Twierdza Chiny. Dlaczego nie rozumiemy Chin
Twierdza Chiny. Dlaczego nie rozumiemy Chin
Twierdza Chiny. Dlaczego nie rozumiemy Chin

Twierdza Chiny. Dlaczego nie rozumiemy Chin

od
25,48 zł

Specjalna okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę przygotował MegaKsiazki.pl w cenie 25,48 zł

Przejrzeliśmy wiele sklepów on-line w naszym systemie aby odnaleźć najbardziej korzystną ofertę specjalnie dla Ciebie. Twierdza Chiny. Dlaczego nie rozumiemy Chin z kategorii pozostałe książki kupisz w cenie 25,48 zł w sklepie MegaKsiazki.pl. Wyświetlona cena 25,48 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty (2) ...
 • Cechy:
 • Pozostałe książki
 • 9788380799455

Opis Twierdza Chiny. Dlaczego nie rozumiemy Chin

Chiny dokonały w ostatnich 40 latach niemożliwego. Startując pod koniec lat 70. XX wieku z pozycji najludniejszego, zapóźnionego i jednego z najbiedniejszych państw świata, Chiny wchodzą w trzecią dekadę XXI wieku jako niekwestionowana druga gospodarka w skali globu. Produktywnie zwyciężają z powszechnym niegdyś ubóstwem, ale co jeszcze bardziej fascynujące, technicznie zaczęły konkurować ze światowymi liderami. Prace chińskich naukowców zaczynają dominować w periodykach naukowych. Chińscy astronauci pracują w chińskiej stacji orbitalnej, a za chwilę, śladem chińskich łazików udadzą się na Księżyc, aby zbudować tam pierwszą w historii ludzkości bazę zamieszkałą poprzez ekipy naukowców i księżycowych górników. Chiński kapitał okazuje się być obecny w zupełnie niespodziewanych branżach, jak na przykład amerykański przemysł filmowy. Chiny systematycznie rozpychają się w naszej współczesności, a my o Chinach wiemy niewiele. I coraz mniej je rozumiemy. Nie rozumiemy, bo nie przyjmujemy do wiadomości, iż są osobną cywilizacją, osobnym centrum kulturowym, przestrzenią rządzoną osobnymi stosunkami społecznymi, z których wywodzi się odmienny ustrój polityczny i osobny sposób zarządzania państwem. Zebrałem w jednym miejscu najważniejsze czynniki formujące współczesne Chiny, a powodujące, iż nie posiadając o nich pojęcia, zupełnie Chin nie rozumiemy. Zebrałem je w jednym miejscu, ale można się z nimi zapoznawać w dowolnej kolejności, bo ta kolejność nieistotne. A skąd tytuł "Twierdza"? Wiem, ale nie powiem. Dowiecie się Państwo czytając niniejszą książkę. Leszek Ślazyk Zachód próbujący zrozumieć Chiny jest jak szkółka futbolowa, która stara się zrozumieć na czym polega gra w szachy. Ai Weiwei Tytuł Twierdza Chiny. Dlaczego nie rozumiemy Chin Autor Leszek Ślazyk Wydawnictwo Fronda EAN 9788380799455 ISBN 9788380799455 Kategoria Literatura, Literatura faktu, reportaż liczba stron 280 Format 235x155 mm Rok wydania 2024 Oprawa broszurowa

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Twierdza Chiny. Dlaczego nie rozumiemy Chin
Kategoria Pozostałe książki
ISBN 9788380799455
Aktualnych ofert 2
Najniższa cena 25,48 zł
Najwyższa cena 30,86 zł
W bazie od 25.01.2024
Data aktualizacji 11.04.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu MegaKsiazki.pl

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania historii cen pozwoli Ci podejmować.

Bardzo nam przykro, ale obecnie nie ma aktualnych danych z historią cen produktu.

Recenzje / opinie

Opinia użytkowników jest dla nas niezwykle istotna! Wyślij swoją recenzję produktu.

Na chwilę obecną brak recenzji tego produktu. Bądź pierwszym, który dodaje opinię!

Znalezione oferty w bazie

Ewentualne koszty dostawy dla Twierdza Chiny. Dlaczego nie rozumiemy Chin nie są wkalkulowane w ceny prezentowanych poniżej ofert. Zanim podejmiesz decyzję, gdzie zakupić produkt, zapoznaj się z opiniami o firmie i zapoznaj sie z warunkami dostawy. Katalog sklepów jest cyklicznie uaktualniana, co kilka minut.

 • Twierdza Chiny. Dlaczego nie rozumiemy Chin (oferta z MegaKsiazki.pl)

  Twierdza Chiny. Dlaczego nie rozumiemy Chin Sklep on-line
  ★★★★★
  24,84 zł
  Kategoria w sklepie MegaKsiazki.pl: Pozostałe książki

Produkty powiązane

Inne z kategorii Pozostałe książki

Brak innych produktów w kategorii Pozostałe książki
...