Chemia LO 1 To jest chemia Podr. ZR wyd. 2019 NE
Chemia LO 1 To jest chemia Podr. ZR wyd. 2019 NE
Chemia LO 1 To jest chemia Podr. ZR wyd. 2019 NE

Chemia LO 1 To jest chemia Podr. ZR wyd. 2019 NE

od
59,99 zł

Okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję ma TaniaKsiazka.pl w cenie 59,99 zł

Przeszukaliśmy całą bazę sklepów online w systemie aby odszukać najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Chemia LO 1 To jest chemia Podr. ZR wyd. 2019 NE Maria Litwin, Szarota Styka-Wlazło, Joanna Szymońska z kategorii podręczniki kupisz w cenie 59,99 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Przedstawiona kwota 59,99 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty (3) ...
 • Cechy:
 • Podręczniki
 • 9788326735660
 • broszurowa
 • Nowa Era
 • 480
 • 2019

Opis Chemia LO 1 To jest chemia Podr. ZR wyd. 2019 NE

Podręcznik To jest chemia część 1 - zakres rozszerzony Obejmuje treści z chemii ogólnej i nieorganicznej z poziomu zwiększonego. Rozwija umiejętność projektowania doświadczeń chemicznych, zapisywania obserwacji i formułowania wniosków dzięki dokładnie opisanym eksperymentom z wskazanymi obserwacjami i wynikami.

posiada liczne zadania, które upraszczają poszerzenie umiejętności obliczeniowych, jak także związanych z rozwiązywaniem problematycznych zadań. Pozwala zrozumieć złożone procesy dzięki infografikom Krok po kroku.

Uczy dostrzegania związków przyczynowo-skutkowych, analizowania i wnioskowania na podstawie Map pojęć i Ciągów przemian chemicznych. Podręcznik pomaga w przygotowaniu do sprawdzianów i egzaminów poprzez bloki powtórzeniowe i podsumowania najważniejszych wiadomości na końcu każdego działu.

ułatwia też przygotowanie do egzaminu maturalnego, gdyż zawarte są w nim typowe dla tego testu zadania wraz ze sposobem ich rozwiązywania. Do publikacji załączony został także specjalny trening maturalny.

Podręczniki i karty pracy z serii "To jest chemia" to kompleksowy zbiór wiedzy równocześnie z zakresu podstawowych informacji, jak i zaawansowanej wiedzy. Dzięki stosownie dobranej strukturze tematów i układzie publikacji, przyswajanie treści jest przyjemne i interesujące.

Podręcznik posiada liczne grafiki, infografiki i rysunki, które pomagają zrozumieć nieprzystępne procesy chemiczne, zachodzące w otaczającym nas świecie. Dzięki dużym wyjaśnieniem i opisom krok po kroku, przeprowadzanie wszystkiego typu doświadczeń nie sprawia żadnych problemów.

Po każdym z rozdziałów pojawia się zakładka "Podsumowanie", dzięki której nauka do sprawdzianów i utrwalenie wiadomości jest jeszcze łatwiejsze. Publikacje posiadają także liczne zadania i sposoby na ich rozwiązanie oraz treningi maturalne.

W linii To jest Chemia wydawnictwa Nowa Era ukazały się: To jest chemia 1 - Podręcznik + Zbiór zadań - Zakres podstawowy To jest chemia 1 - Karty Pracy i Karty Laboratoryjne - Zakres podstawowy To jest chemia 1 - Podręcznik - Zakres rozszerzony To jest chemia 1 - Karty Pracy i Karty Laboratoryjne - Zakres zwiększony To jest chemia - Zbiór Zadań - Zakres powiększony To jest chemia 2 - Podręcznik - Zakres podstawowy To jest chemia 2 - Podręcznik - Zakres rozszerzony + E-testy To jest chemia 2 - Maturalne karty pracy - Zakres rozszerzony

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Chemia LO 1 To jest chemia Podr. ZR wyd. 2019 NE
Kategoria Podręczniki
ISBN 9788326735660
Oprawa broszurowa
Wydawnictwo Nowa Era
Ilość stron 480
Rok wydania 2019
Aktualnych ofert 3
Najniższa cena 59,99 zł
Najwyższa cena 61,99 zł
W bazie od 11.06.2019
Data aktualizacji 18.06.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcja monitorowania zmian cen pozwala na porównanie wartości produktu na przestrzeni czasu.

Nie udało się pobrać historycznych informacji na temat cen dla produktu Chemia LO 1 To jest chemia Podr. ZR wyd. 2019 NE (Podręczniki). Proszę spróbuj ponownie później.

Recenzje / opinie

Opinia klientów jest dla nas niezwykle ważna! Dodaj swoją recenzję produktu.

Na chwilę obecną brak recenzji Chemia LO 1 To jest chemia Podr. ZR wyd. 2019 NE. Bądź pierwszym, który dodaje opinię!

Znalezione oferty w bazie

Wskazane poniżej ceny dla produktu Chemia LO 1 To jest chemia Podr. ZR wyd. 2019 NE Maria Litwin, Szarota Styka-Wlazło, Joanna Szymońska nie wliczają w siebie wydatków związanych z wysyłką. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Aktualizacja listy ofert następuje co kilka - kilkanaście minut.

 • Chemia LO 1 To jest chemia Podr. ZR wyd. 2019 NE (w sklepie TaniaKsiazka.pl)

  Chemia LO 1 To jest chemia Podr. ZR wyd. 2019 NE Sklep on-line
  ★★★★★
  61,99 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Podręczniki Maria Litwin, Szarota Styka-Wlazło, Joanna Szymońska

Produkty powiązane

Chemia LO 1 To jest chemia Podr. ZR wyd. 2019 NE
Maria Litwin, Szarota Styka-Wlazło, Joanna Szymońska

Inne z kategorii Podręczniki

TRANS-ATLANTYK OPRACOWANIE
Literat
Punktowce dla klas 4-6 Gdańskie wydawnictwo oświatowe
GDAŃSKIE WYDAWNICTWO OŚWIATOWE
...