MATeMAtyka LO 2 ZPR Podr. w.2020 NE - Wojciech Babiański,lech Chańko,joanna Czarnowska, Grzegorz Janocha
MATeMAtyka LO 2 ZPR Podr. w.2020 NE - Wojciech Babiański,lech Chańko,joanna Czarnowska, Grzegorz Janocha
MATeMAtyka LO 2 ZPR Podr. w.2020 NE - Wojciech Babiański,lech Chańko,joanna Czarnowska, Grzegorz Janocha
Podręczniki Nowa Era

MATeMAtyka LO 2 ZPR Podr. w.2020 NE - Wojciech Babiański,lech Chańko,joanna Czarnowska, Grzegorz Janocha

od
56,32 zł

Promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę ma Bee.pl w cenie 56,32 zł

Przeszukaliśmy dużą ilość sklepów online w bazie danych Docero aby odnaleźć świetną ofertę dla Ciebie. MATeMAtyka LO 2 ZPR Podr. w.2020 NE - Wojciech Babiański,lech Chańko,joanna Czarnowska, Grzegorz Janocha Nowa Era z kategorii podręczniki kupisz w cenie 56,32 zł w sklepie Bee.pl. Pokazana kwota 56,32 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty (3) ...
 • Cechy:
 • Podręczniki
 • Nowa Era
 • 9788326739002
 • miękka
 • praca zbiorowa
 • Nowa Era
 • 384
 • 2020

Opis MATeMAtyka LO 2 ZPR Podr. w.2020 NE - Wojciech Babiański,lech Chańko,joanna Czarnowska, Grzegorz Janocha

 MATeMAtyka 2. Podręcznik do matematyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe Autor: Wojciech Babiański, Lech Chańko, Joanna Czarnowska, Grzegorz Janocha Wydawca: Nowa Era Oprawa: broszurowa liczba stron: 384 rozmiary: 240 x 170 Rok wydania: 2020 EAN: 9788326739002 Podręcznik "MATeMAtyka 2.

Podręcznik do matematyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe" to książka dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Publikacja, zawierająca w sobie wyszczególnione treści na poziomie rozszerzonym umożliwia optymalne przygotowanie się uczniów do egzaminu maturalnego.

Podręcznik do nauki matematyki dedykowany jest dla uczniów liceum ogólnokształcącego, a także techników. W książce umieszczone zostały treści z zakresu podstawowego i rozszerzonego, które pozwalają w dostępny sposób poznawać zagadnienia z matematyki.

Publikacja pomaga uczniom lepiej zrozumieć treści, prezentowane na zajęciach w czasie lekcji i istotnie sprawną naukę w domu. Książka do nauki matematyki umożliwia: przyswajanie teorii znikomymi porcjami i naukę krok po kroku, przypomnienie treści z klasy pierwszej w toku lekcji i produktywne przejście w nowy temat.

dodatkowo, definicje i twierdzenia w podręczniku zostały wyodrębnione kolorem, co umożliwia uczniom szybsze dotarcie do koniecznych informacji. W publikacji znajdują się także nawiązania do sytuacji, jakie można spotkać w rutynowym życiu, co pomaga w zapamiętywaniu i przyswajaniu nowo poznanych treści.

Podręcznik przedstawia także kilka metod, dzięki którym można rozwiązać to samo zadanie (strony "Sposób na zadanie"), co pozwala na porównywanie rozwiązań i zapamiętywanie, iż zadania da się rozwiązywać za pomocą zróżnicowanych metod.

{pomocn|przydatn)e są także zestawy zadań "Przed obowiązkową maturą z matematyki", a także "Przed maturą z matematyki", umożliwiające kształcenie na poziomie rozszerzonym....

Specyfikacja produktu

Specyfikacja MATeMAtyka LO 2 ZPR Podr. w.2020 NE - Wojciech Babiański,lech Chańko,joanna Czarnowska, Grzegorz Janocha
Kategoria Podręczniki
Marka Nowa Era
ISBN 9788326739002
Oprawa miękka
Autor praca zbiorowa
Wydawnictwo Nowa Era
Ilość stron 384
Rok wydania 2020
Aktualnych ofert 3
Najniższa cena 56,32 zł
Najwyższa cena 57,55 zł
W bazie od 12.06.2020
Data aktualizacji 20.04.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Bee.pl

Historia cen

Funkcja monitorowania historii zmian cen daje możliwość podejmowania mądrych decyzji zakupowych.

Przepraszamy, obecnie nie ma aktualnych informacji z historią cen MATeMAtyka LO 2 ZPR Podr. w.2020 NE - Wojciech Babiański,lech Chańko,joanna Czarnowska, Grzegorz Janocha (Podręczniki).

Recenzje / opinie

Podziel się swoją opinią o produkcie! Twój komentarz może pomóc innym użytkownikom.

Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię!

Znalezione oferty w bazie

Prezentowane poniżej ceny dla MATeMAtyka LO 2 ZPR Podr. w.2020 NE - Wojciech Babiański,lech Chańko,joanna Czarnowska, Grzegorz Janocha Nowa Era nie wliczają w siebie ekstra kosztów związanych z przesyłką. Zanim zdecydujesz, gdzie dokonać zakupu, zapoznaj się z opiniami o sklepie i uwzględnij warunki dostawy. Katalog ofert jest odświeżana raz na kilkanaście minut.

 • MATeMAtyka 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe (oferta z Bee.pl)

  MATeMAtyka 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe Sklep on-line
  ★★★★★
  57,55 zł
  Kategoria w sklepie Bee.pl: Książki > Podręczniki i lektury Nowa Era
 • MATeMAtyka 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe (idź do TaniaKsiazka.pl)

  MATeMAtyka 2. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy i rozszerzony. Szkoły ponadpodstawowe Sklep on-line
  ★★★★★
  57,55 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Książki > Podręczniki i lektury Nowa Era

Produkty powiązane

Muzyka neon. klasa 1
Nowa Era

Inne z kategorii Podręczniki

TRANS-ATLANTYK OPRACOWANIE
Literat
...