Szkolni przyjaciele. podręcznik 1/4 Wsip
Szkolni przyjaciele. podręcznik 1/4 Wsip
Szkolni przyjaciele. podręcznik 1/4 Wsip

Szkolni przyjaciele. podręcznik 1/4 Wsip

od
13,99 zł

Specjalna promocja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję ma Bee.pl w cenie 13,99 zł

Przejrzeliśmy dużą ilość sklepów on-line w naszej bazie aby odnaleźć najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Szkolni przyjaciele. podręcznik 1/4 Wsip WSiP z kategorii podręczniki kupisz w cenie 13,99 zł w sklepie Bee.pl. Przedstawiona cena 13,99 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty (2) ...
 • Cechy:
 • Podręczniki
 • WSiP
 • 9788302170454
 • miękka
 • praca zbiorowa
 • WSiP
 • 96
 • 2019

Opis Szkolni przyjaciele. podręcznik 1/4 Wsip

Poznaj nasz pomysł na szkołę! pakiet czterech części podręczników Szkoła z pomysłem do klasy 1 to gwarancja realizacji treści z zakresu edukacji polonistycznej i środowiskowej (tematy dotyczą środowiska społecznego, przyrodniczego, historycznego, geograficznego i edukacji zdrowotnej) oraz komponentów edukacji plastycznej i muzycznej.

Autorzy zadbali o taki wybór treści, strategii, metod i technik nauczania, który zapewni współczesnym pierwszakom niezapomnianą przygodę! W części czwartej podręcznika, asygnowanej na osiem tygodni nauki, uczniowie utrwalają znajomość poznanych liter i trenują umiejętność czytania.

Zaproponowane dwa stopnie tekstów do treningu umiejętności czytania zapewniają indywidualizację nauczania i formujeją każdemu dziecku szansę doświadczenia sukcesu. Podręcznik wprowadza uczniów w niezwykły świat literatury, posiada rozmaitego typu teksty zachęcające siedmiolatki do rozwijania kompetencji czytelniczych, m.in.

wiersze L.J. Kerna, M. Strzałkowskiej, M. Brykczyńskiego, J. Tuwima, D. Gellner, D. Gellnerowej, opowiadania Z. Staneckiej, A. Czerwińskiej-Rydel, R. Jędrzejewskiej-Wróbel, fragmenty powieści Ch. Bj$150rk i l.

Anderson, inscenizację A. Frączek. Znajdą w nim Państwo na dodatek przykład tekstu użytkowego. Utwory zostały tak dostosowane, by pozwalały ćwiczyć czytanie ze zrozumieniem (wyszukiwanie wyszczególnionych informacji, odnajdywanie związków przyczynowo-skutkowych, uogólnianie myśli przewodniej, wykazywanie się umiejętnością interpretacyjno-twórczą).

Do każdego tekstu dodano polecenia, które wspomagają rozwój mowy i innych umiejętności komunikacyjnych ucznia oraz jego czynności intelektualnych, a także tworzą warunki do doświadczeń językowych i komunikacyjnych.

Podręcznik pomaga też kształtować system wartości. W cyklu opowiadań wychowawczych Zofii Staneckiej, których głównymi bohaterami są Marta i Antek - sympatyczna para pierwszaków, poruszono ważne zagadnienia z zakresu wychowania i rozwoju emocjonalno-społecznego ucznia.

Historie mówią na przykład o budowaniu zaufania i opisują, czym jest postawa proekologiczna. Podręcznik pokazuje i pozwala uczniowi zrozumieć jego środowisko społeczne, przyrodnicze, historyczne i geograficzne.

Kąciki A to ciekawe! czy korzystne rady budzą ciekawość uczniów, a także umożliwiają zdobycie wiedzy na poziomie podstawowym i ponadpodstawowym. Tematyka tygodni w czwartej części podręcznika: Na niebie Dbamy o przyrodę Polska - mój kraj W maju jak w raju Znajomy, nieznajomy Uśmiechnięte dzieci Cztery pory roku Wakacje za progiem

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Szkolni przyjaciele. podręcznik 1/4 Wsip
Kategoria Podręczniki
Marka WSiP
ISBN 9788302170454
Oprawa miękka
Autor praca zbiorowa
Wydawnictwo WSiP
Ilość stron 96
Rok wydania 2019
Aktualnych ofert 2
Najniższa cena 13,99 zł
Najwyższa cena 13,99 zł
W bazie od 28.08.2017
Data aktualizacji 13.06.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Bee.pl

Historia cen

Funkcja monitorowania historii cen daje możliwość podejmowania mądrych decyzji zakupowych.

Przepraszamy, ale na chwilę obecną brak dostępnych danych o historii cen produktu.

Recenzje / opinie

Podziel się swoją opinią o tym produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym użytkownikom.

Nie znaleźliśmy żadnych recenzji dla Szkolni przyjaciele. podręcznik 1/4 Wsip. Twoja opinia może być pierwsza!

Znalezione oferty w bazie

Ewentualne koszty przesyłki dla Szkolni przyjaciele. podręcznik 1/4 Wsip WSiP nie zostały uwzględnione w cenach prezentowanych poniżej ofert. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Co kilka / kilkanaście minut następuje aktualizacja katalogu sklepów.

 • Szkolni przyjaciele. podręcznik 1/4 Wsip (w sklepie Bee.pl)

  Szkolni przyjaciele. podręcznik 1/4 Wsip Sklep on-line
  ★★★★★
  13,99 zł
  Kategoria w sklepie Bee.pl: Podręczniki WSiP

Produkty powiązane

Inne z kategorii Podręczniki

TRANS-ATLANTYK OPRACOWANIE
Literat
Punktowce dla klas 4-6 Gdańskie wydawnictwo oświatowe
GDAŃSKIE WYDAWNICTWO OŚWIATOWE
Moje pierwsze kolory
Wydawnictwo zielona sowa
Zoom 1 podręcznik + CD
Editions Maison des Langues
...