Business English - Marketing and advertising poziom średni B1-B2 - Warżała-Wojtasiak Magdalena, Wojtasiak Wojciech
Business English - Marketing and advertising poziom średni B1-B2 - Warżała-Wojtasiak Magdalena, Wojtasiak Wojciech
Business English - Marketing and advertising poziom średni B1-B2 - Warżała-Wojtasiak Magdalena, Wojtasiak Wojciech
Nauka języka SuperMemo World

Business English - Marketing and advertising poziom średni B1-B2 - Warżała-Wojtasiak Magdalena, Wojtasiak Wojciech

od
50,92 zł

Specjalna okazja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję ma Bee.pl w cenie 50,92 zł

Przeszukaliśmy całą bazę e-sklepów w naszym systemie aby odszukać świetną ofertę specjalnie dla Ciebie. Business English - Marketing and advertising poziom średni B1-B2 - Warżała-Wojtasiak Magdalena, Wojtasiak Wojciech SuperMemo World z kategorii nauka języka kupisz w cenie 50,92 zł w sklepie Bee.pl. Wyświetlona cena 50,92 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty (2) ...
 • Cechy:
 • Nauka języka
 • SuperMemo World
 • 9788379840946
 • miękka
 • Magdalena Warżała-Wojtasiak, Wojciech Wojtasiak
 • SuperMemo
 • 128
 • 2018

Opis Business English - Marketing and advertising poziom średni B1-B2 - Warżała-Wojtasiak Magdalena, Wojtasiak Wojciech

Naucz się biznesowego języka angielskiego, który wykorzystasz w pracy w środowisku międzynarodowym lub za granicą! Zapamiętaj trwale nowe słownictwo i zwroty biznesowe dzięki metodzie inteligentnych powtórek SuperMemo.
Kurs języka angielskiego Business English Marketing and advertising jest skoncentrowany na słownictwie ze świata reklamy: jednocześnie tej klasycznej (prasowej i telewizyjnej), jak i cyfrowej (e-commerce). Ponadto poznasz zagadnienia związane z pozyskiwaniem klienta, a także etyką biznesową w języku angielskim na profesjonalnym poziomie.
Do Twojej dyspozycji oddajemy podręcznik do nauki około 300 nowych słów i zwrotów biznesowych, zawierający: teksty i dialogi, ćwiczenia z kluczem, słownik, zadania przygotowujące do egzaminów biznesowych Cambridge i telc, a także komentarze językowe i kulturowe, uzupełniony o:
+ kurs multimedialny do nauki wszystkich treści z podręcznika, w którym odnajdziesz 640 zróżnicowanych ćwiczeń, przystępny w aplikacjach SuperMemo.com dla systemów Android, iOS oraz Windows PC
+ 7 filmów ze scenami z dialogami z kursu
+ nagrania MP3, 70 minut nagrań w wykonaniu brytyjskich lektorów, do osłuchiwania się ze słownictwem i wymową, np. W trakcie spaceru, jazdy samochodem lub ćwiczeń.*
Tematy przewodnie w podręczniku i kursie multimedialnym to:
+ zagadnienia promocji i reklamy (rozdział: Newspaper ads, outdoor advertising)
+ reklama telewizyjna i elektroniczna (rozdział: TV and Internet ads)
+ handel elektroniczny (rozdział: E-commerce)
+ zarządzanie marką (rozdział: Building a brand)
+ zdobywanie i utrzymywanie klientów (rozdział: Winning customers)
+ zagadnienia dotyczące etyki w biznesie (rozdział: Business ethics).
* nabywając książkę, uzyskujesz kod dostępu do jej zwiększeń multimedialnych.
SuperMemo.com to pomiędzy innymi:
+ oparta o badania naukowe, wielokrotnie nagradzana metoda SuperMemo, zezwalająca zapamiętywać tysiące słów z blisko 100% produktywnością
+ bogaty słownik pozwalający wyszukiwać i dodawać nowe słowa do nauki
+ dostęp do wielu kursów językowych
+ możliwość tworzenia własnych notatek personalizujących treść kursu
+ możliwość nauki online oraz w aplikacjach przygotowanych na: komputer, tablet, a także smartfon.
Uczysz się, jak i gdzie chcesz. Za każdym razem logujesz się na jedno konto użytkownika, wspólne dla serwisu online oraz programu i aplikacji przenośnych SuperMemo.com, dzięki czemu Twoje postępy w nauce są wszędzie identyczne!
Kurs multimedialny
Praca z kursem multimedialnym Business English przebiega etapami, jakie wyznaczają poszczególne sekcje w każdej lekcji. Lekcja inicjuje się od filmu z dialogiem i / lub tekstu wprowadzającego, z którym należy się uważnie zapoznać. Każdej części prezentacyjnej towarzyszy ilustrowana nagraniami lista wyrazów i zwrotów biznesowych do nauki oraz bogaty zbiór ćwiczeń pozwalających utrwalić nowe słownictwo i nabrać wprawy w posługiwaniu się nim w odpowiednim kontekście. Wybrane lekcje zostały również wzbogacone o ciekawostki językowe. Dodatkowym atutem kursu jest zamykająca każdy rozdział sekcja Exam practice, zezwalająca na przygotowanie się do modnych egzaminów biznesowych. Nauka z kursem polega każdorazowo na zapoznaniu się z materiałem prezentacyjnym i towarzyszącym mu zestawem słownictwa oraz na rozwiązaniu ćwiczeń. Przekazaną poprzez siebie odpowiedź należy samodzielnie sprawdzić z rozwiązaniem zdefiniowanym w kursie poprzez autora, a następnie wybrać ocenę (Nie wiem, Prawie, Wiem). Powtórki są wyznaczane w oparciu o algorytm SuperMemo, dzięki któremu można utrwalać materiał z blisko 100% sprawnością.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Business English - Marketing and advertising poziom średni B1-B2 - Warżała-Wojtasiak Magdalena, Wojtasiak Wojciech
Kategoria Nauka języka
Marka SuperMemo World
ISBN 9788379840946
Oprawa miękka
Autor Magdalena Warżała-Wojtasiak, Wojciech Wojtasiak
Wydawnictwo SuperMemo
Ilość stron 128
Rok wydania 2018
Aktualnych ofert 2
Najniższa cena 50,92 zł
Najwyższa cena 50,92 zł
W bazie od 23.04.2018
Data aktualizacji 26.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Bee.pl

Historia cen

Funkcja monitorowania zmian cen pozwala Ci na ocenę wartości produktu na przestrzeni czasu.

Nie udało się zebrać archiwalnych informacji na temat cen dla produktu Business English - Marketing and advertising poziom średni B1-B2 - Warżała-Wojtasiak Magdalena, Wojtasiak Wojciech (Nauka języka). Proszę spróbuj ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Podziel się z innymi swoją opinią o produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym kupującym.

Obecnie nie ma opinii dotyczących tego produktu. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią.

Znalezione oferty w bazie

Przedstawione poniżej ceny dla Business English - Marketing and advertising poziom średni B1-B2 - Warżała-Wojtasiak Magdalena, Wojtasiak Wojciech SuperMemo World nie wliczają w siebie ewentualnych kosztów związanych z przesyłką. Przed określeniem, gdzie dokonasz transakcji, zorientuj się w ocenie sklepu i nie zapomnij o doliczeniu dodatkowych kosztów jeżeli istnieją. Aktualizacja katalogu ofert odbywa się co kilka - kilkanaście minut.

 • Business English - Marketing and advertising poziom średni B1-B2 - Warżała-Wojtasiak Magdalena, Wojtasiak Wojciech (w sklepie Bee.pl)

  Business English - Marketing and advertising poziom średni B1-B2 - Warżała-Wojtasiak Magdalena, Wojtasiak Wojciech Sklep on-line
  ★★★★★
  50,92 zł
  Kategoria w sklepie Bee.pl: Nauka języka SuperMemo World

Produkty powiązane

Inne z kategorii Nauka języka

...