Mt biznes Nieuświadomione uprzedzenia i stronniczość. zrozum je, by uwolnić potencjał, tworzyć efektywne zespoły i inkluzywne organizacje
Mt biznes Nieuświadomione uprzedzenia i stronniczość. zrozum je, by uwolnić potencjał, tworzyć efektywne zespoły i inkluzywne organizacje
Mt biznes Nieuświadomione uprzedzenia i stronniczość. zrozum je, by uwolnić potencjał, tworzyć efektywne zespoły i inkluzywne organizacje
Audiobooki MT Biznes

Mt biznes Nieuświadomione uprzedzenia i stronniczość. zrozum je, by uwolnić potencjał, tworzyć efektywne zespoły i inkluzywne organizacje

58,41 zł

Promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę ma TaniaKsiazka.pl w cenie 58,41 zł

Przejrzeliśmy dużą ilość sklepów on-line w bazie danych Docero aby odszukać najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Mt biznes Nieuświadomione uprzedzenia i stronniczość. zrozum je, by uwolnić potencjał, tworzyć efektywne zespoły i inkluzywne organizacje MT Biznes z kategorii audiobooki kupisz w cenie 58,41 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Wyświetlona cena 58,41 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Audiobooki
 • MT Biznes
 • 9788382311761
 • Pamela Fuller, Mark Murphy, Anne Chow
 • MT Biznes
 • 2022
 • biznes i ekonomia

Opis Mt biznes Nieuświadomione uprzedzenia i stronniczość. zrozum je, by uwolnić potencjał, tworzyć efektywne zespoły i inkluzywne organizacje

Jesteśmy prawidłowymi ludźmi z dobrymi intencjami, podejmującymi decyzje na podstawie faktów… tak? Niestety, w grę wchodzi dużo więcej, aniżeli sobie uświadamiamy. Nasze mózgi nieustannie filtrują, sortują i wykorzystują skróty, aby poradzić sobie z przytłaczającą ilością informacji, które do nas docierają każdego dnia.

Te skróty są często miejscem, w które wkrada się uprzedzenie. Jeśli pozostawimy je poza kontrolą, mogą niekorzystnie wpłynąć na nasze podejmowanie decyzji i ograniczyć skuteczność, innowacje i szanse tych, którymi zarządzamy.

Jeżeli ktoś mówi, iż nie ma żadnych uprzedzeń, oznacza to tylko tyle, że ich sobie nie uświadamia. Nasze mózgi kierują się nie tylko uprzedzeniami i preferencjami,na dodatek zmianą i rozwojem. To wymaga czasu i wysiłku, żeby wytworzyć nowe ścieżki neuronowe, sposoby myślenia i nawyki.

To nie jest nieskomplikowane,osiągalne. Dlatego eksperci z Franklin Covey napisali niniejszą książkę – dla liderów, którzy chcą rozwijać swoje przywództwo i świadomie pracować nad budowaniem bardziej inkluzywnych organizacji, dla menedżerów, którzy chcą zrozumieć i skorygować własne samoograniczające przekonania.

Znajduje się w niej kompletny czteroczęściowy program i ponad trzydzieści specyficznych narzędzi, takich jak arkusz przygotowawczy czy lista sposobów na przeformułowanie nieświadomych myśli, które pozwalają wydobyć tkwiące w nas uprzedzenia na powierzchnię i pracować nad nimi.

To, co myślimy o sobie nawzajem i jak współdziałamy ze sobą, ma ogromny wpływ na sukces całej firmy. Badania pokazały, iż uprzedzenia (czy tendencje lub skłonności) mają wpływ na wyniki organizacji – na wszystko, od kultury, przez rekrutację, innowacyjność, aż po zyskowność.

Uprzedzenia mogą utrudniać podejmowanie decyzji, skuteczność działania, wprowadzanie innowacji i osiąganie wyników w pracy. Pracownicy, którzy czują się obiektem uprzedzeń, z trzykrotnie obszerniejszym prawdopodobieństwem zatrzymają dla siebie swoje pomysły, pozostaną niezaangażowani i odejdą z pracy w ciągu roku.

Fuller, Murphy i Chow zebrali w książce wskazówki i narzędzia pozwalające nie tylko przeprogramować uprzedzenia,głównie rozwijać relacje i kreować wysoce skuteczne zespoły. Dzięki rozpoznaniu uprzedzeń oraz położeniu nacisku na empatię i ciekawość świadomy lider może nie tylko wzmocnić zaufanie u członków zespołu, lecz także uwolnić potencjał każdej napotkanej osoby.

Wykorzystując umiejętności, których uczy ta książka, może poprawić własne wyniki, wyniki swych zespołów i całej organizacji. Rzadko można spotkać książkę bardziej niezbędną dla osiągnięcia sukcesu poprzez organizacje i społeczeństwa!

Liderzy, którzy zdecydują się poznać swoje nieuświadomione uprzedzenia, będą mogli zasadniczo wzmocnić zaufanie w swych zespołach i swoje przywództwo. Ta wartościowa książka demonstruje liderom wymierny i pożyteczny proces, pozwalający jednocześnie zrozumieć swoje uprzedzenia, jak i podjąć działania, żeby im zaradzić.

- Stephen M.R. Covey, autor bestsellerów „New York Timesa" The Speed of Trust i Smart Trust Ludzie się liczą! I każda osoba ma uprzedzenia. Musimy pogodzić się z tym, iż uprzedzenia są życiowym faktem i iż trzeba się do nich odnieść – do uprzedzeń u siebie i u innych.

Autorzy Fuller, Murphy i Chow napisali wnikliwą książkę, która praktycznie informuje i edukuje, zapewniając pomocne narzędzia do rozpoznania i pokonania uprzedzenia. Pokazują, jak skorygować własne paradygmaty i obrać kurs na sukces – osobisty, zawodowy i społeczny.

- Cynt Marshall, CEO w Dallas Mavericks Żadna publikacja nigdy nie była tak aktualna, jak dziś jest książka Nieuświadomione uprzedzenia i stronniczość. Liderzy, dyrektorzy, członkowie zespołów – wszyscy potrzebujemy takiej książki, żeby zmienić na lepsze ludzkie doświadczenia.

Przeczytaj ją, zastosuj w praktyce i podziel się z innymi. Dziękuję tym trzem autorom za wyszczególnionie nam jasnej drogi naprzód i za narzędzia, które pomogą nam radzić sobie z uprzedzeniami. - Greg Moore, partner w Deke Digital oraz były współprzewodniczący Rady Nagrody Pulitzera Jeśli z głęboką troską traktujesz to, co właśnie dzieje się w świecie i w jaki sposób odnosi się do twojego zespołu i organizacji, ta książka jest dla ciebie lekturą obowiązkową.

Czynienie miejsca pracy ulepszonym zaczyna się od twoich działań i odpowiedzialności. Nieuświadomione uprzedzenia i stronniczość to książka, którą niezbędnie trzeba przeczytać, aby się nauczyć, jak podejmować działania i doskonalić miejsca pracy dla wszelkich.

- Sylvia Acevedo, CEO, inżynier napędów rakietowych, liderka w dziedzinie nauki, technologii, inżynierii i matematyki (STEM) oraz pisarka

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Mt biznes Nieuświadomione uprzedzenia i stronniczość. zrozum je, by uwolnić potencjał, tworzyć efektywne zespoły i inkluzywne organizacje
Kategoria Audiobooki
Marka MT Biznes
ISBN 9788382311761
Autor Pamela Fuller, Mark Murphy, Anne Chow
Wydawnictwo MT Biznes
Rok wydania 2022
Tematyka biznes i ekonomia
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 58,41 zł
Najwyższa cena 58,41 zł
W bazie od 13.04.2022
Data aktualizacji 21.02.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii zmian cen pozwoli Ci podejmować.

nie udało się nam pozyskać archiwalnych danych cenowych dla produktu Mt biznes Nieuświadomione uprzedzenia i stronniczość. zrozum je, by uwolnić potencjał, tworzyć efektywne zespoły i inkluzywne organizacje (Audiobooki). Proszę spróbuj ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Kupiłeś ten produkt? Powiedz nam, co o nim myślisz.

Nie mamy jeszcze opinii na temat Mt biznes Nieuświadomione uprzedzenia i stronniczość. zrozum je, by uwolnić potencjał, tworzyć efektywne zespoły i inkluzywne organizacje. Czy chciałbyś dodać pierwszą recenzję?

Znalezione oferty w bazie

Ceny ofert dla Mt biznes Nieuświadomione uprzedzenia i stronniczość. zrozum je, by uwolnić potencjał, tworzyć efektywne zespoły i inkluzywne organizacje MT Biznes, które zostały przedstawione poniżej, nie obejmują ewentualnych kosztów przesyłki. Przed wytypowaniem miejsca, gdzie zrealizujesz zakup, zorientuj się w ocenie sklepu oraz dodaj do tego ewentualny koszt dostarczenia. Lista ofert jest stale uaktualniana co jakiś czas, około raz na kilka - kilkanaście minut.

 • Mt biznes Nieuświadomione uprzedzenia i stronniczość. zrozum je, by uwolnić potencjał, tworzyć efektywne zespoły i inkluzywne organizacje (w sklepie TaniaKsiazka.pl)

  Mt biznes Nieuświadomione uprzedzenia i stronniczość. zrozum je, by uwolnić potencjał, tworzyć efektywne zespoły i inkluzywne organizacje Sklep on-line
  ★★★★★
  58,41 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Audiobooki MT Biznes

Produkty powiązane

Techniki sprzedaży zdalnej
MT Biznes
O wartości zaufania
MT Biznes

Inne z kategorii Audiobooki

Dokumentacja medyczna w praktyce lekarza dentysty
Wydawnictwo Lekarskie PZWL
...