Geografia Polski
Geografia Polski
Geografia Polski

Geografia Polski

27,55 zł

Specjalna okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę ma TaniaKsiazka.pl w cenie 27,55 zł

Przeszukaliśmy wiele sklepów internetowych w bazie danych Docero aby odnaleźć najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie. Geografia Polski z kategorii podręczniki kupisz w cenie 27,55 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Przedstawiona kwota 27,55 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Podręczniki
 • 9788379127566

Opis Geografia Polski

pakiet zadań z geografii Polski, który pomaga w przygotowaniu się do egzaminu maturalnego z geografii. Publikacja wypełnia lukę na rynku wydawniczym, na którym aktualnie brakuje tradycyjnych ćwiczeń do geografii dla szkół ponadpodstawowych.

mieści zadania przeróżnego rodzaju, o najróżniejszym stopniu trudności. Obejmują one pełny zakres treści nauczania geografii Polski na poziomie szkoły ponadpodstawowej. Pozwalają utrwalić zdobytą wiedzę, rozwijać umiejętności geograficzne i pokazują, jak wykorzystać je w praktyce.

W zadaniach szczególny nacisk położono na: • tworzenie, czytanie i interpretowanie treści najróżniejszych map, zdjęć lotniczych, wykresów i diagramów; • poszukiwanie i krytyczną ocenę zdobytych informacji, także tych pochodzących ze źródeł internetowych; • korzystanie i interpretowanie treści pochodzących z różnych portali geoinformacyjnych; • wyjaśnianie i przewidywanie skutków procesów i zjawisk zachodzących w środowisku geograficznym; • uwrażliwienie na zjawiska i procesy zachodzące w środowisku geograficznym, gospodarczym i społecznym Polski.

Wzorcowe odpowiedzi do zadań można znaleźć na stronie internetowej www.demart.com.pl Tytuł Geografia Polski. Matura Autor Tomasz Sojka Wydawnictwo Demart EAN 9788379127566 ISBN 9788379127566 Kategoria Książki dla młodzieży\Lektury i opracowania ilość stron 104 Rok wydania 2024 Oprawa Miękka

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Geografia Polski
Kategoria Podręczniki
ISBN 9788379127566
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 27,55 zł
Najwyższa cena 27,55 zł
W bazie od 19.04.2024
Data aktualizacji 29.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii cen pozwala Ci na porównanie wartości produktu na przestrzeni czasu.

Na chwilę obecną nie mamy danych archiwalnych dotyczących cen dla produktu Geografia Polski. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Recenzje / opinie

Kupiłeś ten produkt? Powiedz nam, co o nim sądzisz.

Na chwilę obecną brak recenzji Geografia Polski. Bądź pierwszym, który dodaje opinię!

Znalezione oferty w bazie

Ceny prezentowanych niżej ofert dla Geografia Polski nie zawierają w sobie ewentualnych kosztów pakowania i przesyłki Zanim wybierzesz, gdzie dokonać zakupu, koniecznie zapoznaj się z opiniami na temat firmy i uwzględnij warunki dostawy. Aktualizacja listy sklepów z ofertami następuje co kilka minut.

 • Geografia Polski (idź do TaniaKsiazka.pl)

  Geografia Polski Sklep on-line
  ★★★★★
  27,55 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Podręczniki

Produkty powiązane

Inne z kategorii Podręczniki

TRANS-ATLANTYK OPRACOWANIE
Literat
...