Język Lua i LaTeX. Tworzenie dynamicznych dokumentów
Język Lua i LaTeX. Tworzenie dynamicznych dokumentów
Język Lua i LaTeX. Tworzenie dynamicznych dokumentów

Język Lua i LaTeX. Tworzenie dynamicznych dokumentów

67,99 zł

Okazja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę ma Empik w cenie 67,99 zł

Przeszukaliśmy dużą ilość e-sklepów w naszej bazie aby odnaleźć najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Język Lua i LaTeX. Tworzenie dynamicznych dokumentów z kategorii informatyka kupisz w cenie 67,99 zł w sklepie Empik. Pokazana cena 67,99 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Informatyka

Opis Język Lua i LaTeX. Tworzenie dynamicznych dokumentów

Lua i LaTeX. Dynamiczne tworzenie dokumentów to książka, która staje na granicy dwóch na pozór odległych światów – programowania i składu tekstu. Po jednej stronie Lua – szybki, nieskomplikowany i funkcjonalny język programowania o licznych wykorzystaniach. Po drugiej LaTeX – nowoczesny system składu tekstu o rosnącej z roku na rok popularności. Ich połączenie otwiera sporo nowych możliwości, dla których inspirację odszukasz w tej książce. Pozycja ta stanowi pierwsze polskojęzyczne wprowadzenie do dynamicznego tworzenia dokumentów z wykorzystaniem języka Lua i systemu LaTeX. Podzielona jest na trzy niezależne części: Część I. Język Lua To łagodne i przychylne wprowadzenie do języka Lua, wzbogacone o liczne komentarze, przykłady i ćwiczenia. Pozwolą Ci one nie tylko lepiej zrozumieć samą konstrukcję języka, ale także wyrobić w sobie uniwersalną umiejętność myślenia algorytmicznego. Część II. LuaLaTeX Dzięki informacjom zawartym w tej części dowiesz się, w jaki sposób kod napisany w języku Lua może wpłynąć na dokumenty generowane przez system LaTeX. Poznasz w tym celu możliwości silnika LuaLaTeX i nauczysz się z nich korzystać. Część III. Poręczne przykłady nawet najlepiej wprowadzona teoria nie zastąpi odrobiny praktyki. Ta część stanowi zbiór niebanalnych przykładów, w których wiedza zawarta w dwóch pierwszych częściach znajduje użycie do rozwiązania rzeczywistych problemów. Książka dedykowana jest dla osób, które znają już podstawy tworzenia dokumentów w systemie LaTeX, lecz chcą się dowiedzieć, w jaki sposób można powiększyć jego możliwości. Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Język Lua i LaTeX. Tworzenie dynamicznych dokumentów
Kategoria Informatyka
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 67,99 zł
Najwyższa cena 67,99 zł
W bazie od 17.10.2023
Data aktualizacji 26.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Empik

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania historii zmian cen pozwoli Ci podejmować.

Bardzo nam przykro, na chwilę obecną brak aktualnych informacji o historii cen produktu.

Recenzje / opinie

Opinia klientów jest dla innych niezwykle ważna! Dodaj recenzję tego produktu.

Obecnie nie posiadamy recenzji dla Język Lua i LaTeX. Tworzenie dynamicznych dokumentów. Twój komentarz może być pierwszy!

Znalezione oferty w bazie

W cenach ofert dla Język Lua i LaTeX. Tworzenie dynamicznych dokumentów , zaprezentowanych poniżej, nie uwzględniono możliwych kosztów dostarczenia towaru. Przed wyborem sklepu, zorientuj się w renomie sklepu i nie zapomnij o możliwości pojawienia się kosztów powiązanych z wysyłką. Katalog propozycji jest odświeżana raz na kilkanaście minut.

 • Język Lua i LaTeX. Tworzenie dynamicznych dokumentów (idź do Empik)

  Język Lua i LaTeX. Tworzenie dynamicznych dokumentów Sklep on-line
  ★★★★★
  67,99 zł
  Kategoria w sklepie Empik: Informatyka

Produkty powiązane

Word 2013 PL. Kurs
42,83 zł

Word 2013 PL. Kurs

Inne z kategorii Informatyka

JavaScript
Helion Gliwice
35,08 zł

JavaScript

Polska zim? Empik.com
Empik.com
Fotograficy o fotografii
Alma-Press
...