Supermemo world Hiszpański. idiomy i rekcja b1-c1
Supermemo world Hiszpański. idiomy i rekcja b1-c1
Supermemo world Hiszpański. idiomy i rekcja b1-c1
Nauka języka SuperMemo World

Supermemo world Hiszpański. idiomy i rekcja b1-c1

od
52,99 zł

Specjalna promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę ma TaniaKsiazka.pl w cenie 52,99 zł

Przeszukaliśmy bazę sklepów online w bazie aby wyszukać świetną ofertę specjalnie dla Ciebie. Supermemo world Hiszpański. idiomy i rekcja b1-c1 SuperMemo World z kategorii nauka języka kupisz w cenie 52,99 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Wyświetlona cena 52,99 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty (2) ...
 • Cechy:
 • Nauka języka
 • SuperMemo World
 • 9788379841080
 • kartonowa
 • Montero José Luis Bautista
 • SuperMemo World
 • 224
 • 2019

Opis Supermemo world Hiszpański. idiomy i rekcja b1-c1

Poznaj idiomy i rekcję, a język hiszpański nie będzie miał przed Tobą tajemnic!
Kurs Idiomy i rekcja. Hiszpański zapewni Ci najlepsze wsparcie w trakcie intensywnej i produktywnej nauki: poznasz najważniejsze wyrażenia, których nie tłumaczymy w sposób dosłowny, i zapamiętasz je na za każdym razem dzięki metodzie inteligentnych powtórek SuperMemo.
Do Twojej dyspozycji oddajemy podręcznik do nauki idiomów i rekcji wraz z definicjami, polskimi tłumaczeniami i przykładami zastosowania. Treść książki uzupełniają dwa kursy multimedialne: Espaol. Modismos oraz Espaol. Rgimen (Rgimen con las preposiciones), do nauki łącznie 1500 wyrażeń. Są one dostępne w serwisie SuperMemo.com oraz w aplikacjach SuperMemo dla systemów Android, iOS oraz Windows PC. Dodatkowe wsparcie podczas nauki otrzymasz dzięki nagraniom MP3, przeznaczonym do osłuchiwania się z wyrażeniami oraz ich wymową, np. W trakcie jazdy samochodem lub w trakcie zróżnicowanych form aktywności fizycznej.*
* kupując książkę, otrzymujesz kod dostępu do jej zwiększeń multimedialnych.
SuperMemo.com to między innymi:
+ oparta o badania naukowe, wielokrotnie nagradzana metoda SuperMemo, zezwalająca zapamiętywać tysiące słów z blisko 100% produktywnością
+ bogaty słownik pozwalający wyszukiwać i dodawać nowe słowa do nauki
+ dostęp do wielu kursów językowych o różnej tematyce i poziomach progresywnia
+ możliwość tworzenia własnych notatek personalizujących treść kursu
+ możliwość nauki online oraz w aplikacjach przygotowanych na smartfony, tablety i komputery.
Uczysz się, jak i gdzie chcesz. Logujesz się na jedno konto użytkownika, wspólne dla serwisu online oraz programu i aplikacji przenośnych SuperMemo, dzięki temu Twoje postępy w nauce są wszędzie identyczne!
Aktywacja kursu
Zaloguj się na swoje konto na stronie SuperMemo.com. Jeśli nie posiadasz konta, najpierw zarejestruj się w serwisie. Niezbędnie pamiętaj o potwierdzeniu adresu e-mail w wiadomości otrzymanej po rejestracji. Zwróć uwagę na najróżniejsze sposoby logowania za każdym razem używaj tej samej metody, wybranej podczas aktywacji kursu.
Po zalogowaniu otwórz menu znajdujące się w prawym górnym rogu ekranu i wejdź do sekcji ZREALIZUJ KOD. Wprowadź swój kod aktywacyjny i zatwierdź go.
Kurs został przypisany do Twojego konta i pojawił się na Twojej liście kursów od teraz możesz uczyć się w serwisie online oraz w aplikacjach na systemy iOS, Android i Windows (wersja na komputer), dostępnych na stronie SuperMemo.com/apps. Wystarczy, iż pobierzesz aplikację na dowolne urządzenie i zalogujesz się na konto.
Kursy multimedialne
Idiomy i rekcja. Hiszpański (poziom przeciętny B1-B2, nowoczesny C1) obejmuje dwa kursy multimedialne: Espaol. Modismos oraz Espaol. Rgimen (Rgimen con las preposiciones). Nauka z kursem polega każdorazowo na zapoznaniu się z informacjami naprowadzającymi na uczone wyrażenie, tzn. Np. (w zależności od kursu): definicją w języku hiszpańskim, słowem kluczowym, tłumaczeniem hasła na język polski lub zdaniem przykładowym z luką. Następnie należy zaproponować wyrażenie pasujące do przekazanego kontekstu, a potem sprawdzić swoją odpowiedź poprzez porównanie jej z tą wzorcową, zdefiniowaną w kursie. Ocenę (Wiem, Prawie, Nie wiem) należy wybrać samodzielnie. Kurs multimedialny Idiomy i rekcja. Hiszpański (poziom przeciętny B1-B2, innowacyjny C1) obejmuje wyrażenia idiomatyczne, pogrupowane według popularności ich występowania (od podstawowych, stosowanych na co dzień, po rzadkie, stosowane tylko w wybranych kontekstach i {pomocn|przydatn)e prawdziwym entuzjastom języka), oraz rekcję czasowników, przymiotników i rzeczowników w układzie alfabetycznym. Materiał jest przeznaczony dla osób, które opanowały już podstawy i teraz chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętność naturalnego posługiwania się językiem obcym na poziomie zbliżonym do jego rodzimych użytkowników.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Supermemo world Hiszpański. idiomy i rekcja b1-c1
Kategoria Nauka języka
Marka SuperMemo World
ISBN 9788379841080
Oprawa kartonowa
Autor Montero José Luis Bautista
Wydawnictwo SuperMemo World
Ilość stron 224
Rok wydania 2019
Aktualnych ofert 2
Najniższa cena 52,99 zł
Najwyższa cena 66,41 zł
W bazie od 11.02.2019
Data aktualizacji 20.04.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcja monitorowania historii cen daje możliwość podejmowania świadomych decyzji zakupowych.

Przepraszamy, ale na chwilę obecną brak dostępnych danych na temat historii cen tego produktu.

Recenzje / opinie

Podziel się z innymi swoją opinią o produkcie! Twój komentarz może pomóc innym kupującym.

Obecnie nie posiadamy recenzji dla Supermemo world Hiszpański. idiomy i rekcja b1-c1. Twój komentarz może być pierwszy!

Znalezione oferty w bazie

Do kwot pokazanych na poniższej liście dla Supermemo world Hiszpański. idiomy i rekcja b1-c1 SuperMemo World nie wliczono ewentualnych kosztów dostawy / wysyłki. Przed wytypowaniem miejsca, gdzie dokonasz zakupu, zorientuj się w ocenach firmy i dodaj do prezentowanej ceny możliwy koszt wysyłki. Lista propozycji cenowych jest stale odświeżana co jakiś czas, około raz na kilka / kilkanaście minut.

 • Supermemo world Hiszpański. idiomy i rekcja b1-c1 (w sklepie TaniaKsiazka.pl)

  Supermemo world Hiszpański. idiomy i rekcja b1-c1 Sklep on-line
  ★★★★★
  66,41 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Nauka języka SuperMemo World

Produkty powiązane

Niemiecki. gramatyka z ćwiczeniami a1-c1
SuperMemo World

Inne z kategorii Nauka języka

Keynote A2. Podręcznik + DVD
Heinle
...