Kim jestem? poznaj swoje cechy rdzenne, by lepiej wykorzystać naturalne predyspozycje w życiu i biznesie, AZ#4668D707EB/DL-ebwm/epub
Kim jestem? poznaj swoje cechy rdzenne, by lepiej wykorzystać naturalne predyspozycje w życiu i biznesie, AZ#4668D707EB/DL-ebwm/epub
Kim jestem? poznaj swoje cechy rdzenne, by lepiej wykorzystać naturalne predyspozycje w życiu i biznesie, AZ#4668D707EB/DL-ebwm/epub
Audiobooki MT Biznes

Kim jestem? poznaj swoje cechy rdzenne, by lepiej wykorzystać naturalne predyspozycje w życiu i biznesie, AZ#4668D707EB/DL-ebwm/epub

44,91 zł

Okazja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę ma TaniaKsiazka.pl w cenie 44,91 zł

Przeszukaliśmy dużą ilość sklepów on-line w naszym systemie aby odszukać świetną ofertę dla Ciebie. Kim jestem? poznaj swoje cechy rdzenne, by lepiej wykorzystać naturalne predyspozycje w życiu i biznesie, AZ#4668D707EB/DL-ebwm/epub MT Biznes z kategorii audiobooki kupisz w cenie 44,91 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Cena 44,91 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Audiobooki
 • MT Biznes
 • 9788382311198
 • Ofman Daniel
 • MT Biznes
 • 2021

Opis Kim jestem? poznaj swoje cechy rdzenne, by lepiej wykorzystać naturalne predyspozycje w życiu i biznesie, AZ#4668D707EB/DL-ebwm/epub

Czy wiesz, że: • urodziłeś się z pewną liczbą indywidualnych cech twojej osobowości, tzw. Cech rdzennych, które wpływają na to, jak postępujesz, jak postrzegasz świat i jak wchodzisz w interakcje z innymi ludźmi; • cechy rdzenne są mocną stroną twojego charakteru i źródłem inspiracji do działania; •jednocześnie brak zachowania równowagi cech rdzennych może powodować liczne problemy, z jakimi się zmagasz – na przykład nadmierna elastyczność może wywoływać problemy z zachowaniem stabilności, przemieniając potężną stronę w słabość; • poznanie i właściwe użycie swych naturalnych cech rdzennych pozwala lepiej radzić sobie z wyzwaniami w życiu osobistym i zawodowym i w relacjach z innymi.

Kiedy w 1992 roku Daniel Ofman po raz pierwszy przedstawił model Core Quadrant® (Kwadrant Ofmana) oparty na cechach rdzennych, nikt nie przypuszczał, jak prędko koncepcja ta rozprzestrzeni się na całym świecie.

Dziś trudno znaleźć jakiekolwiek szkolenie, które nie nawiązywałoby do nich w swoim programie. Wyszukamy je i na wyższych uczelniach, i w firmach, i na kursach dla ekonomistów, pielęgniarek, menedżerów czy terapeutów.

parametry rdzenne nadają się także do omówienia z nastoletnimi dziećmi: w czym nasze pociechy są korzystne, a czego jeszcze muszą się nauczyć. Dlaczego? Ponieważ atrybuty rdzenne w łatwy sposób umożliwiają identyfikację indywidualnych skłonności, które będzie trzeba umieć w sobie zaakceptować, oraz tych cech, których doceniania będzie się trzeba nauczyć.

Niniejsza książka jest poświęcona właśnie temu zagadnieniu. Daniel Ofman objaśnia, czym są parametry rdzenne i jak budować własne kwadranty rdzenne, które pokażą nam między innymi, co jest naszą pułapką i co może się zadziać, gdy nadużywamy naszych potężnych stron.

Bo im lepiej rozumiemy samych siebie, w tym większym stopniu będziemy w stanie zrozumieć innych i dobrze wykonywać swoje obowiązki rodzica, przyjaciela, coacha czy menedżera. Metoda Core Quadrant® używana jest także w pracy zespołowej.

Analiza kwadrantów rdzennych członków danego zespołu pomaga w usprawnieniu współpracy, a także wzmocnieniu rezyliencji całej grupy. Co zyskasz pracując z modelem Core Quadrant®? - odkryjesz solidne strony swego charakteru, to w czym naprawdę jesteś prawidłowy - określisz swoje atrybuty rdzenne, które powodują, iż jesteś tą osobą, którą jesteś dzisiaj a niejednokrotnie uważasz je za coś oczywistego i nie poświęcasz im zbytnio uwagi - dowiesz się jak dzięki „wyzwaniu” uzupełnić daną cechę rdzenną, żeby stać się jeszcze bardziej wszechstronnym człowiekiem - nauczysz się uzyskiwać równowagę, tak żeby nadużywana twoja silna strona nie stała się twym słabym ogniwem - zdefiniujesz możliwe źródła napięć i konfliktów w relacjach z innymi dzięki poznaniu swych “alergii” i “pułapek” - wyszukasz klucz do zrozumienia i korekty swej nieefektywnej reakcji w stresie - dowiesz się gdzie leży twój potencjał rozwojowy - nauczysz się lepiej zarządzać relacjami w pracy, w domu i w sytuacjach społecznych.

Daniel Ofman jest niderlandzkim trenerem i konsultantem w obszarze zarządzania i dyrektorem producenta Core Quality International. Jest autorem modelu Core Quadrant® (Kwadrant Ofmana). Jego książki poświęcone temu tematowi stały się bestsellerami.

Więcej informacji znajduje się na stronach: https://corequality.nl, https://corequality.pl i https://kwadrant-ofmana.pl

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Kim jestem? poznaj swoje cechy rdzenne, by lepiej wykorzystać naturalne predyspozycje w życiu i biznesie, AZ#4668D707EB/DL-ebwm/epub
Kategoria Audiobooki
Marka MT Biznes
ISBN 9788382311198
Autor Ofman Daniel
Wydawnictwo MT Biznes
Rok wydania 2021
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 44,91 zł
Najwyższa cena 44,91 zł
W bazie od 20.06.2021
Data aktualizacji 04.03.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania zmian cen daje możliwość podejmowania przemyślanych decyzji zakupowych.

Bardzo nam przykro, na chwilę obecną nie ma aktualnych danych na temat historii cen produktu.

Recenzje / opinie

Posiadasz ten produkt? Powiedz nam, co o nim sądzisz.

Przepraszamy, ale obecnie nie mamy jeszcze opinii o tym produkcie.

Znalezione oferty w bazie

W cenach propozycji dla Kim jestem? poznaj swoje cechy rdzenne, by lepiej wykorzystać naturalne predyspozycje w życiu i biznesie, AZ#4668D707EB/DL-ebwm/epub MT Biznes, przedstawionych na poniższej liście, nie uwzględniono ewentualnych kosztów dostarczenia towaru. Przed wyborem sklepu, zorientuj się w renomie firmy i nie zapomnij o możliwości ujawnienia kosztów zwiążanych z dostawą. Odświeżanie listy propozycji następuje co kilka minut.

 • Kim jestem? poznaj swoje cechy rdzenne, by lepiej wykorzystać naturalne predyspozycje w życiu i biznesie, AZ#4668D707EB/DL-ebwm/epub (idź do TaniaKsiazka.pl)

  Kim jestem? poznaj swoje cechy rdzenne, by lepiej wykorzystać naturalne predyspozycje w życiu i biznesie, AZ#4668D707EB/DL-ebwm/epub Sklep on-line
  ★★★★★
  44,91 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Audiobooki MT Biznes

Produkty powiązane

Techniki sprzedaży zdalnej
MT Biznes
O wartości zaufania
MT Biznes

Inne z kategorii Audiobooki

Dokumentacja medyczna w praktyce lekarza dentysty
Wydawnictwo Lekarskie PZWL
...