Techniki anestezji małych zwierząt
Techniki anestezji małych zwierząt
Techniki anestezji małych zwierząt

Techniki anestezji małych zwierząt

155,00 zł

Promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję przygotował Empik w cenie 155,00 zł

Przejrzeliśmy dużą ilość sklepów on-line w naszym systemie aby wyszukać najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie. Techniki anestezji małych zwierząt z kategorii pedagogika kupisz w cenie 155,00 zł w sklepie Empik. Kwota 155,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Pedagogika

Opis Techniki anestezji małych zwierząt

'W książce 'Techniki anestezji drobnych zwierząt' znajdują się kompletne informacje o procedurach anestezjologicznych stosowanych u psów, kotów i zwierząt egzotycznych. Autorki omówiły szereg zagadnień związanych z wyposażeniem koniecznym do przeprowadzenia znieczulenia, monitorowaniem pacjenta, farmakologią, specyficznymi protokołami postępowania, komplikacjami poanestetycznymi, skomplikowanymi procedurami i znieczuleniem miejscowym.

Uzupełnienie powyższych zagadnień stanowią przykłady schematów nowoczesnania opracowane dla potężnych pacjentów, kolorowe fotografie ilustrujące poszczególne etapy wykonywania znieczulenia, a także liczne tabele, w których znajdują się szczegółowe dane o lekach używanych w anestezjologii weterynaryjnej.

Dzięki tej książce: zdobędziesz kompletną wiedzę o procedurach anestezjologicznych użytkowanych u psów, kotów i zwierząt egzotycznych, dowiesz się, co jest potrzebne do przeprowadzenia znieczulenia oraz jak należy nadzorować pacjenta i jakie leki mu podawać, nauczysz się uniemożliwiać obecności komplikacji poanestetycznych, poznasz protokoły anestezjologiczne używane przez doświadczonych specjalistów.

Ta książka to perfekcyjne kompendium wiedzy z zakresu znieczulania psów i kotów oraz innych niewielkich pacjentów internautów gabinety lekarzy weterynarii. Jest to poradnik przeznaczony dla osób interesujących się anestezjologią weterynaryjną albo na co dzień zajmujących się znieczulaniem w lecznicach i klinikach weterynaryjnych.

Liczne , a także szczegółowe instrukcje w postaci tabel pozwalają na zrozumienie i wdrożenie do własnej praktyki różnorodnych technik znieczulania. Autorki niemało uwagi poświęciły jeszcze prezentacji protokołów innowacyjnania anestezjologicznego, które same stosują w określonych sytuacjach, w tym także u pacjentów podwyższonego ryzyka, oraz powikłaniom z reguły spotykanym podczas znieczuleń.

Jest to wartościowa sugestia zarówno dla studentów i młodych lekarzy, którzy dopiero zdobywają wiedzę z zakresu anestezjologii małych zwierząt, jak i dla doświadczonych praktyków, pragnących uzupełnić informacje o współczesnym wyposażeniu i progresywnych technikach znieczulenia i monitorowania naszych pupili.' dr Piotr Skrzypczak Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Techniki anestezji małych zwierząt
Kategoria Pedagogika
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 155,00 zł
Najwyższa cena 155,00 zł
W bazie od 04.10.2023
Data aktualizacji 14.06.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Empik

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii zmian cen pozwala na podejmowanie przemyślanych decyzji o zakupie.

Przepraszamy, ale obecnie nie ma dostępnych informacji na temat historii cen tego produktu.

Recenzje / opinie

Podziel się swoją opinią o produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym potencjalnym kupującym.

Nie mamy jeszcze opinii na temat Techniki anestezji małych zwierząt. Czy chciałbyś dodać pierwszą recenzję?

Znalezione oferty w bazie

Ceny prezentowanych poniżej ofert dla Techniki anestezji małych zwierząt nie zawierają w sobie ewentualnych kosztów pakowania i wysyłki Przed zakupem, zorientuj się w renomie firmy i nie zapomnij o możliwości doliczenia innych kosztów. Co kilka minut następuje aktualizacja listy sklepów z ofertami.

 • Techniki anestezji małych zwierząt (idź do Empik)

  Techniki anestezji małych zwierząt Sklep on-line
  ★★★★★
  155,00 zł
  Kategoria w sklepie Empik: Pedagogika

Produkty powiązane

Inne z kategorii Pedagogika

Bratanek rameau
FUNDACJA AUGUSTA HR. CIESZKOWSKIEGO
31,16 zł

Bratanek rameau

Potrawy wielkanocne mazurek
Olesiejuk
...