Logistyka jako czynnik dobrostanu Pwe
Logistyka jako czynnik dobrostanu Pwe
Logistyka jako czynnik dobrostanu Pwe

Logistyka jako czynnik dobrostanu Pwe

34,24 zł

Promocja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję przygotował TaniaKsiazka.pl w cenie 34,24 zł

Przeszukaliśmy całą bazę sklepów on-line w naszym systemie aby odszukać najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie. Logistyka jako czynnik dobrostanu Pwe PWE z kategorii biznes, ekonomia kupisz w cenie 34,24 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Pokazana cena 34,24 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Biznes, ekonomia
 • 9788320824629
 • miękka
 • Jacek Szołtysek
 • Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
 • 192
 • 2021

Opis Logistyka jako czynnik dobrostanu Pwe


W ostatnim czasie ujawniło się szczególnie sporo czynników uświadamiających niewłaściwy charakter dotychczasowej logiki procesów społeczno-gospodarczych. Świadectwem racjonalności zachowań społecznych było (a w zasadzie nadal jest) nieustanne bogacenie się równocześnie na poziomie jednostkowych gospodarstw domowych, jak i w odniesieniu do całych państw. Ludzie pożądają coraz bogatszej konsumpcji, przedsiębiorstwa są zarządzane w celu maksymalizacji zyskowności, a państwa są rządzone ze względu na dążenie do coraz większego PKB.Skutki tej logiki okazały się katastrofalne. W odniesieniu do gospodarstw domowych zjawisko nadmiernej konsumpcji prowokuje do ciągłego zmieniania się krótkotrwałych mód, do bezustannych zakupów i do produkowania coraz pokaźniejszej ilości odpadów. Napędem tej nadmiernej konsumpcji jest rosnąca produkcja jednocześnie podążająca za zmiennym popytem, a także ten popyt formującą z wykorzystaniem wyrafinowanych narzędzi marketingowych. Nieracjonalność takiego schematu działalności materializuje się w coraz pokaźniejszym i coraz szybszym zużyciu przystępnych zasobów naturalnych i energii. Dodatkowo pojawiły się negatywne efekty społeczne i ekonomiczne pogarszające jakość życia ludzi.Dokonana globalizacja gospodarki światowej jest powodem rosnącego znaczenia logistyki międzynarodowej. Znaczenie logistyki zarówno w skali globalnej, jak i lokalnej uprawnia do postawienia pytania, w jaki sposób logistyka może włączyć się w cykl oczekiwanych zmian i jak może przyczyniać się do kreowania dobrostanu społecznego. Dobrostan jest tu pojmowany jako synonim jakości życia.
Pierwsze dwa rozdziały książki posiadają charakter wprowadzający. Na początku przedstawiono innowacyjny paradygmat logistyki, czyli współczesne rozumienie jej istoty nastawione właśnie raczej na jakość obsługi klienta i jakość życia, niżeli na maksymalizację korzyści ekonomiczno-finansowych przedsiębiorstw i ich właścicieli. Następnie skoncentrowano uwagę na kryteriach oceny i optymalizacji dobrostanu, różnicując je od charakterystycznych kryteriów dotyczących dobrobytu materialnego. W kolejnej części książki są podejmowane zagadnienia przystępności czasowo-przestrzennej, kosztowej, decyzyjnej, a także, w końcu, problem zagospodarowania towarów już niechcianych albo odpadowych. Tezą, której autorzy usiłują dowieść, jest twierdzenie, iż logistyka nie tylko okazuje się narzędziem ułatwiającym ciągłość i płynność procesów gospodarczych, ale także ma znaczenie dla jakości życia i może się przyczynić do poprawy dobrostanu społecznego na całym świecie.
Tytuł Logistyka jako czynnik dobrostanu Autor Piotr Banaszyk,Sabina Kauf,Jacek Szołtysek Wydawnictwo PWE EAN 9788320824629 ISBN 9788320824629 Kategoria Akademicka\Akademicka-profesjonalna liczba stron 192 Rok wydania 2021 Oprawa Miękka Wydanie 1

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Logistyka jako czynnik dobrostanu Pwe
Kategoria Biznes, ekonomia
ISBN 9788320824629
Oprawa miękka
Autor Jacek Szołtysek
Wydawnictwo Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
Ilość stron 192
Rok wydania 2021
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 34,24 zł
Najwyższa cena 34,24 zł
W bazie od 26.06.2021
Data aktualizacji 14.06.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcja monitorowania historii zmian cen pozwoli Ci podejmować.

Nie udało nam się zebrać archiwalnych informacji na temat cen dla tego produktu. Spróbuj proszę ponownie później.

Recenzje / opinie

Podziel się z nami swoją opinią o produkcie! Twój komentarz może pomóc innym użytkownikom.

Przepraszamy, ale obecnie nie mamy jeszcze opinii o Logistyka jako czynnik dobrostanu Pwe.

Znalezione oferty w bazie

Ceny prezentowanych niżej propozycji dla Logistyka jako czynnik dobrostanu Pwe PWE nie zawierają w sobie potencjalnych kosztów wysyłki Przed wyborem sklepu, uzyskaj informacje o prestiżu firmy i nie zapomnij o możliwości pojawienia się kosztów zwiążanych z wysyłką. Co kilka / kilkanaście minut odbywa się aktualizacja katalogu sklepów z ofertami.

 • Logistyka jako czynnik dobrostanu Pwe (w sklepie TaniaKsiazka.pl)

  Logistyka jako czynnik dobrostanu Pwe Sklep on-line
  ★★★★★
  34,24 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Biznes, ekonomia PWE

Produkty powiązane

Brak produktów podobnych dla Logistyka jako czynnik dobrostanu Pwe

Inne z kategorii Biznes, ekonomia

Brak innych produktów w kategorii Biznes, ekonomia
...