Wydawnictwo m Traktat o prawdziwym nabożeństwie do najświętszej marii panny
Wydawnictwo m Traktat o prawdziwym nabożeństwie do najświętszej marii panny
Wydawnictwo m Traktat o prawdziwym nabożeństwie do najświętszej marii panny

Wydawnictwo m Traktat o prawdziwym nabożeństwie do najświętszej marii panny

9,41 zł

Specjalna promocja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę przygotował TaniaKsiazka.pl w cenie 9,41 zł

Przejrzeliśmy dużą ilość internetowych sklepów w naszej bazie danych aby odnaleźć najkorzystniejszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Wydawnictwo m Traktat o prawdziwym nabożeństwie do najświętszej marii panny Wydawnictwo M z kategorii książki religijne kupisz w cenie 9,41 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Kwota 9,41 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Książki religijne
 • 9788380436145
 • miękka
 • Ludwik Maria Grignion de Montford
 • M
 • 232
 • 2020

Opis Wydawnictwo m Traktat o prawdziwym nabożeństwie do najświętszej marii panny

„Prawdziwe nabożeństwo do Najświętszej Maryi Panny jest święte, to znaczy prowadzi duszę do unikania grzechu i do naśladowania cnót Najświętszej Maryi Panny, zwłaszcza Jej głębokiej pokory, żywej wiary, ślepego posłuszeństwa, nieustającej modlitwy, wszechstronnego umartwienia, Boskiej czystości, Jej głębokiego miłosierdzia, Jej heroicznej cierpliwości, Jej anielskiej słodyczy i iście Boskiej mądrości.

Oto dziesięć głównych cnót Najświętszej Maryi Panny"Św. Ludwik Grignion de Montford Historia tego dzieła mistycznego jest niezwykła. Napisane poprzez Świętego w 1712 roku poprzez ponad wiek było zapomniane.

Miał to przepowiedzieć sam autor, który twierdził, iż szatan tak niezwykle obawia zbawiennego wpływu nabożeństwa, iż zrobi wszystko, żeby ukryć go przed światem. W 1842 roku traktat odkryto przypadkiem w starym kufrze w domu zakonnym w Saint Laurent-sur-Sevre i przesłano go do Rzymu, gdzie właśnie toczył się proces beatyfikacyjny autora.

„Oto jestem cały Twój i wszystko co moje, Twoim jest, o Jezu mój najmilszy, poprzez Maryję, Twą Najświętszą Matkę"" – modli się z ufnością Św. Ludwik Grignion de Montford. W ten sposób zachęca każdego z nas do dobrowolnego i całkowitego zawierzenia się Najświętszej Maryi Panie, która została wybrana przez swego Syna, aby wstawiać się za duszami i być im przewodniczką w drodze do domu Ojca.

Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny ukształtował pobożność Maryjną wielu pokoleń. Gorącym propagatorem tego nabożeństwa był św. Maksymilian Maria Kolbe i założone poprzez niego Rycerstwo Niepokalanej.

Innym jego orędownikiem był kard. Stefan Wyszyński, określany mianem „Prymasa Tysiąclecia". Jednak najmocniej znane jest ze słów Totus Tuus (dosł. „Cały Twój"), które Karol Wojtyła wybrał jako swą dewizę biskupią, a później papieską jak Jan Paweł II.

Tytuł Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Marii Panny Autor Ludwik Grignion de Montford Wydawnictwo Wydawnictwo M EAN 9788380436145 ISBN 9788380436145 Kategoria Religia\Religia chrześcijańska liczba stron 232 Format 11.5x15.8x1.6 cm Rok wydania 2020 Oprawa Miękka Wydanie 1 Waga 0.158 kg

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Wydawnictwo m Traktat o prawdziwym nabożeństwie do najświętszej marii panny
Kategoria Książki religijne
ISBN 9788380436145
Oprawa miękka
Autor Ludwik Maria Grignion de Montford
Wydawnictwo M
Ilość stron 232
Rok wydania 2020
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 9,41 zł
Najwyższa cena 9,41 zł
W bazie od 07.04.2020
Data aktualizacji 22.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii cen pozwala Ci podejmować świadome decyzje o zakupie.

Nie udało się pozyskać archiwalnych informacji na temat cen dla produktu Wydawnictwo m Traktat o prawdziwym nabożeństwie do najświętszej marii panny. Proszę spróbuj ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Posiadasz ten produkt? Daj znać innym, co o nim myślisz.

Jeszcze nikt nie ocenił Wydawnictwo m Traktat o prawdziwym nabożeństwie do najświętszej marii panny. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię!

Znalezione oferty w bazie

W cenach propozycji dla Wydawnictwo m Traktat o prawdziwym nabożeństwie do najświętszej marii panny Wydawnictwo M, zaprezentowanych na poniższej liście, nie uwzględniono ewentualnych kosztów wysyłki. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Lista sklepów z ofertami jest regularnie uaktualniana, co kilka / kilkanaście minut.

 • Wydawnictwo m Traktat o prawdziwym nabożeństwie do najświętszej marii panny (idź do TaniaKsiazka.pl)

  Wydawnictwo m Traktat o prawdziwym nabożeństwie do najświętszej marii panny Sklep on-line
  ★★★★★
  9,41 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Książki religijne Wydawnictwo M

Produkty powiązane

Brak produktów podobnych dla Wydawnictwo m Traktat o prawdziwym nabożeństwie do najświętszej marii panny

Inne z kategorii Książki religijne

Boga przecież nie ma wyd. 2024
Czarna owca
4 wymiary uzdrowienia
Rtck
Taktyka - gregory koukl
W drodze
Promic 24 godziny z gospą
Promic
Szaron Cudowna moc pokuty
Szaron
Tum Pastores gregis
Tum
...