Komunikacja religijna i media
Komunikacja religijna i media
Komunikacja religijna i media

Komunikacja religijna i media

36,74 zł

Okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję ma TaniaKsiazka.pl w cenie 36,74 zł

Przeszukaliśmy wiele sklepów on-line w naszej bazie danych aby odnaleźć najbardziej korzystną ofertę dla Ciebie. Komunikacja religijna i media z kategorii audiobooki kupisz w cenie 36,74 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Przedstawiona kwota 36,74 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Audiobooki
 • 9788377202821
 • Krzysztof Marcyński
 • Petrus

Opis Komunikacja religijna i media

Ewangelia i media: sojusz czy rywalizacja? Takie oto pytanie stawia autor książki Komunikacja religijna w McLuhana wizji. Media są godnym zachwytu darem Boga, ale nie są najważniejszym kanałem przekazu Ewangelii.

Najważniejszym medium przekazu Ewangelii jest potężny, żywy człowiek, który uwierzył całym sobą w Jezusa i Jezusowi. To człowiek jest przedłużeniem Ewangelii w przestrzeni i w czasie, tak jak media są przedłużeniem człowieka.

I zgodnie z myślą McLuhana: to człowiek jest wiadomością Ewangelii. Media posiadają mocną siłę oddziaływania, przesyłania i zarządzania informacjami. Dają także możliwość korzystania z nich w drodze i łączenia ludzi na odległość.

Można dzięki nim transmitować wydarzenia na żywo. Miniaturyzacja i mobilność mediów bardzo usprawniają ludzkie funkcjonowanie, życie, pracę i wypoczynek. Media nie wniosły jednak sporej rewolucji w przekaz Ewangelii, to raczej Ewangelia wniosła i wciąż wnosi rewolucję w media i w nasz świat.

Media, które tylko informują o Ewangelii, w istocie zamykają ją w bitach, światłowodach i w satelitach, a Ewangelia jest Osobą i Życiem. I dlatego Ewangelia rozrywa bukłaki mediów, bo nie jest jedną z informacji, lecz ciągle nowym winem życia i nie da się jej ograniczyć żadnym medium.

Chodzi o to, żeby w rutynowym życiu nie pomylić mocy Ewangelii z potęgą mediów, to w końcu Ewangelia daje moc tym, którzy ją przyjęli. O ile jednak media pomagają tej wyjątkowej informacji stawać się życiem w solidnym człowieku, które komunikuje Jezusa i Jego miłość, o tyle można i trzeba je wykorzystać.

Stają się wówczas ścianą, która nie tyle dzieli, co łączy więźniów w celi. Tylko w tym znaczeniu posiadają one swoje miejsce w komunikacji religijnej. Tylko pod tym warunkiem trzeba je zastosować ze wszystkich sił.

Jeśli pomagają Ewangelii przechodzić z poziomu danych na poziom życia, to wówczas ten alians Ewangelii i mediów jest prawidłowy, a choćby niezwykle prawidłowy.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Komunikacja religijna i media
Kategoria Audiobooki
ISBN 9788377202821
Autor Krzysztof Marcyński
Wydawnictwo Petrus
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 36,74 zł
Najwyższa cena 36,74 zł
W bazie od 25.03.2024
Data aktualizacji 29.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia zmian cen pozwala na porównanie wartości produktu na przestrzeni czasu.

Na tę chwilę nie posiadamy archiwalnych danych cenowych dla tego produktu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Recenzje / opinie

Opinia klientów jest dla nas bardzo istotna! Wyślij recenzję produktu.

Nie znaleźliśmy żadnych recenzji dla Komunikacja religijna i media. Twoja opinia może być pierwsza!

Znalezione oferty w bazie

Zaprezentowane poniżej ceny dla Komunikacja religijna i media nie wliczają w siebie ekstra wydatków związanych z wysyłką. Przed zakupem, uzyskaj info o reputacji sklepu i pamiętaj o możliwości pojawienia się kosztów powiązanych z wysyłką. Lista propozycji jest odświeżana raz na kilkanaście minut.

 • Komunikacja religijna i media (idź do TaniaKsiazka.pl)

  Komunikacja religijna i media Sklep on-line
  ★★★★★
  36,74 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Audiobooki

Produkty powiązane

Inne z kategorii Audiobooki

Dokumentacja medyczna w praktyce lekarza dentysty
Wydawnictwo Lekarskie PZWL
...