Fizyka lo 1 zrozumieć fizykę pod. zr ne Nowa era
Fizyka lo 1 zrozumieć fizykę pod. zr ne Nowa era
Fizyka lo 1 zrozumieć fizykę pod. zr ne Nowa era
Podręczniki Nowa Era

Fizyka lo 1 zrozumieć fizykę pod. zr ne Nowa era

od
55,99 zł

Wyjątkowa okazja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję ma Empik w cenie 55,99 zł

Przeszukaliśmy dużą ilość sklepów online w naszej bazie danych aby wyszukać świetną ofertę dla Ciebie. Fizyka lo 1 zrozumieć fizykę pod. zr ne Nowa era Nowa Era z kategorii podręczniki kupisz w cenie 55,99 zł w sklepie Empik. Wyświetlona cena 55,99 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty (3) ...
 • Cechy:
 • Podręczniki
 • Nowa Era
 • 9788326736506
 • broszurowa
 • Marcin Braun, Agnieszka Byczuk, Krzysztof Byczuk,
 • Nowa Era
 • 296
 • 2019

Opis Fizyka lo 1 zrozumieć fizykę pod. zr ne Nowa era

Zrozumieć fizykę 1 to podręcznik, który prezentuje zagadnienia fizyki w nietrudny i przystępny sposób. Mieści ważne i interesujące dane o zagadnieniach dotyczących ruchu, siły czy energii. Już od samego początku pomaga w przygotowaniu do egzaminu maturalnego.

Zrozumieć fizykę 1. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony: W zrozumiały sposób przedstawia zagadnienia zachęcając do samodzielnej pracy dzięki prostemu językowi, dostępnie opracowanym tematom podzielonym na minimalne porcje wiedzy, licznym odwołaniom do życia codziennego i infografikom tłumaczącym niełatwe zagadnienia.

Dzięki czytelnym wyróżnieniem prosto można odnaleźć wzory, definicje i ważne stwierdzenia. Pomaga w nauce rozwiązywania zadań różnego rodzaju dzięki rozwiązanym Przykładom, zadaniom do samodzielnej pracy, równocześnie obliczeniowym, jak i problemowym.

Dodatki matematyczne pomagają opanować albo przypomnieć sobie konieczne umiejętności i wiadomości z matematyki. Pozwala kształcić umiejętności przeprowadzania doświadczeń i ich analizowania dzięki początkowym tematom o pomiarach i analizie informacji pomiarowych, nieskomplikowanym do wykonania eksperymentom, zilustrowanym i rozpisanym krok po kroku, w tym wszystkim doświadczeniom obowiązkowym, które zostały wyraźnie oznaczone wraz z analizą wyników pomiarów.

Podręcznik Zrozumieć fizykę 1 zagwarantuje systematyczne przygotowanie do egzaminu maturalnego już od pierwszej klasy, żeby oswoić uczniów z jak największą liczbą zadań rodzaju maturalnego na koniec każdego rozdziału przygotowano blok Wiesz, umiesz, zdasz zawierający: Podsumowanie najważniejszych wiadomości z danego działu, Sposób na zadanie to wskazówki i podpowiedzi ułatwiające rozwiązywanie przeróżnych typów zadań.

Zadania powtórzeniowe to sprawdzenie stopnia opanowania umiejętności i wiadomości z danego działu. W celu utrwalania i systematycznego sprawdzania poziomu wiedzy i umiejętności polecamy dodatkowe publikacje: Zrozumieć Fizykę 1.

Zbiór Zadań. Zakres powiększony. Liceum i Technikum Zrozumieć Fizykę 1. Liceum i Technikum. Maturalne Karty Pracy. Zakres powiększony W naszej ofercie dostępne są też inne poziomy kolekcji: Zrozumieć fizykę 2.

Liceum i technikum. Podręcznik. Zakres powiększony Zrozumieć fizykę 2. Liceum i technikum. Maturalne karty pracy. Zakres rozszerzony Zrozumieć fizykę 2. Liceum i technikum. Zbiór zadań. Zakres rozszerzony

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Fizyka lo 1 zrozumieć fizykę pod. zr ne Nowa era
Kategoria Podręczniki
Marka Nowa Era
ISBN 9788326736506
Oprawa broszurowa
Autor Marcin Braun, Agnieszka Byczuk, Krzysztof Byczuk,
Wydawnictwo Nowa Era
Ilość stron 296
Rok wydania 2019
Aktualnych ofert 3
Najniższa cena 55,99 zł
Najwyższa cena 57,99 zł
W bazie od 11.06.2019
Data aktualizacji 20.04.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Empik

Historia cen

Funkcja monitorowania historii cen pozwala użytkownikowi na ocenę wartości towaru w czasie.

Przepraszamy, ale obecnie brak aktualnych informacji z historią cen produktu Fizyka lo 1 zrozumieć fizykę pod. zr ne Nowa era (Podręczniki).

Recenzje / opinie

Podziel się z innymi swoją opinią o tym produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym potencjalnym kupującym.

Obecnie nie ma opinii dotyczących tego produktu. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią.

Znalezione oferty w bazie

Ewentualne koszty przesyłki dla Fizyka lo 1 zrozumieć fizykę pod. zr ne Nowa era Nowa Era nie są uwzględnione w cenach prezentowanych poniżej ofert. Zanim wybierzesz, gdzie kupić produkt, zapoznaj się z opiniami o sklepie i zapoznaj sie z warunkami dostawy. Katalog propozycji cenowych jest stale odświeżana co jakiś czas, około raz na kilka - kilkanaście minut.

 • Zrozumieć fizykę. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Klasa 1. Liceum i technikum (w sklepie Empik)

  Zrozumieć fizykę. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Klasa 1. Liceum i technikum Sklep on-line
  ★★★★★
  55,30 zł
  Kategoria w sklepie Empik: Książki > Podręczniki szkolne, edukacja > Liceum i technikum > Klasa 1 > Fizyka Nowa Era
 • Zrozumieć fizykę 1. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe (w sklepie TaniaKsiazka.pl)

  Zrozumieć fizykę 1. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe Sklep on-line
  ★★★★★
  63,50 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Książki > Podręczniki i lektury Nowa Era
 • Zrozumieć fizykę 1. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe (idź do Bee.pl)

  Zrozumieć fizykę 1. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe Sklep on-line
  ★★★★★
  63,50 zł
  Kategoria w sklepie Bee.pl: Książki > Podręczniki i lektury Nowa Era

Produkty powiązane

Muzyka neon. klasa 1
Nowa Era

Inne z kategorii Podręczniki

TRANS-ATLANTYK OPRACOWANIE
Literat
...