Jednominutowy Menedżer. Równowaga życia i pracy
Jednominutowy Menedżer. Równowaga życia i pracy
Jednominutowy Menedżer. Równowaga życia i pracy
E-booki MT Biznes

Jednominutowy Menedżer. Równowaga życia i pracy

22,99 zł

Wyjątkowa okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję ma Empik w cenie 22,99 zł

Przejrzeliśmy bazę sklepów internetowych w bazie danych Docero aby odszukać świetną ofertę dla Ciebie. Jednominutowy Menedżer. Równowaga życia i pracy MT Biznes z kategorii e-booki kupisz w cenie 22,99 zł w sklepie Empik. Kwota 22,99 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • E-booki
 • MT Biznes
 • 9788380877245
 • Blanchard Ken, Blanchard Marjorie, Edington D.W.
 • MT Biznes
 • biznes i ekonomia

Opis Jednominutowy Menedżer. Równowaga życia i pracy

RÓWNOWAGA Jednominutowy Menedżer odniósł tak pokaźny sukces w życiu zawodowym, iż zapomniał o czymś nad wyraz ważnym – o zdrowiu. Wciąż rozchwytywany, jadł w biegu i nie miał czasu na ćwiczenia fizyczne.

szczególnie prędko przybrał na wadze, a jego oddech stał się krótki i urywany. Wkrótce odkrył, iż sukces w biznesie drogo go kosztuje. W jego życiu brak było równowagi pomiędzy karierą a zdrowiem. 4 WAŻNE ZASADY Ta przystępna w odbiorze książka gromadzi cenne wskazówki na temat radzenia sobie ze stresem i dbania o korzystną kondycję fizyczną.

Autorzy napisali ją z myślą o wiecznie zaganianych ludziach biznesu, których harmonogramy są zawsze przepełnione „ważnymi i niecierpiącymi zwłoki zadaniami”. Opisane są w niej cztery ważne zasady, dzięki którym każdy może ekspresowo wrócić do formy i ponownie spojrzeć na życie z optymalnej perspektywy.

Prowadząc zdrowszy tryb życia zwiększysz swoją efektywność, obniżysz poziom stresu i osiągniesz obszerniejszą satysfakcję we wszystkim, co robisz. Książka jest głosem rozsądku w pełnym pośpiechu świecie biznesu.

To prosta lecz zarazem głęboko przemyślana opowieść o tym, w jaki sposób każdy może osiągnąć wyżyny swych możliwości. Przyznaję jej najwyższą notę. - Peter Vidmar, dwukrotny zdobywca złotego medalu olimpijskiego i kapitan amerykańskiej reprezentacji olimpijskiej w gimnastyce z roku 1984 znakomita książka.

Dzięki niej każdy może radować się prawidłowym zdrowiem i wyśmienitą kondycją fizyczną. - Dr Norman Vincent Peale, autor książki Moc pozytywnego myślenia Dr Ken Blanchard - współautor Nowego Jednominutowego Menedżera oraz czterdziestu innych książek, m.in..

Gung Ho!, a także Raving Fans, bestsellerów dziennika „New York Times” w dziedzinie biznesu. Jego książki sprzedały się w łącznej liczbie ponad 18 mln egzemplarzy, przetłumaczono je na ponad 25 języków. Dr Blanchard jest przywódcą duchowym The Ken Blanchard Companies, międzynarodowej firmy oferującej usługi w zakresie szkoleń menedżerskich i rozwoju organizacji, założonej wraz z żoną, dr Marjorie Blanchard, w 1979 roku.

Majorie Blanchard jest współzałożycielką firmy Blanchard Training and Development, Inc, współautorką książki Working Well (napisanej wspólnie z Markiem Tagerem) i szeroko znaną konsultantką, wykładowcą i trenerką.

przez ponad dziesięć lat współpracowała z organizacją YPO (Young Presidents Organizations), zrzeszającą młodych prezesów z całego świata. W roku 1983 czasopisma „New Woman” i „American Express” przyznały jej tytuł Mówcy Roku.

Jest specjalistką w dziedzinach komunikacji, przywództwa, promocji zdrowia, planowania życia i budowania zespołów. D.W. Edington jest profesorem kinezjologii i kierownikiem Centrum Badań nad Zarządzaniem na uniwersytecie w Michigan.

Uzyskał tytuł magistra matematyki i obronił doktorat z wychowania fizycznego na Uniwersytecie Stanowym w Michigan. Jest autorem i współautorem wielu artykułów i książek, w tym The Biology of Physical Activity (napisanej wspólnie z V.

Reggie Edgertonen) oraz Frontiers of Exercise Biology (napisanej z Katriną Borer i Timem White). Jego prace związane z szacowaniem poziomu zdrowia wyznaczyły kanon dla korporacji wdrażających programy ochrony zdrowia dla swych pracowników.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Jednominutowy Menedżer. Równowaga życia i pracy
Kategoria E-booki
Marka MT Biznes
ISBN 9788380877245
Autor Blanchard Ken, Blanchard Marjorie, Edington D.W.
Wydawnictwo MT Biznes
Tematyka biznes i ekonomia
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 22,99 zł
Najwyższa cena 22,99 zł
W bazie od 22.09.2022
Data aktualizacji 22.06.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Empik

Historia cen

Funkcja monitorowania zmian cen pozwala Ci na porównanie wartości produktu na przestrzeni czasu.

Na chwilę obecną nie posiadamy archiwalnych danych cenowych dla produktu. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Recenzje / opinie

Podziel się swoją opinią o tym produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym użytkownikom.

Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię!

Znalezione oferty w bazie

W cenach propozycji dla Jednominutowy Menedżer. Równowaga życia i pracy MT Biznes, zaprezentowanych na poniższej liście, nie uwzględniono ewentualnych kosztów wysyłki. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Katalog propozycji cenowych jest okresowo odświeżana co jakiś czas, około raz na kilkanaście minut.

 • Jednominutowy Menedżer. Równowaga życia i pracy (idź do Empik)

  Jednominutowy Menedżer. Równowaga życia i pracy Sklep on-line
  ★★★★★
  22,99 zł
  Kategoria w sklepie Empik: E-booki MT Biznes

Produkty powiązane

Coaching Mt biznes
MT Biznes
17,91 zł

Coaching Mt biznes

Pełną parą
MT Biznes
35,91 zł

Pełną parą

Mecz wygrywa się w szatni
MT Biznes
Zero to one
MT Biznes
35,91 zł

Zero to one

Zespole, do dzieła
MT Biznes

Inne z kategorii E-booki

Podniebne asy audiobook Arct bohdan
Arct Bohdan
35 maja - erich kastner Jung-off-ska
Jung-off-ska
...