Myśli zebrane o fizycznej edukacji Implikacje teoretyczne i praktyczne
Myśli zebrane o fizycznej edukacji Implikacje teoretyczne i praktyczne
Myśli zebrane o fizycznej edukacji Implikacje teoretyczne i praktyczne

Myśli zebrane o fizycznej edukacji Implikacje teoretyczne i praktyczne

Ostatnia cena
26,39 zł

Informacje na temat produktu

Na chwilę obecną produkt Myśli zebrane o fizycznej edukacji Implikacje teoretyczne i praktyczne z działu pozostałe książki nie jest dostępny w żadnym monitorowanym sklepie. Ostatnia zapamiętana cena to 26,39 zł została zapamiętana 24.05.2024. Sprawdź dostępność w przyszłym terminie.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Pozostałe książki
  • 9788382942477

Opis Myśli zebrane o fizycznej edukacji Implikacje teoretyczne i praktyczne

Książka Józefa Węglarza jest zbiorem wielowątkowych przemyśleń o edukacji fizycznej i konstruktywnych związkach pomiędzy teorią a praktyką. Autor swoje rozważania inicjuje od podkreślenia znaczenia teorii naukowej dla praktyki, która „ukazuje wyniki empirii, a więc faktów poznanych dzięki potędze ludzkiego umysłu i wysiłku badacza, prowadzących do odkryć". Przybliża problemy z wdrażaniem do praktyki teoretycznych koncepcji fizycznej edukacji, […] wyjaśnia, jak współczesne przemiany wpłynęły na inne postrzeganie ciała człowieka w kontekście spektakularna, pielęgnacji, troski, zdrowia itd. Stosownie i z niepokojem diagnozuje szkolne realia fizycznej edukacji, a także funkcjonowanie w tych warunkach nauczycieli. Próbuje też wyeksponować wyższość fizycznego wychowania nad fizycznym kształceniem. Podkreśla, jak ważną rolę w tym procesie odgrywają postawa, wiedza i kreatywność. Subtelnie podpowiada, jak pokierować uczniem i wyróżnić mu drogę do kultury fizycznej w przekonaniu, że warto tam zaistnieć. Uświadamia czytelnikowi wręcz misyjną rolę nauczyciela w przygotowaniu młodego człowieka do dbałości o ciało przez całe życie. Umiejętnie weryfikuje zawodowe przygotowanie nauczyciela w aspekcie pedeutologii. Sugeruje też, by w procesie współczesnych przemian nie zaprzepaścić gromadzonych poprzez dziesięciolecia wartościowych doświadczeń, które mogą wspomagać kreowanie nowego spojrzenia na edukację fizyczną w przyszłości. Książkę Myśli skategoryzowane o fizycznej edukacji. Implikacje teoretyczne i praktyczne, która jest swojego rodzaju kompendium wiedzy o edukacji fizycznej, nad wyraz polecam nauczycielom zróżnicowanego szczebla i studentom kierunku wychowanie fizyczne. Tytuł Myśli zgromadzone o fizycznej edukacji Implikacje teoretyczne i praktyczne Autor Józef Węglarz Wydawnictwo Impuls EAN 9788382942477 ISBN 9788382942477 Kategoria Książki\Logopedia,Pedagogika,Dydaktyka ilość stron 140 Format 14.5x20.5x0.9 cm Rok wydania 2023 Oprawa Miękka Wydanie 1 Waga 0.184 kg

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Myśli zebrane o fizycznej edukacji Implikacje teoretyczne i praktyczne
Kategoria Pozostałe książki
ISBN 9788382942477
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 12.04.2024
Data aktualizacji 24.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcja monitorowania historii zmian cen pozwala użytkownikowi na ocenę wartości produktu na przestrzeni czasu.

Bardzo nam przykro, ale na chwilę obecną brak dostępnych danych z historią cen produktu Myśli zebrane o fizycznej edukacji Implikacje teoretyczne i praktyczne.

Recenzje / opinie

Opinia użytkowników jest dla innych bardzo ważna! Wyślij recenzję produktu.

Na chwilę obecną brak recenzji Myśli zebrane o fizycznej edukacji Implikacje teoretyczne i praktyczne. Bądź pierwszym, który dodaje opinię!

Znalezione oferty w bazie

Ewentualne koszty przesyłki dla Myśli zebrane o fizycznej edukacji Implikacje teoretyczne i praktyczne nie są wkalkulowane w ceny prezentowanych poniżej ofert. Przed wyborem miejsca w którym kupisz produkt, zapoznaj się z komentarzami o firmie i rozważ dodatkowy koszt związany z przesyłką. Lista ofert jest cyklicznie odświeżana, co kilkanaście minut.

  • Przepraszamy, ale obecnie nie znaleźliśmy żadnych ofert dla Myśli zebrane o fizycznej edukacji Implikacje teoretyczne i praktyczne.

Produkty powiązane

Inne z kategorii Pozostałe książki

Brak innych produktów w kategorii Pozostałe książki
...