Alpy zachodnie. 30 wielodniowych tras trekkingowych Bezdroża
Alpy zachodnie. 30 wielodniowych tras trekkingowych Bezdroża
Alpy zachodnie. 30 wielodniowych tras trekkingowych Bezdroża
Poradniki i hobby Bezdroża

Alpy zachodnie. 30 wielodniowych tras trekkingowych Bezdroża

od
30,70 zł

Specjalna promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję ma TaniaKsiazka.pl w cenie 30,70 zł

Przeszukaliśmy bazę sklepów online w systemie aby odszukać najbardziej korzystną ofertę specjalnie dla Ciebie. Alpy zachodnie. 30 wielodniowych tras trekkingowych Bezdroża Bezdroża z kategorii poradniki i hobby kupisz w cenie 30,70 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Pokazana kwota 30,70 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty (2) ...
 • Cechy:
 • Poradniki i hobby
 • Bezdroża
 • 9788328369887
 • miękka
 • Iris Kurschner
 • Helion
 • 352
 • 2021

Opis Alpy zachodnie. 30 wielodniowych tras trekkingowych Bezdroża

"ALPY Zachodnie - trekking na najwyższym (n.p.m.) poziomie Przebywanie całymi dniami na szlaku, w odosobnieniu i otoczeniu doskonałych górskich krajobrazów, wędrówka od schroniska do schroniska i od szczytu do szczytu to niesamowita przygoda i wspaniały sposób na złapanie równowagi, na oderwanie się od pośpiechu codzienności.

Francuskie i włoskie Alpy Zachodnie - połączenie dzikich krajobrazów, starej kultury chłopskiej, korzystnych schronisk i obiektów gastronomicznych świadczących wysoką jakość usług - stanowią wyjątkowo niebanalny obszar także do uprawiania trekkingu.

W przewodniku zaprezentowano 30 wyselekcjonowanych wielodniowych tras - od weekendowych po dwutygodniowe. Znajdziemy w nim nie tylko klasyki, jak,,Tour du Mont Blanc" czy,,Giro del Viso",jeszcze niemal nieznane szlaki wysokogórskie, jak,,Alta Via delle Alpi Graie" czy,,Alta Via delle Biellese".

Skala trudności omawianych tras jest obfita - od prostych wycieczek po wymagające trawersy, więc każdy może znaleźć swój wymarzony szlak. Wszystkie trasy zawierają dokładny opis wędrówki, fragmenty map z naniesionym przebiegiem drogi i czytelnym profilem wysokościowym.

Propozycje zakwaterowania przekazano wraz ze wszystkimi ważnymi informacjami i numerami telefonów. Wyraźne kwestie, jak początek trasy, kryteria, czas przejścia i rodzaje, znajdują się w wyraźnie wydzielonych partiach informacyjnych.

interesujący układ treści i fantastyczne kolorowe fotografie namawiają do górskiej przygody. Nota o autorce Iris Kürschner urodziła się w 1965 roku w Baden (Szwajcaria). Pracuje od wielu lat w terenie jako dziennikarka fotograficzna, ponadto jest autorką artykułów i książek dla uwielbianych czasopism i wydawnictw.

Specjalizuje się w tematyce górskiej. Ma na swym koncie ponad 20 publikacji książkowych, zwykle przewodników turystyczno-trekkingowych i albumów. Od 2004 roku współpracuje z Dieterem Haasem z Austrii, który jest odpowiedzialny za edycję fotografii.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Alpy zachodnie. 30 wielodniowych tras trekkingowych Bezdroża
Kategoria Poradniki i hobby
Marka Bezdroża
ISBN 9788328369887
Oprawa miękka
Autor Iris Kurschner
Wydawnictwo Helion
Ilość stron 352
Rok wydania 2021
Aktualnych ofert 2
Najniższa cena 30,70 zł
Najwyższa cena 30,70 zł
W bazie od 14.06.2021
Data aktualizacji 20.04.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii cen pozwala użytkownikowi na obserwację wartości produktu na przestrzeni czasu.

Przepraszamy, obecnie nie ma aktualnych informacji na temat historii cen produktu Alpy zachodnie. 30 wielodniowych tras trekkingowych Bezdroża.

Recenzje / opinie

Opinia klientów jest dla nas istotna! Wyślij recenzję produktu.

Przepraszamy, ale obecnie nie mamy jeszcze opinii o tym produkcie.

Znalezione oferty w bazie

Przedstawione poniżej ceny dla produktu Alpy zachodnie. 30 wielodniowych tras trekkingowych Bezdroża Bezdroża nie wliczają w siebie ewentualnych wydatków związanych z wysyłką. Przed określeniem, gdzie dokonasz transakcji, zorientuj się w ocenach sklepu oraz dodaj do prezentowanej ceny ewentualny koszt przesyłki. Odświeżanie katalogu sklepów z ofertami następuje co kilkanaście minut.

 • Alpy zachodnie. 30 wielodniowych tras trekkingowych Bezdroża (w sklepie TaniaKsiazka.pl)

  Alpy zachodnie. 30 wielodniowych tras trekkingowych Bezdroża Sklep on-line
  ★★★★★
  61,46 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Poradniki i hobby Bezdroża

Produkty powiązane

Inne z kategorii Poradniki i hobby

Apteka babuni cz. 6
Małgorzata Kołodziej, Bartłomiej Dec
Kamasutra
Fenix
18,99 zł

Kamasutra

Montessori od narodzin
Bukowy las
Vital Mgła mózgowa
Vital
...