Szatan z siódmej klasy
Szatan z siódmej klasy
Szatan z siódmej klasy

Szatan z siódmej klasy

8,67 zł

Wyjątkowa promocja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję ma TaniaKsiazka.pl w cenie 8,67 zł

Przejrzeliśmy wiele internetowych sklepów w bazie aby odszukać najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Szatan z siódmej klasy Greg z kategorii podręczniki kupisz w cenie 8,67 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Wyświetlona cena 8,67 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Podręczniki
 • Greg
 • 9788381861373

Opis Szatan z siódmej klasy

Ukryty skarb, złoczyńcy, zagadki i... Miłość W tej książce wyszukamy wszystko, czego potrzebuje powieść, od której nie można się oderwać. Mamy więc młodego detektywa - szatańsko sprytnego i inteligentnego Adasia, zagadkę, sięgającą czasów wojen napoleońskich, szajkę opryszków, a do tego liczne zwroty akcji, enigmatyczne szyfry, prawdziwy skarb, a do tego fiołkowe oczy pewnej atrakcyjnej dziewczyny. To przepis na nieprzeciętną książkę dla dzieci i młodzieży. Nic dziwnego zatem, iż książka raduje się niesłabnącą popularnością od lat! niemało niezbędnych przypisów Szatan z siódmej klasy został wydany w 1937 roku, w tym roku też rozgrywa się akcja powieści. Do tekstu dodaliśmy mnóstwo przypisów, które pozwolą zrozumieć realia owych czasów, przybliża także znaczenie wielu sentencjom, powiedzonkom, uczeń będzie mógł dowiedzieć się dużo o przywoływanych postaciach i wydarzeniach - to prawdziwa skarbnica wiedzy! Szczegółowe opracowanie Opracowanie, które znajduje się na końcu książki, mieści wszystkie konieczne informacje, które będą niezbędne uczniom w trakcie pracy z lekturą. Biografia Kornela Makuszyńskiego, geneza powieści, spis bohaterów, plan wydarzeń, streszczenie - a nade wszystko pewniaki na test - wskazane zostały wiadomości, o które z zasady pytają nauczyciele. Lektura dla przyjemności Szatan z siódmej klasy jest polecany jako lektura w szkole podstawowej. I jest niezwykle niejednokrotnie proponowana uczniom, ponieważ to jedna z tych lektur, które czyta się z zapartym tchem i prawdziwą przyjemnością. Polecamy! Tytuł Szatan z siódmej klasy Autor Kornel Makuszyński Wydawnictwo Greg EAN 9788381861373 ISBN 9788381861373 Kategoria Książki dla dzieci\Lektury i opracowania szkoła podstawowa liczba stron BF90E8E9-BC15-4E49-9944-E535D5C235CB Rok wydania 2024 Oprawa Miękka Wydanie 1

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Szatan z siódmej klasy
Kategoria Podręczniki
Marka Greg
ISBN 9788381861373
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 8,67 zł
Najwyższa cena 8,67 zł
W bazie od 16.02.2024
Data aktualizacji 15.04.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcja monitorowania historii cen pozwala na obserwację wartości produktu w czasie.

Przepraszamy, na chwilę obecną nie ma dostępnych danych na temat historii cen produktu Szatan z siódmej klasy.

Recenzje / opinie

Podziel się swoją opinią o produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym użytkownikom.

Nie mamy jeszcze opinii na temat tego produktu. Czy chciałbyś dodać pierwszą recenzję?

Znalezione oferty w bazie

Do kwot pokazanych na poniższej liście dla Szatan z siódmej klasy Greg nie doliczono ewentualnych kosztów dostawy. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Katalog ofert jest odświeżana co kilka minut.

 • Szatan z siódmej klasy (oferta z TaniaKsiazka.pl)

  Szatan z siódmej klasy Sklep on-line
  ★★★★★
  8,67 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Podręczniki Greg

Produkty powiązane

Inne z kategorii Podręczniki

TRANS-ATLANTYK OPRACOWANIE
Literat
...