Javascript. przewodnik. poznaj język mistrzów programowania wyd. 7
Javascript. przewodnik. poznaj język mistrzów programowania wyd. 7
Javascript. przewodnik. poznaj język mistrzów programowania wyd. 7
Informatyka Helion

Javascript. przewodnik. poznaj język mistrzów programowania wyd. 7

od
87,07 zł

Wyjątkowa okazja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję przygotował TaniaKsiazka.pl w cenie 87,07 zł

Przeszukaliśmy dużą ilość internetowych sklepów w bazie aby odszukać najlepszą ofertę dla Ciebie. Javascript. przewodnik. poznaj język mistrzów programowania wyd. 7 Helion z kategorii informatyka kupisz w cenie 87,07 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Wyświetlona cena 87,07 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty (2) ...
 • Cechy:
 • Informatyka
 • Helion
 • 9788383227580

Opis Javascript. przewodnik. poznaj język mistrzów programowania wyd. 7

JavaScript jest użytkowanym w wielu celach uniwersalnym językiem ogólnego przeznaczenia — wysokopoziomowym, dynamicznym, przygotowanym do kodowania obiektowego i ergonomicznego. Bardzo służy do programowania sieci WWW: kod JavaScript występuje w zdecydowanej większości stron internetowych.

To jednak tylko jedno z osiągalnych zastosowań tego języka. Wszystko to sprawia, iż JavaScript jest najmocniej rozpowszechnionym językiem w historii programowania. Pojawienie się platformy Node.js spowodowało, że stał się wszechstronniejszy, a jego popularność wśród programistów jeszcze wzrosła.

To kolejne wydanie wyczerpującego, kompleksowego przewodnika po języku JavaScript, a także jego najważniejszych klienckich i serwerowych interfejsach API. Książka jest przeznaczona dla programistów, którzy chcą nauczyć się JavaScriptu albo udoskonalić swoje umiejętności tworzenia kodu.

Ujęto w niej wersję ES2020 tego języka. Poza funkcjonalnymi wyjaśnieniami dotyczącymi jego struktur i ich używania znalazły się tu liczne przykłady, wskazówki i porady. To wydanie zawiera świeże rozdziały poświęcone klasom, modułom, iteratorom, generatorom, promesom i instrukcjom async/await.

w efekcie powstał całościowy obraz ekosystemu JavaScript wraz z opisem jego zawiłości, potencjalnych problemów i najkorzystniejszych metod radzenia sobie z nimi. W książce pomiędzy innymi: podstawy języka i jego podstawowe części struktury danych, wyrażenia regularne, format JSON charakterystyczna biblioteka JavaScript przetwarzanie dokumentów i grafiki obsługa sieci, pamięci i wątków środowisko Node, a także fachowe narzędzia i zwiększenia języka Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o JavaScripcie!

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Javascript. przewodnik. poznaj język mistrzów programowania wyd. 7
Kategoria Informatyka
Marka Helion
ISBN 9788383227580
Aktualnych ofert 2
Najniższa cena 87,07 zł
Najwyższa cena 87,99 zł
W bazie od 09.03.2023
Data aktualizacji 26.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcja śledzenia zmian cen pozwala Ci podejmować świadome decyzje o zakupie.

nie udało się nam uzyskać archiwalnych informacji cenowych dla produktu Javascript. przewodnik. poznaj język mistrzów programowania wyd. 7 (Informatyka). Spróbuj proszę ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Posiadasz ten produkt? Powiedz innym, co o nim sądzisz.

Obecnie nie ma opinii dotyczących Javascript. przewodnik. poznaj język mistrzów programowania wyd. 7. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią.

Znalezione oferty w bazie

Ceny prezentowanych poniżej ofert dla Javascript. przewodnik. poznaj język mistrzów programowania wyd. 7 Helion nie zawierają w sobie ewentualnych kosztów pakowania i przesyłki Zanim zdecydujesz, gdzie zakupić produkt, zapoznaj się z opiniami o firmie i zapoznaj sie z warunkami dostawy. Odświeżanie katalogu ofert ma miejsce co kilka / kilkanaście minut.

 • Javascript. przewodnik. poznaj język mistrzów programowania wyd. 7 (w sklepie TaniaKsiazka.pl)

  Javascript. przewodnik. poznaj język mistrzów programowania wyd. 7 Sklep on-line
  ★★★★★
  87,07 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Informatyka Helion

Produkty powiązane

Inne z kategorii Informatyka

JavaScript
Helion Gliwice
35,08 zł

JavaScript

Polska zim? Empik.com
Empik.com
Fotograficy o fotografii
Alma-Press
Java. Kompendium programisty
Helion Gliwice
...