Krew pot i piksele chwalebne i niepokojące opowieści o tym jak robi się gry
Krew pot i piksele chwalebne i niepokojące opowieści o tym jak robi się gry
Krew pot i piksele chwalebne i niepokojące opowieści o tym jak robi się gry

Krew pot i piksele chwalebne i niepokojące opowieści o tym jak robi się gry

Ostatnia cena
36,38 zł

Informacje o ofercie

Na tę chwilę nie jest możliwe znalezienie w systemie Docero ofert dla towatu Krew pot i piksele chwalebne i niepokojące opowieści o tym jak robi się gry, który znajduje się w sekcji pozostałe książki. Ostatnio widziana cena to 36,38 zł i została zarchiwizowana w bazie 24.05.2024. Zapraszamy do ponownego odwiedzenia porównywarki wkrótce.

Zobacz opis produktu
  • Cechy:
  • Pozostałe książki
  • 9788381292436
  • Jason Schreier
  • Sine Qua Non

Opis Krew pot i piksele chwalebne i niepokojące opowieści o tym jak robi się gry

Międzynarodowy bestseller! Jak powstają znane gry – Wiedźmin, Dragon Age, Stardew Valley, Destiny, Diablo? Tworzenie gier komputerowych w dzisiejszych czasach jest nieraz bardziej fascynujące niżeli efekt końcowy.

Jason Schreier zabiera czytelników w niezwykłą podróż za kulisy przemysłu gier wideo, gdzie twórcą może być zespół 600 przepracowanych geeków albo jeden geniusz. Opisując artystyczne wyzwania stojące przed producentami, technologiczne bariery, żądania graczy i pracę przypominającą robotę w korporacji, autor dochodzi do wniosku, iż każda z gier jest swoistym cudem.

To podróż do istnego piekła, jakim jest świat twórców gier, a jednocześnie hołd dla wszystkich tych, którzy próbują sprostać niebotycznym oczekiwaniom otoczenia i stworzyć najlepszą grę, jaką tylko można sobie wyobrazić.

Tworzenie gier video to jedna z najmocniej rozwijających i ekscytujących rzeczy, jakie robiłem w ciągu ostatnich dwóch dekad kariery. Wyśmienita książka Jasona Schreiera oddaje jednocześnie podekscytowanie, jak i piekło towarzyszące temu procesowi.

Oto wciągające, inteligentne spojrzenie za grubą (i niepotrzebnie tajemniczą) zasłonę skrywającą pasjonujący świat. Tom Bissell, autor książek o grach Gears of War, Uncharted i Battlefield Tak mnóstwo problemów kulturowych sprowadza się do braku zrozumienia specyfiki rozwoju i tworzenia gier.

Jason otwiera kluczowe drzwi w tym tajemniczym przemyśle. Robi to w nadziei, że nauczy nas trochę więcej o swojej fascynacji. Leigh Alexander, dziennikarka Szczegółowa, prawidłowo napisana i co najważniejsze, opisująca wzloty i bolesne upadki wielu deweloperów i wytwórni.

Niewykluczone, iż będzie lekturą obowiązkową dla programistów w moim studiu. Cliff Bleszinski, twórca gry Gears of War i założyciel Boss Key Productions Opowieści zawarte w tej książce składają się na fascynujący, kompletny przegląd blasków i cieni związanych z tworzeniem gier.

Rami Ismail, współzałożyciel Vlambeer i twórca Nuclear Throne Brutalna, szczera, lecz koniec końców podnosząca na duchu. Adam Conover Największe tajemnice gier wideo w jednej książce: Pillars of Eternity Uncharted 4 Stardew Valley Diablo III Halo Wars Dragon Age: Inkwizycja Shovel Knight Destiny Wiedźmin 3 Star Wars 1313 Tytuł Krew pot i piksele chwalebne i niepokojące opowieści o tym jak robi się gry Autor Jason Schreier Tłumacz Bartosz Czartoryski Wydawnictwo Sine Qua Non EAN 9788381292436 ISBN 9788381292436 Kategoria Literatura\Literatura faktu ilość stron 336 Format 14x20.5x2.7 cm Rok wydania 2018 Oprawa Miękka Wydanie 1 Waga 0.394 kg

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Krew pot i piksele chwalebne i niepokojące opowieści o tym jak robi się gry
Kategoria Pozostałe książki
ISBN 9788381292436
Autor Jason Schreier
Wydawnictwo Sine Qua Non
Aktualnych ofert 0
Najniższa cena -
Najwyższa cena -
W bazie od 03.11.2022
Data aktualizacji 24.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu -

Historia cen

Funkcja śledzenia historii cen pozwala Ci na ocenę wartości produktu w czasie.

Na tę chwilę nie mamy archiwalnych danych dotyczących cen dla produktu. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Recenzje / opinie

Opinia użytkowników jest dla innych niezwykle istotna! Dodaj recenzję produktu.

Obecnie nie ma opinii dotyczących Krew pot i piksele chwalebne i niepokojące opowieści o tym jak robi się gry. Pomóż innym klientom i podziel się swoją opinią.

Znalezione oferty w bazie

W cenach propozycji dla Krew pot i piksele chwalebne i niepokojące opowieści o tym jak robi się gry , prezentowanych na poniższej liście, nie uwzględniono możliwych kosztów wysyłki. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Lista sklepów jest odświeżana raz na kilka / kilkanaście minut.

  • Przepraszamy, ale na chwilę obecną nie mamy żadnych dostępnych ofert dla Krew pot i piksele chwalebne i niepokojące opowieści o tym jak robi się gry. Proszę sprawdź ponownie później.

Produkty powiązane

Inne z kategorii Pozostałe książki

Brak innych produktów w kategorii Pozostałe książki
...