Coaching Zestaw narzędzi- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą)
Coaching Zestaw narzędzi- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą)
Coaching Zestaw narzędzi- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą)

Coaching Zestaw narzędzi- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą)

25,26 zł

Wyjątkowa okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę przygotował Bee.pl w cenie 25,26 zł

Przejrzeliśmy całą bazę sklepów online w bazie aby odszukać najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Coaching Zestaw narzędzi- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą) z kategorii pozostałe książki kupisz w cenie 25,26 zł w sklepie Bee.pl. Kwota 25,26 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Pozostałe książki
 • 9788328343351
 • 224

Opis Coaching Zestaw narzędzi- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą)

Podstawowe wyposażenie coacha Coaching, mimo swej sporej i wciąż rosnącej popularności, nadal jest dziedziną nową, a poprzez to nieuporządkowaną. Równolegle funkcjonują zróżnicowane, nieraz rozbieżne jego definicje, mianem "coachów" określają się bardzo odmienni specjaliści, a czasem niestety także antyspecjaliści, którzy sięgają po etycznie niedopuszczalne metody z pogranicza nauki i ezoteryki. Jak w tym wszystkim ma się odnaleźć początkujący praktykant coachingu? Jaką wiedzą powinien się kierować, które techniki wybierać, by działać z myślą o jak największych korzyściach dla swego klienta? Techniki proponowane poprzez autorów tej książki łączą w sobie wszystkie funkcje ważne w przebiegu zmiany, jakiej w procesie coachingowym powinien odczuć klient. Ćwiczenia zostały ułożone w przemyślanej kolejności. W istocie każde z nich może być użyte w następujących po sobie sesjach, począwszy od pierwszego spotkania aż do sesji podsumowującej lub zamykającej relację coachingową. Podążając przez karty tej książki, coach będzie mógł się zapoznać z modelem pracy używanym na co dzień przez jej autorów,też prowadzić model coachingowego działania krok po kroku, od A do Z, z uwzględnieniem najważniejszych komponentów typowych dla większości procesów rozwoju osobistego. Jako uzupełnienie i rozszerzenie tematu proponujemy książkę Macieja Bennewicza pt. Coaching. Złote zasady. Maciej Bennewicz - menedżer, mentor, coach, socjolog po Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją z psychologii. Założyciel Instytutu Kognitywistyki kształcącego zawodowych coachów i mentorów. Autor licznych artykułów oraz uznawanych za kanoniczne poradników na temat coachingu, m.in. Coaching, czyli restauracja osobowości, Coaching, czyli przebudzacz neuronów, Coaching na Wyspach Szczęśliwych, COACHING, KREATYWNOŚĆ, ZABAWA. Narzędzia rozwoju dla pasjonatów i profesjonalistów. Anna Prelewicz - dyrektor programowy w Instytucie Kognitywistyki, trener kognitywny, superwizor, mentor, coach, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Warszawskiego. Psychologia, rozwój osobisty, edukacja i metody pracy z umysłem to jej największa pasja. Realizuje ją w pracy z grupami i prowadząc jednostkowe sesje coachingowe oparte na kryteriach akredytacyjnych Bennewicz Instytut Kognitywistyki na poziomie Master of Cognitive Science.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Coaching Zestaw narzędzi- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą)
Kategoria Pozostałe książki
ISBN 9788328343351
Ilość stron 224
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 25,26 zł
Najwyższa cena 25,26 zł
W bazie od 14.09.2018
Data aktualizacji 14.06.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Bee.pl

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania historii cen pozwala użytkownikowi na porównanie wartości towaru na przestrzeni czasu.

Obecnie nie posiadamy historycznych danych cenowych dla produktu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Recenzje / opinie

Podziel się swoją opinią o produkcie! Twój komentarz może pomóc innym kupującym.

Przepraszamy, ale obecnie nie mamy jeszcze opinii o tym produkcie.

Znalezione oferty w bazie

W cenach propozycji dla Coaching Zestaw narzędzi- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą) , przedstawionych poniżej, nie uwzględniono ewentualnych kosztów dostarczenia towaru. Przed wyborem miejsca zakupu, zapoznaj się z komentarzami o sklepie i rozważ dodatkowy koszt związany z przesyłką. Lista propozycji jest stale uaktualniana co jakiś czas, około raz na kilka minut.

 • Coaching Zestaw narzędzi- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą) (oferta z Bee.pl)

  Coaching Zestaw narzędzi- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą) Sklep on-line
  ★★★★★
  25,26 zł
  Kategoria w sklepie Bee.pl: Pozostałe książki

Produkty powiązane

Inne z kategorii Pozostałe książki

Brak innych produktów w kategorii Pozostałe książki
...