Helion gliwice Deep learning dla programistów
Helion gliwice Deep learning dla programistów
Helion gliwice Deep learning dla programistów
Informatyka Helion Gliwice

Helion gliwice Deep learning dla programistów

83,99 zł

Specjalna okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję przygotował Empik w cenie 83,99 zł

Przeszukaliśmy dużą ilość sklepów internetowych w bazie danych Docero aby wyszukać najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Helion gliwice Deep learning dla programistów Helion Gliwice z kategorii informatyka kupisz w cenie 83,99 zł w sklepie Empik. Przedstawiona kwota 83,99 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Informatyka
 • Helion Gliwice
 • 9788328375093
 • Jeremy Howard,Sylvain Gugger
 • Helion
 • 544

Opis Helion gliwice Deep learning dla programistów

"Uczenie głębokie zmienia oblicze wielu branż. Ta rewolucja już się zaczęła, jednak potencjał AI i sieci neuronowych jest wyraźnie obszerniejszy. Korzystamy więc dziś z osiągnięć komputerowej analizy obrazu i języka naturalnego, wspierania badań naukowych czy budowania produktywnych strategii biznesowych - wchodzimy do świata, który do niedawna był dostępny zwykle dla naukowców. Na skutek czego trudno o źródła wiedzy, które równocześnie byłyby przystępne dla zwykłych programistów i miały wysoką wartość merytoryczną. Problem polega na tym, iż bez dogłębnego zrozumienia działania algorytmów uczenia głębokiego trudno tworzyć dobre aplikacje. Oto funkcjonalny i dostępny przewodnik po koncepcjach uczenia głębokiego, napisany tak, żeby ułatwić zrozumienie najnowszych technik w tej dziedzinie bez znajomości wyższej matematyki. Książka daje nadzwyczajne podstawy uczenia głębokiego, a następnie stopniowo wprowadza zagadnienia sposobu działania modeli, ich budowy i trenowania. Pokazano w niej też poręczne techniki przekształcania modeli w działające aplikacje. Znalazło się tu niemało wskazówek upraszczających udoskonalanie dokładności, szybkości i niezawodności modeli. Nie zabrakłodanych o najlepszych sposobach wdrażania od podstaw algorytmów uczenia głębokiego i stosowaniu ich w pionierskich rozwiązaniach. W książce między innymi: gruntownie i dostępnie omówione podstawy uczenia głębokiego najnowsze techniki uczenia głębokiego i ich użyteczne użycie działanie modeli i zasady ich treningu funkcjonalne tworzenie aplikacji korzystających z uczenia głębokiego wdrażanie algorytmów uczenia głębokiego etyczne implikacje AI Uczenie głębokie$298 poprawnie zrozum, prawidłowo zastosuj! O autorach Jeremy Howard jest przedsiębiorcą, ekspertem, programistą i naukowcem. Wykłada na Uniwersytecie w San Francisco. Inwestował w niemało start-upów, był ich mentorem i doradcą. Sylvain Gugger jest inżynierem badawczym w Hugging Face. Wcześniej nauczał informatyki i matematyki w ramach programu CPGE. Autor kilku lubianych podręczników.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Helion gliwice Deep learning dla programistów
Kategoria Informatyka
Marka Helion Gliwice
ISBN 9788328375093
Autor Jeremy Howard,Sylvain Gugger
Wydawnictwo Helion
Ilość stron 544
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 83,99 zł
Najwyższa cena 83,99 zł
W bazie od 26.09.2022
Data aktualizacji 20.04.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Empik

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia zmian cen pozwala Ci podejmować mądre decyzje zakupowe.

nie udało się nam zebrać archiwalnych danych cenowych dla tego produktu. Spróbuj proszę ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Posiadasz ten produkt? Powiedz innym, co o nim sądzisz.

Obecnie nie ma opinii dotyczących Helion gliwice Deep learning dla programistów. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią.

Znalezione oferty w bazie

Przedstawione poniżej ceny dla produktu Helion gliwice Deep learning dla programistów Helion Gliwice nie wliczają w siebie ekstra wydatków związanych z wysyłką. Przed wyborem sklepu, pozyskaj informacje o reputacji sklepu i pamiętaj o możliwości pojawienia się innych kosztów. Odświeżanie katalogu sklepów z ofertami ma miejsce co kilka - kilkanaście minut.

 • Helion gliwice Deep learning dla programistów (w sklepie Empik)

  Helion gliwice Deep learning dla programistów Sklep on-line
  ★★★★★
  83,99 zł
  Kategoria w sklepie Empik: Informatyka Helion Gliwice

Produkty powiązane

JavaScript
Helion Gliwice
34,91 zł

JavaScript

Java. Kompendium programisty
Helion Gliwice

Inne z kategorii Informatyka

Polska zim? Empik.com
Empik.com
Fotograficy o fotografii
Alma-Press
...