Geografia fizyczna
Geografia fizyczna
Geografia fizyczna

Geografia fizyczna

27,55 zł

Wyjątkowa okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję przygotował TaniaKsiazka.pl w cenie 27,55 zł

Przejrzeliśmy dużą ilość sklepów internetowych w naszej bazie danych aby odszukać najbardziej korzystną ofertę specjalnie dla Ciebie. Geografia fizyczna z kategorii podręczniki kupisz w cenie 27,55 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Cena 27,55 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Podręczniki
 • 9788379127436

Opis Geografia fizyczna

pakiet zadań z geografii fizycznej, który pomaga w poszerzeniu i utrwaleniu wiedzy zdobywanej na lekcjach geografii, a także w przygotowaniu się do egzaminu maturalnego z geografii. Publikacja wypełnia lukę na rynku wydawniczym, na którym aktualnie brakuje tradycyjnych ćwiczeń do geografii dla szkół ponadpodstawowych.

mieści zadania rozmaitego typu, o rozmaitym stopniu trudności, które obejmują pełny zakres treści nauczania geografii fizycznej na poziomie szkoły ponadpodstawowej. Pozwalają utrwalić zdobytą wiedzę, rozwijać umiejętności geograficzne i pokazują, jak zastosować je w praktyce.

W zadaniach szczególny nacisk położono na: • tworzenie, czytanie i interpretowanie treści rozmaitych map, zdjęć lotniczych, wykresów i diagramów; • korzystanie i interpretowanie treści pochodzących z najróżniejszych portali geoinformacyjnych; • wyjaśnianie i przewidywanie skutków procesów oraz zjawisk zachodzących w środowisku geograficznym; • rozwijanie zainteresowań geograficznych, a także budzenie ciekawości świata.

Wzorcowe odpowiedzi do zadań można znaleźć na stronie internetowej www.demart.com.pl Tytuł Geografia fizyczna. Matura Autor Tomasz Sojka Wydawnictwo Demart EAN 9788379127436 ISBN 9788379127436 Kategoria Książki dla młodzieży\Lektury i opracowania ilość stron 152 Rok wydania 2024 Oprawa Miękka Wydanie 1

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Geografia fizyczna
Kategoria Podręczniki
ISBN 9788379127436
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 27,55 zł
Najwyższa cena 27,55 zł
W bazie od 19.04.2024
Data aktualizacji 29.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcja monitorowania historii zmian cen daje możliwość podejmowania przemyślanych decyzji zakupowych.

Nie udało nam się uzyskać archiwalnych danych cenowych dla tego produktu. Proszę spróbuj ponownie później.

Recenzje / opinie

Posiadasz ten produkt? Powiedz nam, co o nim myślisz.

Obecnie nie ma opinii dotyczących tego produktu. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią.

Znalezione oferty w bazie

Przedstawione poniżej ceny dla produktu Geografia fizyczna nie wliczają w siebie ewentualnych kosztów związanych z wysyłką. Zanim wybierzesz, gdzie zrobić zakup, zapoznaj się z opiniami o firmie i zapoznaj sie z warunkami realizacji zamówienia. Aktualizacja katalogu propozycji cenowych następuje co kilka minut.

 • Geografia fizyczna (idź do TaniaKsiazka.pl)

  Geografia fizyczna Sklep on-line
  ★★★★★
  27,55 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Podręczniki

Produkty powiązane

Inne z kategorii Podręczniki

TRANS-ATLANTYK OPRACOWANIE
Literat
...