Nawet nie zauważysz Kurian, Vera
Nawet nie zauważysz Kurian, Vera
Nawet nie zauważysz Kurian, Vera

Nawet nie zauważysz Kurian, Vera

25,00 zł

Okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję przygotował Empik w cenie 25,00 zł

Przeszukaliśmy bazę sklepów internetowych w bazie Docero aby wyszukać najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Nawet nie zauważysz Kurian, Vera z kategorii pozostałe książki kupisz w cenie 25,00 zł w sklepie Empik. Przedstawiona cena 25,00 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Pozostałe książki
 • 9788366555983

Opis Nawet nie zauważysz Kurian, Vera

„nawet nie zauważysz" Very Kurian to piekielnie inteligentny thriller, który od pierwszej strony uwodzi czytelnika śmiertelnie niebezpieczną grą pozorów. Witajcie na Wydziale Psychologii. I strzeżcie się psychopatów!

Łatwo byłoby nie docenić Chloe Sevre… To zwykła dziewczyna z sąsiedztwa w legginsach, interesująca studentka pierwszego roku. Tyle iż ma wysoki iloraz inteligencji i jest… psychopatką. Wśród swych zainteresowań mogłaby jednym tchem wymienić: jogalates, imprezy studenckie oraz – planowanie zabójstwa Willa Bachmana, kolegi z dzieciństwa, który wyrządził jej wielką krzywdę.

między studiowaniem, imprezowaniem i knuciem Chloe bierze udział w badaniu klinicznym na Wydziale Psychologii. Siedmioro studentów, uczestników tego programu, łączy brak empatii i niezdolność odczuwania takich emocji, jak strach czy wyrzuty sumienia.

Kiedy jeden z badanych pada ofiarą morderstwa, inicjuje się niebezpieczna gra pozorów, a Chloe z drapieżnika staje się tropioną zwierzyną. Ma mało czasu, aby zidentyfikować zabójcę, a jednocześnie doprowadzić swój plan zemsty do końca.

Będzie musiała zdecydować, kto z kolegów i koleżanek jest godzien zaufania. A przecież wiadomo, iż psychopatom nie wolno ufać… „Jeśli lubicie historie z gatunku true crime i fascynują was psychopaci, to nie mogę wam polecić lepszej lektury!" powiedziała o książce Very Kurian, Lisa Gardner.

jeszcze fani Holly Jackson, E. Lockhart, Kerri Maniscalco i Karen M. McManus bez dwóch zdań docenią ten odświeżająco inny, pełen napięcia thriller. Choćby nie zauważysz zostało uznane przez redakcję New York Timesa za thriller roku 2021.

Powieść byłą też nominowana do Nagrody Edgara w kategorii najkorzystniejszy Debiut Powieściowy 2022. „Ta książka jest odświeżająco inna, wciągająca i piekielnie inteligentna! Jeśli lubicie historie z gatunku true crime i fascynują was psychopaci, to nie mogę wam polecić lepszej lektury!" Lisa Gardner „Inteligentny thriller inny niżeli wszystkie.

Do pisarzy specjalizujących się w thrillerach psychologicznych dołączył nowy talent. Obserwujcie rozwój kariery Very Kurian!" Mary Kubica „Wciągająca, pełna napięcia książka! Kampus uniwersytecki, czarujący psychopaci i przenikliwa, celna narracja – wszystko to wyszukacie w nawet nie zauważysz.

oszałamiający debiut utalentowanej pisarki". Tess Gerritsen Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Nawet nie zauważysz Kurian, Vera
Kategoria Pozostałe książki
ISBN 9788366555983
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 25,00 zł
Najwyższa cena 25,00 zł
W bazie od 11.10.2022
Data aktualizacji 28.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Empik

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia zmian cen pozwala użytkownikowi na analizę wartości towaru w czasie.

nie udało się nam zebrać historycznych informacji cenowych dla tego produktu. Proszę spróbuj ponownie później.

Recenzje / opinie

Opinia użytkowników jest dla innych bardzo istotna! Dodaj swoją recenzję produktu.

Obecnie nie posiadamy recenzji dla tego produktu. Twój komentarz może być pierwszy!

Znalezione oferty w bazie

Prezentowane poniżej ceny dla Nawet nie zauważysz Kurian, Vera nie wliczają w siebie wydatków związanych z wysyłką. Zanim wybierzesz, gdzie dokonać zakupu, zapoznaj się z opiniami na temat sklepu i zapoznaj sie z warunkami realizacji zamówienia. Katalog sklepów jest okresowo uaktualniana co jakiś czas, około raz na kilka minut.

 • Nawet nie zauważysz Kurian, Vera (w sklepie Empik)

  Nawet nie zauważysz Kurian, Vera Sklep on-line
  ★★★★★
  25,00 zł
  Kategoria w sklepie Empik: Pozostałe książki

Produkty powiązane

Inne z kategorii Pozostałe książki

Brak innych produktów w kategorii Pozostałe książki
...