Ulgi podatkowe na innowacje i rozwój w.3
Ulgi podatkowe na innowacje i rozwój w.3
Ulgi podatkowe na innowacje i rozwój w.3

Ulgi podatkowe na innowacje i rozwój w.3

65,22 zł

Okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję ma TaniaKsiazka.pl w cenie 65,22 zł

Przeszukaliśmy bazę sklepów internetowych w bazie aby odnaleźć najkorzystniejszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Ulgi podatkowe na innowacje i rozwój w.3 z kategorii prawo, akty prawne kupisz w cenie 65,22 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Kwota 65,22 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Prawo, akty prawne
 • 9788382685275

Opis Ulgi podatkowe na innowacje i rozwój w.3

Estoński CIT to forma opodatkowania CIT, która w założeniu miała być przyjazna podatnikom, rozciągliwa i nieskomplikowana do użytkowania. Został produkowany jako rozwiązanie proinwestycyjne adresowane do mikro-, niedużych i średnich przedsiębiorców.

Niestety, zmiany przepisów zostały uchwalone w pośpiechu i w praktyce nie były ani czytelne, ani przystępne w zastosowaniu. Sprawiło to, iż w niedługim czasie po wprowadzeniu były kilkukrotnie znowelizowane, a ich stosowanie tym bardziej może wydawać się utrudnione.

Autor - doradca podatkowy - w publikacji "Ulgi podatkowe na innowacje i rozwój" wyjaśnia, jak bezpiecznie podjąć decyzję o przejściu na CIT estoński. Wskazuje argumenty "za" i "przeciw" i doradza, jakie aspekty działalności rozważyć przed podjęciem decyzji w tym zakresie i jak zaplanować działalność na czteroletni okres stosowania ryczałtu od dochodów spółek.

Zakres tematyczny opracowania nie ogranicza się tylko do proinwestycyjnego estońskiego CIT. Autor przybliża w nim także zasady użytkowania innych ulg podatkowych: tzw. Niemieckiego funduszu inwestycyjnego, czyli ulgi skierowanej do podatników, którzy nie są zdecydowani na użycie tak radykalnego rozwiązania jak estoński CIT, na działalność badawczo-rozwojową i progresywną, czyli B+R, IP Box, na robotyzację, na najnowocześniejszych pracowników, a także na prototyp.

dzięki czemu publikacja jest właściwym wyborem nie tylko dla podatników CIT, lecz także podatników PIT. Dowiedzą się oni z niej, jak korzystać z ulg podatkowych o charakterze proinwestycyjnym i jakie zmiany wprowadzono w tym zakresie w ramach ostatnich nowelizacji ustaw o podatkach dochodowych.

Opracowanie zostało zilustrowane przykładami, które podatnicy mogą z łatwością odnieść do swoich indywidualnych sytuacji podatkowych. Wyrażone w nim opinie są poparte najnowszymi interpretacjami indywidualnymi Dyrektora KIS, objaśnieniami podatkowymi MF, a także orzecznictwem sądów administracyjnych Tytuł Ulgi podatkowe na innowacje i rozwój w.3 Autor Radosław Kowalski Wydawnictwo Infor EAN 9788382685275 ISBN 9788382685275 Kategoria Literatura, Prawo liczba stron 126 Format 235x165 mm Rok wydania 2024

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Ulgi podatkowe na innowacje i rozwój w.3
Kategoria Prawo, akty prawne
ISBN 9788382685275
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 65,22 zł
Najwyższa cena 65,22 zł
W bazie od 21.02.2024
Data aktualizacji 19.04.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania historii cen pozwala na porównanie wartości towaru w czasie.

Obecnie nie posiadamy danych historycznych dotyczących ceny dla tego produktu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Recenzje / opinie

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Dodaj recenzję produktu.

Obecnie nie posiadamy recenzji dla Ulgi podatkowe na innowacje i rozwój w.3. Twój komentarz może być pierwszy!

Znalezione oferty w bazie

Ceny ofert dla Ulgi podatkowe na innowacje i rozwój w.3 , które są pokazane poniżej, nie zawierają potencjalnych kosztów wysyłki. Zanim dokonsz zakupu, pozyskaj informacje o renomie sklepu i nie zapomnij o możliwości ujawnienia innych kosztów. Lista sklepów z ofertami jest aktualizowana co jakiś czas, około raz na kilkanaście minut.

 • Ulgi podatkowe na innowacje i rozwój w.3 (w sklepie TaniaKsiazka.pl)

  Ulgi podatkowe na innowacje i rozwój w.3 Sklep on-line
  ★★★★★
  65,22 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Prawo, akty prawne

Produkty powiązane

Prawo pracy
102,99 zł

Prawo pracy

Inne z kategorii Prawo, akty prawne

Zgodnie z prawem przeciwko obywatelom
Barcikowski Jacek
Oficyna naukowa Godność i siła prawa
Oficyna naukowa
Traktat o unii europejskiej
Wolters kluwer
Ochrona praw podatnika
Wolters Kluwer
Informatyzacja postępowania arbitrażowego
Arkuszewska Aneta
Z problematyki wiktymologii
Wolters Kluwer
...