Business english - management poziom średni b1-b2 - warżała-wojtasiak magdalena, wojtasiak wojciech Supermemo world
Business english - management poziom średni b1-b2 - warżała-wojtasiak magdalena, wojtasiak wojciech Supermemo world
Business english - management poziom średni b1-b2 - warżała-wojtasiak magdalena, wojtasiak wojciech Supermemo world
Nauka języka SuperMemo World

Business english - management poziom średni b1-b2 - warżała-wojtasiak magdalena, wojtasiak wojciech Supermemo world

od
52,99 zł

Okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę ma Empik w cenie 52,99 zł

Przeszukaliśmy dużą ilość sklepów on-line w naszym systemie aby wyszukać najbardziej korzystną ofertę specjalnie dla Ciebie. Business english - management poziom średni b1-b2 - warżała-wojtasiak magdalena, wojtasiak wojciech Supermemo world SuperMemo World z kategorii nauka języka kupisz w cenie 52,99 zł w sklepie Empik. Kwota 52,99 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty (3) ...
 • Cechy:
 • Nauka języka
 • SuperMemo World
 • 9788379840939
 • miękka
 • Magdalena Warżała-Wojtasiak, Wojciech Wojtasiak
 • SuperMemo
 • 119
 • 2018

Opis Business english - management poziom średni b1-b2 - warżała-wojtasiak magdalena, wojtasiak wojciech Supermemo world

Naucz się biznesowego języka angielskiego, który wykorzystasz w pracy w środowisku międzynarodowym albo za granicą! Zapamiętaj trwale świeże słownictwo i zwroty biznesowe dzięki metodzie inteligentnych powtórek SuperMemo.

Z kursem Business English Management wzbogacisz słownictwo związane z takimi obszarami jak: HR, team building, struktura producenta, rozwój i finanse. Kurs stanowi rewelacyjne wprowadzenie do komunikacji biznesowej po angielsku zarówno dla osób zajmujących stanowiska kierownicze, jak i aspirujących do pracy w zarządzaniu.

Do Twojej dyspozycji oddajemy podręcznik do nauki około 300 nowych słów i zwrotów biznesowych, zawierający: teksty i dialogi, ćwiczenia z kluczem, słownik, zadania przygotowujące do egzaminów biznesowych Cambridge i telc, a także komentarze językowe i kulturowe, uzupełniony o: + kurs multimedialny do nauki wszystkich treści z podręcznika, w którym odnajdziesz 650 przeróżnych ćwiczeń, przystępny w aplikacjach SuperMemo.com dla systemów Android, iOS oraz Windows PC + 7 filmów ze scenami z dialogami z kursu + nagrania MP3, 55 minut nagrań w wykonaniu brytyjskich lektorów, do osłuchiwania się ze słownictwem i wymową, np.

podczas spaceru, jazdy samochodem albo ćwiczeń.* Tematy przewodnie w podręczniku i kursie multimedialnym to: + warianty zatrudnienia (rozdział: Types of employment) + tworzenie zespołu (rozdział: Team building) + struktura organizacyjna przedsiębiorstwa (rozdział: Company structure) + zmiana miejsca zatrudnienia (rozdział: Quitting a job, getting fired) + opracowywanie strategii rozwoju przedsiębiorstwa (rozdział: Company development) + zarządzanie finansami przedsiębiorstwa (rozdział: Financials) * nabywając książkę, dostajesz kod dostępu do jej powiększeń multimedialnych.

SuperMemo.com to między innymi: + oparta o badania naukowe, wielokrotnie nagradzana metoda SuperMemo, pozwalająca zapamiętywać tysiące słów z blisko 100% produktywnością + bogaty słownik pozwalający wyszukiwać i dodawać nowe słowa do nauki + dostęp do wielu kursów językowych + możliwość tworzenia własnych notatek personalizujących treść kursu + możliwość nauki online oraz w aplikacjach przygotowanych na: komputer, tablet, a także smartfon.

Uczysz się, jak i gdzie chcesz. Zawsze logujesz się na jedno konto użytkownika, wspólne dla serwisu online i programu i aplikacji przenośnych SuperMemo.com, dzięki temu Twoje postępy w nauce są wszędzie identyczne!

Kurs multimedialny Praca z kursem multimedialnym Business English przebiega etapami, jakie wyznaczają poszczególne sekcje w każdej lekcji. Lekcja zaczyna się od filmu z dialogiem i / albo tekstu wprowadzającego, z którym należy się uważnie zapoznać.

Każdej części prezentacyjnej towarzyszy ilustrowana nagraniami lista wyrazów i zwrotów biznesowych do nauki oraz bogaty zbiór ćwiczeń zezwalających utrwalić świeże słownictwo i nabrać wprawy w posługiwaniu się nim w odpowiednim kontekście.

Wybrane lekcje zostały także wzbogacone o ciekawostki językowe. Dodatkowym atutem kursu jest zamykająca każdy rozdział sekcja Exam practice, zezwalająca na przygotowanie się do modnych egzaminów biznesowych.

Nauka z kursem polega każdorazowo na zapoznaniu się z materiałem prezentacyjnym i towarzyszącym mu zestawem słownictwa, a także na rozwiązaniu ćwiczeń. Przekazaną przez siebie odpowiedź należy samodzielnie sprawdzić z rozwiązaniem zdefiniowanym w kursie poprzez autora, a następnie wybrać ocenę (Nie wiem, Prawie, Wiem).

Powtórki są wyznaczane w oparciu o algorytm SuperMemo, dzięki któremu można utrwalać materiał z blisko 100% produktywnością.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Business english - management poziom średni b1-b2 - warżała-wojtasiak magdalena, wojtasiak wojciech Supermemo world
Kategoria Nauka języka
Marka SuperMemo World
ISBN 9788379840939
Oprawa miękka
Autor Magdalena Warżała-Wojtasiak, Wojciech Wojtasiak
Wydawnictwo SuperMemo
Ilość stron 119
Rok wydania 2018
Aktualnych ofert 3
Najniższa cena 52,99 zł
Najwyższa cena 59,90 zł
W bazie od 23.04.2018
Data aktualizacji 20.04.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Empik

Historia cen

Funkcja monitorowania historii cen pozwala Ci na porównanie wartości produktu na przestrzeni czasu.

nie udało się nam zebrać archiwalnych informacji cenowych dla tego produktu. Proszę spróbuj ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Posiadasz ten produkt? Daj nam znać, co o nim sądzisz.

Nie znaleźliśmy żadnych recenzji dla Business english - management poziom średni b1-b2 - warżała-wojtasiak magdalena, wojtasiak wojciech Supermemo world. Twoja opinia może być pierwsza!

Znalezione oferty w bazie

W cenach ofert dla Business english - management poziom średni b1-b2 - warżała-wojtasiak magdalena, wojtasiak wojciech Supermemo world SuperMemo World, przedstawionych na poniższej liście, nie uwzględniono możliwych kosztów wysyłki. Przed wyborem sklepu, pozyskaj informacje o prestiżu firmy i nie zapomnij o możliwości ujawnienia innych kosztów. Aktualizacja listy ofert następuje co kilka - kilkanaście minut.

 • Angielski. Business English - management. Poziom średni B1-B2 (oferta z Empik)

  Angielski. Business English - management. Poziom średni B1-B2 Sklep on-line
  ★★★★★
  44,86 zł
  Kategoria w sklepie Empik: Książki > Nauka języków > Język angielski SuperMemo World
 • Business English - Management B1/B2 (idź do TaniaKsiazka.pl)

  Business English - Management B1/B2 Sklep on-line
  ★★★★★
  59,90 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Książki > Podręczniki w obcych językach SuperMemo World
 • Business English - Management B1/B2 (oferta z Bee.pl)

  Business English - Management B1/B2 Sklep on-line
  ★★★★★
  59,90 zł
  Kategoria w sklepie Bee.pl: Książki > Podręczniki i lektury SuperMemo World

Produkty powiązane

Niemiecki. gramatyka z ćwiczeniami a1-c1
SuperMemo World

Inne z kategorii Nauka języka

Keynote A2. Podręcznik + DVD
Heinle
...