Metoda Fury'ego. Jak podnieść się po życiowym nokaucie
Metoda Fury'ego. Jak podnieść się po życiowym nokaucie
Metoda Fury'ego. Jak podnieść się po życiowym nokaucie

Metoda Fury'ego. Jak podnieść się po życiowym nokaucie

35,81 zł

Specjalna promocja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję przygotował TaniaKsiazka.pl w cenie 35,81 zł

Przejrzeliśmy bazę sklepów on-line w systemie Docero aby odszukać najlepszą ofertę dla Ciebie. Metoda Fury'ego. Jak podnieść się po życiowym nokaucie z kategorii audiobooki kupisz w cenie 35,81 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Przedstawiona kwota 35,81 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Audiobooki
 • 9788382108460
 • Tyson Fury, Richard Waters
 • Wydawnictwo SQN
 • 2024

Opis Metoda Fury'ego. Jak podnieść się po życiowym nokaucie

WSTAŃ PO UPADKU.

PRZEKSZTAŁĆ UMYSŁ I CIAŁO.

ZACZNIJ ZNÓW WALCZYĆ.

Gdy został mistrzem świata, pokonując Władimira Kliczkę, popadł w depresję. Ważył blisko 180 kilogramów, był bliski odebrania sobie życia, poprzez ponad dwa lata nie stawał do walk. Ale podniósł się i powrócił w wielkim stylu, pokonując Deontaya Wildera i odzyskując tytuły.

W tej książce Tyson Fury w przełomowy sposób otwiera się przed czytelnikami i na swym przykładzie przedstawia, jak wydostać się z mroku i wydobyć z siebie to, co najlepsze. Dzieli się przy tym inspirującymi poradami dotyczącymi diety i treningu i opowiada o niesamowitej podróży ku ozdrowieniu umysłu i ciała.

To szczery, dostępny i inspirujący poradnik, który jest jak motywujący kop. Wyszukasz w nim mnóstwo wskazówek, jak zadbać o dobrostan psychiczny i fizyczny – bo wszyscy możemy obudzić w sobie fachowe nastawienie.

Niezależnie od wcześniejszych niepowodzeń i tego, z jakiego punktu startujesz, Tyson pokaże ci, jak pokonać własne słabości i zacząć żyć pełnią życia – mentalnie odnowiony i silniejszy niżeli kiedykolwiek.

***

Historia Tysona Fury’ego to jeden z najszczególniej imponujących przykładów podniesienia się po upadku. Nie tylko w sporcie.

„The Telegraph"

Książka wypełniona wskazówkami, jak poprawić formę fizyczną i psychiczną.

„Evening kanon"

BIOGRAM

Tyson Fury

Tyson Fury to niepokonany mistrz świata wagi ciężkiej. Wychowany w Manchesterze bokser przyszedł na świat trzy miesiące za wcześnie i po narodzinach ważył niecałe pół kilograma. Ojciec nadał mu imię na cześć Mike’a Tysona.

mający romskie korzenie „Król Cyganów" jest niepokonany w 33 zawodowych walkach – 19 z nich wygrał przez nokaut, zaledwie raz w jego pojedynku sędziowie orzekli remis. Najsłynniejsze zwycięstwo odniósł w 2015 roku, kiedy pobił wieloletniego mistrza świata Władimira Kliczkę, zdobywając tytuły WBA, IBF i WBO w wadze ciężkiej. Później uważano, że Fury skończył z boksem na zawsze. Lecz wrócił na ring i w grudniu 2018 roku stoczył niesamowitą walkę z Deontayem Wilderem. Drugi raz obaj pięściarze zmierzyli się w lutym 2020 roku – Fury pokonał przeciwnika poprzez technologiczny nokaut w siódmej rundzie. W październiku 2021 roku Tyson zakończył trylogię zwycięstwem nad Deontayem Wilderem poprzez zdecydowany techniczny nokaut w jedenastej rundzie.

Poza ringiem Tyson Fury jest ambasadorem zdrowia psychicznego. Wraz z żoną Paris i siedmiorgiem dzieci mieszkają w Morecambe, gdzie w większość poranków można zobaczyć, jak mistrz świata biega i trenuje na plaży.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Metoda Fury'ego. Jak podnieść się po życiowym nokaucie
Kategoria Audiobooki
ISBN 9788382108460
Autor Tyson Fury, Richard Waters
Wydawnictwo Wydawnictwo SQN
Rok wydania 2024
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 35,81 zł
Najwyższa cena 35,81 zł
W bazie od 18.04.2024
Data aktualizacji 29.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcja śledzenia historii cen pozwala Ci podejmować świadome decyzje o zakupie.

Bardzo nam przykro, na chwilę obecną nie ma aktualnych danych na temat historii cen produktu Metoda Fury'ego. Jak podnieść się po życiowym nokaucie.

Recenzje / opinie

Kupiłeś ten produkt? Daj znać innym, co o nim myślisz.

Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię!

Znalezione oferty w bazie

Do cen pokazanych poniżej dla Metoda Fury'ego. Jak podnieść się po życiowym nokaucie nie doliczono ewentualnych kosztów wysyłki. Przed określeniem, gdzie dokonasz transakcji, zorientuj się w ocenach firmy i dodaj do tego ewentualny koszt dostarczenia. Aktualizacja katalogu ofert odbywa się co kilka - kilkanaście minut.

 • Metoda Fury'ego. Jak podnieść się po życiowym nokaucie (oferta z TaniaKsiazka.pl)

  Metoda Fury'ego. Jak podnieść się po życiowym nokaucie Sklep on-line
  ★★★★★
  35,81 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Audiobooki

Produkty powiązane

Inne z kategorii Audiobooki

Dokumentacja medyczna w praktyce lekarza dentysty
Wydawnictwo Lekarskie PZWL
...