Angielski. gramatyka w ćwiczeniach a1-c1 Supermemo world
Angielski. gramatyka w ćwiczeniach a1-c1 Supermemo world
Angielski. gramatyka w ćwiczeniach a1-c1 Supermemo world
Nauka języka SuperMemo World

Angielski. gramatyka w ćwiczeniach a1-c1 Supermemo world

52,99 zł

Specjalna promocja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę przygotował Empik w cenie 52,99 zł

Przeszukaliśmy dużą ilość sklepów online w naszej bazie danych aby wyszukać najkorzystniejszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Angielski. gramatyka w ćwiczeniach a1-c1 Supermemo world SuperMemo World z kategorii nauka języka kupisz w cenie 52,99 zł w sklepie Empik. Kwota 52,99 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Nauka języka
 • SuperMemo World
 • 9788379841035
 • kartonowa
 • praca zbiorowa
 • SuperMemo World
 • 208
 • 2019

Opis Angielski. gramatyka w ćwiczeniach a1-c1 Supermemo world

Ćwicz angielską gramatykę i czasowniki nieregularne z zestawem zadań od poziomu podstawowego (A1) do nowoczesnego (C1). Nabierzesz wprawy w najróżniejszych aspektach gramatyki angielskiej od rodzajników po czasy złożone.
Gramatyka w ćwiczeniach. Angielski zapewni Ci najlepsze wsparcie podczas intensywnej i wydajnej nauki: poznasz najważniejsze zagadnienia gramatyczne i czasowniki nieregularne i zapamiętasz je na za każdym razem dzięki metodzie inteligentnych powtórek SuperMemo.
Do Twojej dyspozycji oddajemy podręcznik do nauki gramatyki, a także czasowników nieregularnych, który zawiera ćwiczenia wraz z kluczem odpowiedzi. W podręczniku wynajdziesz 200 wybranych zadań, podzielonych na 10 działów gramatycznych oraz dział asygnowany czasownikom nieregularnym (ćwiczenia i tabele). Materiał książki uzupełniają treści dwóch kursów elektronicznych, które są przystępne w serwisie SuperMemo.com, a także w aplikacjach SuperMemo dla systemów Android, iOS oraz Windows PC. Kursy multimedialne wspierają i poszerzają naukę z książką. W kursie multimedialnym English Grammar odnajdziesz 3000 przeróżnych ćwiczeń obejmujących wszystkie ważne tematy gramatyczne. Z kolei kurs English. Irregular Verbs to kolejna porcja 460 ćwiczeń.*
* kupując książkę, dostajesz kod dostępu do jej powiększeń multimedialnych.
SuperMemo.com to pomiędzy innymi:
+ oparta o badania naukowe, wielokrotnie nagradzana metoda SuperMemo, zezwalająca zapamiętywać tysiące słów z blisko 100% skutecznością
+ bogaty słownik zezwalający wyszukiwać i dodawać świeże słowa do nauki
+ dostęp do wielu kursów językowych o zróżnicowanej tematyce i stopniach innowacyjnia
+ możliwość tworzenia własnych notatek personalizujących treść kursu
+ możliwość nauki online oraz w aplikacjach przygotowanych na smartfony, tablety i komputery.
Uczysz się, jak i gdzie chcesz. Logujesz się na jedno konto użytkownika, wspólne dla serwisu online oraz programu i aplikacji przenośnych SuperMemo, dzięki temu Twoje postępy w nauce są wszędzie identyczne!
Kursy multimedialne
Gramatyka w ćwiczeniach. Angielski. Zbiór ćwiczeń i czasowniki nieregularne (poziom podstawowy A1-A2, średni B1, nowoczesny B2-C1) obejmuje dwa kursy multimedialne: English Grammar, a także English. Irregular Verbs. Pierwszy kurs to bogaty komplet ćwiczeń gramatycznych, podzielonych na zagadnienia i uszeregowanych według poziomu zaawansowania od najprostszych (Level 1) do najszczególniej złożonych (Level 10). Osoby początkujące, pragnące sprawdzić swoją nowo nabytą wiedzę w praktyce, namawiamy do korzystania z kursu według rosnącego poziomu trudności, choć oczywiście można rozwiązywać ćwiczenia wedle własnego uznania przechodząc od razu do wybranych zagadnień albo zgodnie z kolejnością przygotowaną poprzez autora. Natomiast kurs English. Irregular Verbs jest podzielony na dwa moduły: skatalogowane formy angielskich czasowników nieregularnych oraz zestaw przeróżnych ćwiczeń, pomagających opanować korzystanie z tych form już w kontekście języka. W obu kursach w przypadku większości ćwiczeń należy wybrać poprawną odpowiedź z przekazanych lub wpisać ją w stosowne pole. Jeśli takiego pola brak, należy podać odpowiedź w myślach lub na głos i samodzielnie porównać z tą zdefiniowaną w kursie przez autora, a następnie wybrać właściwą ocenę (Wiem, Prawie, Nie wiem).

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Angielski. gramatyka w ćwiczeniach a1-c1 Supermemo world
Kategoria Nauka języka
Marka SuperMemo World
ISBN 9788379841035
Oprawa kartonowa
Autor praca zbiorowa
Wydawnictwo SuperMemo World
Ilość stron 208
Rok wydania 2019
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 52,99 zł
Najwyższa cena 52,99 zł
W bazie od 11.02.2019
Data aktualizacji 20.04.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Empik

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia zmian cen pozwala użytkownikowi na analizę wartości produktu na przestrzeni czasu.

Obecnie nie posiadamy historycznych danych dotyczących cen dla produktu. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Recenzje / opinie

Opinia użytkowników jest dla innych istotna! Wyślij swoją recenzję tego produktu.

Na chwilę obecną brak recenzji Angielski. gramatyka w ćwiczeniach a1-c1 Supermemo world. Bądź pierwszym, który dodaje opinię!

Znalezione oferty w bazie

Prezentowane poniżej ceny dla produktu Angielski. gramatyka w ćwiczeniach a1-c1 Supermemo world SuperMemo World nie wliczają w siebie ekstra wydatków związanych z wysyłką. Przed wytypowaniem miejsca, gdzie dokonasz transakcji, zorientuj się w ocenie sklepu oraz dodaj do prezentowanej ceny ewentualny koszt wysyłki. Lista ofert jest odświeżana co jakiś czas, około raz na kilka - kilkanaście minut.

 • Angielski. gramatyka w ćwiczeniach a1-c1 Supermemo world (idź do Empik)

  Angielski. gramatyka w ćwiczeniach a1-c1 Supermemo world Sklep on-line
  ★★★★★
  52,99 zł
  Kategoria w sklepie Empik: Nauka języka SuperMemo World

Produkty powiązane

Niemiecki. gramatyka z ćwiczeniami a1-c1
SuperMemo World

Inne z kategorii Nauka języka

Keynote A2. Podręcznik + DVD
Heinle
...