Helion Kwalifikacja inf.02. administracja i eksploatacja systemów komputerowych. część 4. sieciowe systemy operacyjne
Helion Kwalifikacja inf.02. administracja i eksploatacja systemów komputerowych. część 4. sieciowe systemy operacyjne
Helion Kwalifikacja inf.02. administracja i eksploatacja systemów komputerowych. część 4. sieciowe systemy operacyjne
Informatyka Helion

Helion Kwalifikacja inf.02. administracja i eksploatacja systemów komputerowych. część 4. sieciowe systemy operacyjne

54,90 zł

Specjalna promocja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję ma Empik w cenie 54,90 zł

Przeszukaliśmy wiele internetowych sklepów w naszej bazie danych aby wyszukać najlepszą ofertę dla Ciebie. Helion Kwalifikacja inf.02. administracja i eksploatacja systemów komputerowych. część 4. sieciowe systemy operacyjne Helion z kategorii informatyka kupisz w cenie 54,90 zł w sklepie Empik. Wyświetlona cena 54,90 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Informatyka
 • Helion
 • 9788328359024
 • Jarosław Orczykowski, Artur Rudnicki
 • Helion

Opis Helion Kwalifikacja inf.02. administracja i eksploatacja systemów komputerowych. część 4. sieciowe systemy operacyjne

Informatycy i programiści należą obecnie do najmocniej poszukiwanych specjalistów. Dlatego tytuł, który uzyskuje się w szkole przeciętnej, nie stanowi jedynie świadectwa ukończenia pewnego etapu edukacji.

Technik informatyk to zawód o wymiernej wartości rynkowej. Absolwenci tego kierunku kształcenia nie mają większych problemów ze znalezieniem intratnego i rozwojowego zajęcia, a pracodawcy ochoczo inwestują w ich szkolenia, aby mogli zdobywać coraz wyższe kwalifikacje.

Jednym ze niezwykle interesujących i aktualnych zagadnień jest wdrażanie sieciowych systemów operacyjnych i zarządzanie nimi. Treści, które mieści 'Kwalifikacja INF.02. Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, sprzętów peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych.

Część 4. Sieciowe systemy operacyjne. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk', są zgodne z podstawą programową obowiązującą od 1 września 2019 roku, co oznacza, iż każdy uczeń powinien je znać, rozumieć i potrafić z nich korzystać.

Ich znajomość będzie mu konieczna nie tylko na aktualnym etapie nauki przedmiotu, ale także w trakcie dalszej edukacji. Dla ułatwienia teorię zawartą w podręczniku zilustrowano zrzutami ekranu i czytelnymi grafikami i uzupełniono licznymi przykładami poręcznymi.

Publikację podzielono na trzy stanowcze działy, szczegółowo omawiające poruszone w nich zagadnienia: Sieciowe systemy operacyjne ― krótkie wprowadzenie teoretyczne i prezentacja narzędzi użytych w ćwiczeniach ergonomicznych zawartych w podręczniku Sieciowy system operacyjny openSUSE ― przedstawienie możliwości systemu operacyjnego openSUSE Leap 15.2 od strony ergonomicznej Sieciowy system operacyjny Windows Server ― przykłady użycia systemów operacyjnych Windows Server 2016 i Windows Server 2019 Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk to znamionujący się wysoką jakością kompletny zestaw edukacyjny przygotowany przez lidera na rynku książek informatycznych — wydawnictwo Helion.

W skład zestawu podręczników do kwalifikacji INF.02 wchodzą także: 'Kwalifikacja INF.02. Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych.

Część 1. Systemy komputerowe. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk' 'Kwalifikacja INF.02. Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, maszyn peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych.

Część 2. Naprawa i eksploatacja systemów komputerowych. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk' 'Kwalifikacja INF.02. Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych.

Część 3. Lokalne sieci komputerowe. Podręcznik do nauki zawodu technik informatyk' Podręczniki i inne pomoce naukowe należące do tego zestawu przygotowano z myślą o wykształceniu kompetentnych techników, którzy bez trudu poradzą sobie z wyzwaniami, jakie stawia przed nimi współczesna informatyka.

Wiedza zawarta w linii pomoże zdać egzamin zawodowy i uzyskać umiejętności użyteczne, przy...

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Helion Kwalifikacja inf.02. administracja i eksploatacja systemów komputerowych. część 4. sieciowe systemy operacyjne
Kategoria Informatyka
Marka Helion
ISBN 9788328359024
Autor Jarosław Orczykowski, Artur Rudnicki
Wydawnictwo Helion
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 54,90 zł
Najwyższa cena 54,90 zł
W bazie od 09.09.2022
Data aktualizacji 20.04.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Empik

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania historii cen daje możliwość podejmowania świadomych decyzji zakupowych.

Przepraszamy, obecnie nie ma aktualnych informacji o historii cen tego produktu.

Recenzje / opinie

Podziel się swoją opinią o tym produkcie! Twój komentarz może pomóc innym kupującym.

Na chwilę obecną brak recenzji tego produktu. Bądź pierwszym, który dodaje opinię!

Znalezione oferty w bazie

Ewentualne koszty wysyłki dla Helion Kwalifikacja inf.02. administracja i eksploatacja systemów komputerowych. część 4. sieciowe systemy operacyjne Helion nie zostały uwzględnione w cenach prezentowanych poniżej ofert. Przed dokonaniem wyboru, pozyskaj informacje o renomie sklepu i nie zapomnij o możliwości pojawienia się dodatkowych kosztów. Odświeżanie katalogu propozycji cenowych następuje co kilka - kilkanaście minut.

 • Helion Kwalifikacja inf.02. administracja i eksploatacja systemów komputerowych. część 4. sieciowe systemy operacyjne (w sklepie Empik)

  Helion Kwalifikacja inf.02. administracja i eksploatacja systemów komputerowych. część 4. sieciowe systemy operacyjne Sklep on-line
  ★★★★★
  54,90 zł
  Kategoria w sklepie Empik: Informatyka Helion

Produkty powiązane

Inne z kategorii Informatyka

JavaScript
Helion Gliwice
34,91 zł

JavaScript

Polska zim? Empik.com
Empik.com
Fotograficy o fotografii
Alma-Press
Java. Kompendium programisty
Helion Gliwice
...