Traktat o prawdziwym nabożeństwie do najświętszej
Traktat o prawdziwym nabożeństwie do najświętszej
Traktat o prawdziwym nabożeństwie do najświętszej

Traktat o prawdziwym nabożeństwie do najświętszej

15,62 zł

Specjalna promocja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę przygotował TaniaKsiazka.pl w cenie 15,62 zł

Przeszukaliśmy całą bazę internetowych sklepów w bazie aby odnaleźć najlepszą ofertę dla Ciebie. Traktat o prawdziwym nabożeństwie do najświętszej Wydawnictwo eSPe z kategorii książki religijne kupisz w cenie 15,62 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Pokazana cena 15,62 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Książki religijne
 • 9788382011548

Opis Traktat o prawdziwym nabożeństwie do najświętszej

Duchowe arcydzieło, którym inspirowali się wielcy czciciele Maryi: św. Jan Paweł II, św. Maksymilian Kolbe i sługa Boży kard. Stefan Wyszyński. Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny to duchowe arcydzieło, którym inspirowali się wielcy czciciele Maryi: św.

Jan Paweł II, św. Maksymilian Kolbe i sługa Boży kard. Stefan Wyszyński. Mimo upływu czasu pełne mocy słowa św. Ludwika Marii Grignion de Montfort wciąż porywają ludzi na całym świecie, prowadząc ich ku prawdziwej pobożności maryjnej.

Prowadzeni słowami traktatu wierni wchodzą w głęboką relację z Matką Bożą w myśl hasła,,Totus Tuus", jednocześnie trwając w miłości Chrystusa i w zakorzenieniu w tajemnicy Trójcy Świętej. Dużo osób, inspirując się tą przejmującą lekturą duchową, decyduje się na powierzenie się Panu Jezusowi przez Jego Matkę i przystępuje do opracowanego poprzez św.

Ludwika 33-dniowego, duchowego przygotowania do tego aktu. Nakładem Wydawnictwa eSPe ukazała się zawierająca ten program książka Przygotowanie do aktu zawierzenia się Jezusowi poprzez ręce Maryi według św.

Ludwika Marii Grignion de Montfort. Bóg Najwyższy ma skarbiec, składnicę szczególnie bogatą, w której zamknął wszystko, co piękne, cenne, rzadkie i kosztowne, nawet Syna swojego; a tą przebogatą skarbnicą jest właśnie Maryja, którą święci nazywają Skarbem mężczyzny, z którego pełności bogactwa spływają na ludzkość.

Tytuł Traktat o prawdziwym nabożeństwie do najświętszej Autor św. Ludwik Maria Wydawnictwo eSPe EAN 9788382011548 ISBN 9788382011548 Kategoria Literatura, Religia liczba stron 268 Format 200x140 mm Rok wydania 2022 Oprawa broszurowa

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Traktat o prawdziwym nabożeństwie do najświętszej
Kategoria Książki religijne
ISBN 9788382011548
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 15,62 zł
Najwyższa cena 15,62 zł
W bazie od 26.08.2022
Data aktualizacji 26.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcja monitorowania historii zmian cen daje możliwość podejmowania świadomych decyzji o zakupie.

Na chwilę obecną nie mamy danych archiwalnych dotyczących ceny dla produktu Traktat o prawdziwym nabożeństwie do najświętszej. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Recenzje / opinie

Kupiłeś ten produkt? Daj nam znać, co o nim sądzisz.

Nie mamy jeszcze opinii na temat Traktat o prawdziwym nabożeństwie do najświętszej. Czy chciałbyś dodać pierwszą recenzję?

Znalezione oferty w bazie

Ceny prezentowanych poniżej ofert dla Traktat o prawdziwym nabożeństwie do najświętszej Wydawnictwo eSPe nie zawierają w sobie ewentualnych kosztów wysyłki Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Katalog sklepów jest odświeżana raz na kilkanaście minut.

 • Traktat o prawdziwym nabożeństwie do najświętszej (idź do TaniaKsiazka.pl)

  Traktat o prawdziwym nabożeństwie do najświętszej Sklep on-line
  ★★★★★
  15,62 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Książki religijne Wydawnictwo eSPe

Produkty powiązane

Brak produktów podobnych dla Traktat o prawdziwym nabożeństwie do najświętszej

Inne z kategorii Książki religijne

Szaron Cudowna moc pokuty
Szaron
...