Prolog Po polsku 3 podręcznik nauczyciela nowa edycja
Prolog Po polsku 3 podręcznik nauczyciela nowa edycja
Prolog Po polsku 3 podręcznik nauczyciela nowa edycja
Podręczniki Prolog

Prolog Po polsku 3 podręcznik nauczyciela nowa edycja

od
65,29 zł

Specjalna okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę ma TaniaKsiazka.pl w cenie 65,29 zł

Przejrzeliśmy całą bazę sklepów online w bazie Docero aby odnaleźć najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie. Prolog Po polsku 3 podręcznik nauczyciela nowa edycja Prolog z kategorii podręczniki kupisz w cenie 65,29 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Kwota 65,29 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty (2) ...
 • Cechy:
 • Podręczniki
 • Prolog
 • 9788360229590
 • broszurowa
 • Małgorzata Małolepsza
 • Prolog Publishing
 • 160
 • 2022

Opis Prolog Po polsku 3 podręcznik nauczyciela nowa edycja

Nowa edycja najpopularniejszej serii do nauki języka polskiego jako obcego Hurra Po Polsku wraca w całkiem nowej, zaktualizowanej i rozbudowanej odsłonie. Wśród nowości znajdują się m.in. Filmy do każdej lekcji, aplikacja na telefon, w której błyskawicznie odtworzysz filmy i audio; rozbudowany Zeszyt ćwiczeń w kolorze; podręcznik nauczyciela z dodatkowymi planszami i grami i płytą DVD Video, dostępna jest także Strefa Nauczyciela.

HURRA PO POLSKU 3 Podręcznik nauczyciela. Nowa Edycja posiada: - uwagi metodyczne do podręcznika studenta upraszczające pracę na lekcjach, - dopełniające gry i zabawy dydaktyczne wspomagające rozwijanie poszczególnych produktywności językowych i - opanowanie słownictwa i zasad gramatycznych, - materiały do kopiowania, - dopełniające ćwiczenia wymowy, - transkrypcje tekstów nagrań z podręcznika studenta, - klucz z rozwiązaniami ćwiczeń zawartych w podręczniku studenta, - testy osiągnięć, - gry i testy do pobrania online w wersji dodruku, - płytę DVD Video z filmami do podręcznika studenta, w wersji z napisami i bez napisów, - dostęp do Strefy Nauczyciela z materiałami dodatkowymi.

"Hurra!!!" to pierwsza na rynku linia podręczników do nauczania języka polskiego jako obcego i jedyna, jak dotychczas, przygotowująca od podstaw do egzaminu atestowego na poziomie B1. Powstała w ramach projektu UE Lingua 2 w programie Socrates w oparciu o "Europejski system kształcenia językowego" i standardy wymagań egzaminacyjnych.

linię charakteryzuje podejście komunikacyjne i promowanie nauczania języka polskiego po polsku. Podręczniki "Po polsku" do dziś wyznaczają trendy w polskiej glottodydaktyce, a w publikacjach naukowych wyróżnia się ich nowoczesność, spójność, bogactwo składników krajo- i kulturoznawczych, a także uwzględnienie polskich realiów.

Z podręcznikami mogą pracować lektorzy i uczniowie z każdego kręgu kulturowego, nie tylko dorośli, lecz także młodzież polonijna. Seria "Hurra!!!" jest kompletnym narzędziem do nauki języka polskiego, prowadzącym studenta od początku tego procesu do poziomu B1.

jednocześnie doświadczeni, jak i początkujący nauczyciele mogą korzystać ze wszelkich elementów kolekcji, określając poziom uczących za pomocą testu kwalifikacyjnego i korzystając ze wskazówek, gier i propozycji dydaktycznych z podręczników nauczyciela.

Podręczniki studenta przewidziane są do pracy na lekcji, a zeszyty ćwiczeń, dzięki zamieszczonym kluczom, płytom i tekstom nagrań, do pracy jednostkowej. Dopełnieniem linii są podręczniki do nauki gramatyki opracowane w trzech wersjach językowych.

W Nowej Edycji "Hurra!!!" do każdej lekcji dodano scenki filmowe, które wraz z opracowanymi do nich ćwiczeniami uatrakcyjniają naukę. Zaprojektowano także nową szatę graficzną. Pierwszą część poszerzono o listy słownictwa i ponownie opracowane tabele gramatyczne.

W drugiej części dodano zadania rozwijające sprawność pisania, a w trzeciej efektywność mediacji. Ponadto opracowano dydaktycznie fragmenty tekstów literackich oraz artykułów prasowych. Podręczniki nauczyciela zostały poszerzone m.in.

o dodatkowe plansze i gry językowe. Rozbudowane zeszyty ćwiczeń, w nowej odsłonie, w pełnym odcieniu, są bogatą bazą materiału ćwiczeniowego, sugerowanego nauczycielom do wykorzystania też w czasie zajęć.

Aplikacja PROLOG Augmented App (Android, IOS) prosty dostęp do audio i video przy pomocy smartfona bezpośrednio z podręczników studenta i zeszytów ćwiczeń.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Prolog Po polsku 3 podręcznik nauczyciela nowa edycja
Kategoria Podręczniki
Marka Prolog
ISBN 9788360229590
Oprawa broszurowa
Autor Małgorzata Małolepsza
Wydawnictwo Prolog Publishing
Ilość stron 160
Rok wydania 2022
Aktualnych ofert 2
Najniższa cena 65,29 zł
Najwyższa cena 65,29 zł
W bazie od 23.06.2022
Data aktualizacji 20.04.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania zmian cen pozwala na podejmowanie mądrych decyzji zakupowych.

nie udało się nam uzyskać archiwalnych danych na temat cen dla tego produktu. Spróbuj proszę ponownie później.

Recenzje / opinie

Kupiłeś ten produkt? Daj nam znać, co o nim sądzisz.

Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię!

Znalezione oferty w bazie

Ceny prezentowanych poniżej ofert dla Prolog Po polsku 3 podręcznik nauczyciela nowa edycja Prolog nie zawierają w sobie ewentualnych kosztów zapakowania i przesyłki Przed zakupem, uzyskaj info o renomie sklepu i pamiętaj o możliwości ujawnienia innych kosztów. Lista ofert jest okresowo odświeżana co jakiś czas, około raz na kilkanaście minut.

 • Prolog Po polsku 3 podręcznik nauczyciela nowa edycja (oferta z TaniaKsiazka.pl)

  Prolog Po polsku 3 podręcznik nauczyciela nowa edycja Sklep on-line
  ★★★★★
  68,90 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Podręczniki Prolog

Produkty powiązane

Inne z kategorii Podręczniki

TRANS-ATLANTYK OPRACOWANIE
Literat
...