Klucze życia. Część 1 i 2. Kreowanie Szczęśliwej Rzeczywistości
Klucze życia. Część 1 i 2. Kreowanie Szczęśliwej Rzeczywistości
Klucze życia. Część 1 i 2. Kreowanie Szczęśliwej Rzeczywistości

Klucze życia. Część 1 i 2. Kreowanie Szczęśliwej Rzeczywistości

35,34 zł

Specjalna promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję przygotował TaniaKsiazka.pl w cenie 35,34 zł

Przejrzeliśmy bazę internetowych sklepów w bazie aby wyszukać najkorzystniejszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Klucze życia. Część 1 i 2. Kreowanie Szczęśliwej Rzeczywistości z kategorii audiobooki kupisz w cenie 35,34 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Pokazana kwota 35,34 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Audiobooki
 • 9780645382020
 • Mrs Ewa May
 • LFT Personal Empowerment Coaching
 • 2020
 • historia

Opis Klucze życia. Część 1 i 2. Kreowanie Szczęśliwej Rzeczywistości

Część 1-sza Ebooka KLUCZE ŻYCIA, mówi o zasadach, na czym polega kreowanie rzeczywistości jakiej pragniesz. W tej części ebooka Ewa May uświadamia nam potęgę naszych myśli, projekcji, pragnień i emocji, tych świadomych i podświadomych. Wyjaśnia na czym polega wpływ takich czynników na kształt rzeczywistości, jakiej ostatecznie doświadczamy.

W części 2-giej Kluczy Życia, wynajdziemy praktyczne zasady i ćwiczenia dla zmiany myślenia i reagowania, by w wyniku tej zmiany, wytwarzać szczęśliwą rzeczywitość jakiej pragniemy.

Ta część jest wzbogacona wiedzą o Hologramie Pola Życia, o wpływie Karmy na naszą kreację i są wymienione mocne Klucze stylizacji poparte ćwiczeniami funkcjonalnymi.

Autorka opisuje jasno i rzeczowo, na czym polega kreowanie rzeczywistości jakiej pragniesz. Odpowiada na pytania "dlaczego" i "jak to się dzieje", że życie niejednokrotnie nie wy się zgodnie z naszymi celami i włożonym wysiłkiem. Gdzie ma swoje źródło sabotaż życiowych planów. Podpowiada także, "co należy zrobić", by spełniały się nasze marzenia i jaka siła ma największy udział w ostatecznym obrazie rzeczywistości.

Dla poparcia tezy, iż myśli i emocje kreują rzeczywistość, autorka przytacza wyniki badań naukowych dotyczących funkcjonowania mózgu, podświadomości, wpływie myśli, a także intencji na materię i dowody na istnienie tzw "boskiej matrycy", świadomego pola energii/świadomości, które mieści potencjalnie wszelkie możliwości, z którym jesteśmy zawsze połączeni i które reaguje na treść wysyłanych poprzez nas komunikatów.

W tej części ebooka, znaleźć także można wypowiedzi pokaźnych myślicieli rozmaitych epok na temat zasad rządzących kreacją w materii.

namawiamy pobierać FREE audiobook KLUCZE ŻYCIA (free download do końca roku 2022), jako uzupełnienie 1-szej i 2-giej części Ebooka o tym samym tytule, które są przystępne w tej witrynie.

Audiobook KLUCZE ŻYCIA - Kreowanie Szczęśliwej Rzeczywistości, został nagrany poprzez Ewę May na kilka lat przed wydaniem książki o tym samym tytule. Mieści 9 nagrań z podcastem wprowadzającym do tematu, z medytacjami i ćwiczeniami praktycznymi, które są nierozłączną częścią 1-szej i 2-giej części Ebooka KLUCZE ŻYCIA.

Nie tylko znajdziecie tutaj wiedzę o kluczach stylizacji, nie tylko ćwiczenia praktyczne jak wytwarzać rzeczywistość jakiej pragniesz, ale też medytacje prowadzone stanowczo uzdrawiającym głosem Ewy May.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Klucze życia. Część 1 i 2. Kreowanie Szczęśliwej Rzeczywistości
Kategoria Audiobooki
ISBN 9780645382020
Autor Mrs Ewa May
Wydawnictwo LFT Personal Empowerment Coaching
Rok wydania 2020
Tematyka historia
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 35,34 zł
Najwyższa cena 35,34 zł
W bazie od 11.08.2022
Data aktualizacji 04.03.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania zmian cen pozwala na ocenę wartości towaru w czasie.

Na chwilę obecną nie posiadamy danych archiwalnych cenowych dla produktu. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Recenzje / opinie

Posiadasz ten produkt? Daj znać innym, co o nim sądzisz.

Obecnie nie ma opinii dotyczących Klucze życia. Część 1 i 2. Kreowanie Szczęśliwej Rzeczywistości. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią.

Znalezione oferty w bazie

Ewentualne koszty przesyłki dla Klucze życia. Część 1 i 2. Kreowanie Szczęśliwej Rzeczywistości nie zostały uwzględnione w cenach prezentowanych poniżej ofert. Przed wytypowaniem miejsca, gdzie zrealizujesz transakcję, zorientuj się w ocenie sklepu i nie zapomnij o doliczeniu dodatkowych kosztów jeśli istnieją. Katalog propozycji jest okresowo odświeżana co jakiś czas, około raz na kilka - kilkanaście minut.

 • Klucze życia. Część 1 i 2. Kreowanie Szczęśliwej Rzeczywistości (w sklepie TaniaKsiazka.pl)

  Klucze życia. Część 1 i 2. Kreowanie Szczęśliwej Rzeczywistości Sklep on-line
  ★★★★★
  35,34 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Audiobooki

Produkty powiązane

Inne z kategorii Audiobooki

Dokumentacja medyczna w praktyce lekarza dentysty
Wydawnictwo Lekarskie PZWL
...