprawa, nie są to choćby typowe rekolekcje. Są to po prostu wakacyjne rozmowy, wręcz na granicy pogawędki. Mam jednak nadzieję, że będą one drobną i skromną inspiracją do osobistych przemyśleń na te poważne sprawy i zachęcą do pogłębienia podjętych tu tematów.

Wszystkim czytelnikom z serca błogosławię.

+ Adrian J. Galbas SAC

Abp Adrian Galbas SAC - pallotyn, doktor teologii duchowości, prowincjał Prowincji Zwiastowania Pańskiego Księży Pallotynów w Poznaniu w latach 2011-2019. Biskup pomocniczy diecezji ełckiej (styczeń 2020 – grudzień 2021), w której był Wikariuszem Generalnym, Przewodniczącym Komisji ds. Architektury i Sztuki, Moderatorem Kurii Biskupiej, a także odpowiedzialnym za formację stałą kapłanów z młodszych roczników święceń. Od 15 grudnia 2021 roku arcybiskup koadiutor katowicki. Jego zawołaniem biskupim są słowa „Pax Christi" (pokój Chrystusa). W Konferencji Episkopatu Polski pełni funkcję przewodniczącego Rady ds. Apostolstwa Świeckich. Jest koordynatorem trwającego w Kościele w Polsce synodu o synodalności. W swej codziennej posłudze biskupiej jest osobą bardzo otwartą na drugiego człowieka, lubi przebywać z ludźmi, zwłaszcza młodymi, słuchać i towarzyszyć im w codziennych sprawach. Kapłan zaangażowany w dzieła ewangelizacyjne, troszczący się o zapotrzebowania innych, spostrzegawczy i czujny obserwator rzeczywistości.

Kuba Rutkowski – na świecie od ćwierć wieku, od 2 lat szczęśliwy mąż i świeżo upieczony Tata. Z zawodu inżynier łączący kompetencje menedżerskie z umiejętnościami informatycznymi, na co dzień pracuje w branży chemicznej. Spory pasjonat radia, muzyki i sportu – co przekłada się na jego aktywności w czasie wolnym. Jest redaktorem warszawskiego studia Radia Pallotti.FM, prowadzi audycje, bierze udział w wielu wydarzeniach ewangelizacyjnych (jako Prowadzący lub uczestnik). Od 2020 roku członek Rady Sekretariatu ds. Apostolstwa w Prowincji Chrystusa Króla (Księża i Bracia Pallotyni). Od urodzenia fan zespołu Lady Pank, kibic FC Barcelony. Zainspirowany Bogiem i ludźmi nie potrafi usiedzieć w miejscu poprzez dłuższy czas – lubi inicjatywy, spotkania z ludźmi, świeże projekty medialne i ewangelizacyjne.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Rutkowski jakub A wy za kogo mnie uważacie? rozmowa jakuba rutkowskiego z arcybiskupem adrianem galbasem sac
Kategoria Książki religijne
Marka Rutkowski Jakub
ISBN 9788367336420
Oprawa miękka
Wydawnictwo Rafael
Ilość stron 64
Rok wydania 2022
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 16,92 zł
Najwyższa cena 16,92 zł
W bazie od 30.09.2022
Data aktualizacji 19.04.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcja monitorowania historii cen pozwala użytkownikowi na porównanie wartości towaru na przestrzeni czasu.

nie udało się nam uzyskać archiwalnych danych na temat cen dla produktu Rutkowski jakub A wy za kogo mnie uważacie? rozmowa jakuba rutkowskiego z arcybiskupem adrianem galbasem sac (Książki religijne). Proszę spróbuj ponownie później.

Recenzje / opinie

Podziel się swoją opinią o produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym użytkownikom.

Przepraszamy, ale obecnie nie mamy jeszcze opinii o tym produkcie.

Znalezione oferty w bazie

Ewentualne koszty dostawy dla Rutkowski jakub A wy za kogo mnie uważacie? rozmowa jakuba rutkowskiego z arcybiskupem adrianem galbasem sac Rutkowski Jakub nie są uwzględnione w cenach prezentowanych poniżej ofert. Przed określeniem, gdzie dokonasz zakupu, zorientuj się w ocenie firmy oraz dodaj do ceny ewentualny koszt dostarczenia. Aktualizacja katalogu sklepów następuje co kilka / kilkanaście minut.

 • Rutkowski jakub A wy za kogo mnie uważacie? rozmowa jakuba rutkowskiego z arcybiskupem adrianem galbasem sac (oferta z TaniaKsiazka.pl)

  Rutkowski jakub A wy za kogo mnie uważacie? rozmowa jakuba rutkowskiego z arcybiskupem adrianem galbasem sac Sklep on-line
  ★★★★★
  16,92 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Książki religijne Rutkowski Jakub

Produkty powiązane

Inne z kategorii Książki religijne

Jezus chrystus królem polski
Antyk Marek Derewiecki
Gottfried hertzka Tak leczy bóg
Gottfried Hertzka
Droga krzyżowa
Salwator
15,90 zł

Droga krzyżowa

...