Druga twarz trzeciego sektora. Współczesne wyzwania zarządzania organizacjami pozarządowymi
Druga twarz trzeciego sektora. Współczesne wyzwania zarządzania organizacjami pozarządowymi
Druga twarz trzeciego sektora. Współczesne wyzwania zarządzania organizacjami pozarządowymi

Druga twarz trzeciego sektora. Współczesne wyzwania zarządzania organizacjami pozarządowymi

72,96 zł

Okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję przygotował TaniaKsiazka.pl w cenie 72,96 zł

Przejrzeliśmy całą bazę sklepów on-line w systemie aby odnaleźć najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie. Druga twarz trzeciego sektora. Współczesne wyzwania zarządzania organizacjami pozarządowymi z kategorii biznes, ekonomia kupisz w cenie 72,96 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Pokazana kwota 72,96 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Biznes, ekonomia
 • 9788320825923

Opis Druga twarz trzeciego sektora. Współczesne wyzwania zarządzania organizacjami pozarządowymi

Książka składa się z pięciu rozdziałów. W każdym, oprócz osadzenia w przeróżnych ramach koncepcyjnych i teoretycznych, autorka demonstruje wyniki badań jednocześnie światowych, jak i polskich badaczy i próbuje dokonać pewnych podsumowań.

Tam, gdzie polski trzeci sektor jest nieco odmienny, demonstruje w szczególności owe różnice, jak w dodatku wyjaśnia ich przyczyny. W każdym rozdziale Czytelnik odnajdzie także różnorodne mocne przykłady zachodzących procesów i zjawisk w organizacjach pozarządowych lub w ich otoczeniu, które przybliżają omawiane zagadnienia.

W pierwszym rozdziale omówiono zmiany, jakie zaszły w ostatnich trzydziestu latach w rozumieniu, czym są organizacje pozarządowe,, a także przedstawiono dowody ich stopniowej hybrydyzacji. W drugim rozdziale omówiono światowe megatrendy, które wpływają na funkcjonowanie organizacji pozarządowych i transformują je.

Dużo uwagi poświęcono także procesom upodabniania się organizacji pozarządowych do przedsiębiorstw. Trzeci rozdział dotyczy z reguły tradycyjnych funkcji pełnionych przez organizacje pozarządowe.

przedstawia także zmiany w realizacji tych funkcji. Rozdział czwarty poświęcono całkowicie dysfunkcjom i nieprawidłowościom zarządzania organizacjami pozarządowym. Rozdział piąty dotyczy zmagania się organizacji z paradoksami.

Na koniec rozdziału autorka przybliża dwa dominujące w literaturze przedmiotu modele radzenia sobie z paradoksami w zarządzaniu organizacjami pozarządowymi. Monografia jest opracowaniem skierowanym w głównej mierze do badaczy trzeciego sektora, jego liderów, lecz także wszystkich tych, którym nie jest obca troska o rozwój i powodzenie społeczeństwa obywatelskiego w Polsce i na świecie.

Tytuł Druga twarz trzeciego sektora. Współczesne wyzwania zarządzania organizacjami pozarządowymi Autor Ewa Bogacz-Wojtanowska Wydawnictwo PWE EAN 9788320825923 ISBN 9788320825923 Kategoria Biznes,ekonomia,marketing\Ekonomia ilość stron 276 Rok wydania 2024 Oprawa Twarda Wydanie 1

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Druga twarz trzeciego sektora. Współczesne wyzwania zarządzania organizacjami pozarządowymi
Kategoria Biznes, ekonomia
ISBN 9788320825923
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 72,96 zł
Najwyższa cena 72,96 zł
W bazie od 11.04.2024
Data aktualizacji 26.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcja śledzenia historii zmian cen pozwala użytkownikowi na ocenę wartości produktu w czasie.

nie udało się nam zebrać archiwalnych informacji cenowych dla produktu Druga twarz trzeciego sektora. Współczesne wyzwania zarządzania organizacjami pozarządowymi (Biznes, ekonomia). Spróbuj proszę ponownie później.

Recenzje / opinie

Podziel się z innymi swoją opinią o produkcie! Twój komentarz może pomóc innym użytkownikom.

Obecnie nie posiadamy recenzji dla Druga twarz trzeciego sektora. Współczesne wyzwania zarządzania organizacjami pozarządowymi. Twój komentarz może być pierwszy!

Znalezione oferty w bazie

Wskazane poniżej ceny dla Druga twarz trzeciego sektora. Współczesne wyzwania zarządzania organizacjami pozarządowymi nie wliczają w siebie ewentualnych kosztów związanych z przesyłką. Przed określeniem, gdzie zrealizujesz zakup, zorientuj się w ocenach sklepu oraz dodaj do prezentowanej ceny ewentualny koszt dostawy. Aktualizacja katalogu ofert odbywa się co kilka - kilkanaście minut.

 • Druga twarz trzeciego sektora. Współczesne wyzwania zarządzania organizacjami pozarządowymi (oferta z TaniaKsiazka.pl)

  Druga twarz trzeciego sektora. Współczesne wyzwania zarządzania organizacjami pozarządowymi Sklep on-line
  ★★★★★
  72,96 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Biznes, ekonomia

Produkty powiązane

Biznes ci ucieka 2
55,00 zł

Biznes ci ucieka 2

Inne z kategorii Biznes, ekonomia

Instytut praktycznej edukacji Kto zabiera twoje pieniądze
Instytut Praktycznej Edukacji
Bankowość wczoraj i dziś Białas małgorzata, mazur zbigniew
Białas Małgorzata, Mazur Zbigniew
Współpraca z dostawcami w przedsiębiorstwach społecznie odpowiedzialnych
Wydawnictwo uniwersytetu jagiellońskiego
...