Prosto z mostu, czyli wywody człowieka logicznego
Prosto z mostu, czyli wywody człowieka logicznego
Prosto z mostu, czyli wywody człowieka logicznego

Prosto z mostu, czyli wywody człowieka logicznego

44,18 zł

Specjalna okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję przygotował TaniaKsiazka.pl w cenie 44,18 zł

Przeszukaliśmy całą bazę e-sklepów w bazie danych Docero aby wyszukać świetną ofertę specjalnie dla Ciebie. Prosto z mostu, czyli wywody człowieka logicznego z kategorii audiobooki kupisz w cenie 44,18 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Wyświetlona wota 44,18 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Audiobooki
 • 9788383243702
 • Jan Kedyz-Kowalski
 • Sell Worldwide LLC
 • 2023

Opis Prosto z mostu, czyli wywody człowieka logicznego

Książka podejmuje tematy tabu o których na co dzień ludzie boją się głośno mówić. Prezentuje znane i mniej znane przykłady: obłudy, kłamstwa, oszustwa, kradzieży i marnotrawienia grosza publicznego. Jestem człowiekiem logicznie myślącym i polskim patriotą.

Książkę tę napisałem z potrzeby serca i potrzeby sprzeciwu wobec kłamstw, jakie codziennie są serwowane narodowi polskiemu przez media obce, ale także przez te rządowe i poprzez sam polski rząd. Kłamią wszyscy, przy czym jedni kłamią na swoją korzyść, a drudzy na swoją.

Zastanawia fakt, iż mimo tego — tak media obce, jak i media rządowe, uprawiają taką samą kłamliwą propagandę, co do wojny na Ukrainie, oraz wszelkiego co dotyczy Żydów. Wspomniałem o tym w punkcie o „Antysemityzmie".

Po przeczytaniu książki, a zwłaszcza rozdziału pt. „naród wybrany" — czyli Żydzi, jako najwięksi terroryści świata, pewnie wielu czytelników nazwie mnie antysemitą. A ja odpowiem — że nie jestem antysemitą.

Naród żydowski uważam za równy innym narodom świata. Ma on prawo mieć własne państwo, własny język i własną kulturę. Nie obchodzą mnie tu sprawy rasowe. Natomiast zdecydowanie sprzeciwiam się zabijaniu Arabów poprzez Żydów; narzucaniu przez tę nację własnej, celowo spreparowanej wersji historii; dokonywaniu poprzez Żydów zabójstw niewygodnych dla nich ludzi; zacieraniu wszystkich nikczemnych czynów tego narodu, bezczelnej kradzieży majątków wielu państw, czy przejmowaniu władzy w poszczególnych krajach świata — w tym także w Polsce.

Nie godzę się to! Ja nie jestem antysemitą! Ja Żydów po prostu nie lubię, ze względu na ich czyny, a nie ze względu na rasę, czy wyznanie. I byłoby dziwne, gdyby było inaczej, wiedząc to wszystko, o czym w tej książce napisałem.

Może ktoś mnie nazwie antysyjonistą albo antyżydem. Trudno! Nie zdziwię się, jeśli po jej publikacji spotkam się z atakiem organizacji finansowanych przez Żydów, które zarzucą mi antysemityzm, antyukraińskość, rasizm, czy inne „izmy".

Jednak nie przeraża mnie to. Jako polski patriota mam moralny obowiązek ujawnić przed Polakami wszystkie wynaturzenia, jakie na co dzień udało mi się zauważyć. Teraz od Was — Polacy, będzie zależało, czy sami coś z tym zrobicie, czy nadal będziecie pozwalać na oszukiwanie się i okradanie rządowi, partiom politycznym, Żydom, czy Kościołowi.

poprzez 34 lata istnienia tzw. III Rzeczpospolitej polscy posłowie i senatorowie okradli naród polski z bilionów złotych i nic im się nie stało. Nie ponieśli żadnej kary. Mało tego, oni nadal rządzą Polską.

Od 34 lat, to są niemal te same osoby, te same twarze. Swymi niekorzystnymi działaniami i wrogimi interesom Polski ustawami, przyczynili się do rozdania astronomicznych pieniędzy dla Żydów, kościoła katolickiego, prawnukom byłej burżuazji, arystokracji i szlachty.

Wypłacili kolosalne odszkodowania prawnukom byłych obszarników i Żydów, za mienie pozostawione w innych krajach — na Białorusi i Ukrainie. Zadłużyli Polskę na 10 bilionów złotych w większości w żydowskich bankach na Zachodzie.

I mimo tego oni nadal rządzą! Oni nadal są przez Polaków wybierani na posłów i senatorów. Jak to można nazwać? Naiwnością, niewiedzą czy głupotą Polaków?! Pewnie wielu z Państwa zapyta. Co teraz? Co robić? Jakie jest wyjście z całej sytuacji? Ja odpowiem, że jest tylko jedno, jedyne wyjście.

Powinien powstać Społeczny Komitet Ocalenia Narodowego, złożony z polskich patriotów — ludzi, którzy nigdy nie należeli do żadnej partii politycznej. Komórki Komitetu powinny istnieć na szczeblach kraju, województw, powiatów i gmin.

Trzeba odsunąć od władzy PiS, PO i wszystkie pozostałe partie, a następnie je zdelegalizować i zakazać tworzenia nowych. Powinno się odsunąć od władzy Żydów, którzy się w tych partiach zainstalowali. Polską powinni rządzić tylko i wyłącznie Polacy-patrioci.

Następnie powinno się naprawić wszystkie niegodziwości i wynaturzenia, które wymieniłem w tej książce. Powinno się odebrać wszystko ukradzione Polsce i Polakom mienie, a złodziei i tych, którzy im pomagali w kradzieży niezwykle, nad wyraz ascetycznie ukarać.

Po to, żeby następnym potencjalnym zdrajcom nie chciało się już zdradzać. Taka jest rada człowieka logicznego! Czytelnik zapozna się rzeczywistą sytuacją w jakiej znajduje się aktualnie polska gospodarka i polityka.

W większości nie pokrywa się ona z obecnie uprawianą propagandą. Książka także poglądy, które są powszechne wśród Polaków, lecz je oni ukrywają przed światem, bojąc się konsekwencji karnych.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Prosto z mostu, czyli wywody człowieka logicznego
Kategoria Audiobooki
ISBN 9788383243702
Autor Jan Kedyz-Kowalski
Wydawnictwo Sell Worldwide LLC
Rok wydania 2023
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 44,18 zł
Najwyższa cena 44,18 zł
W bazie od 20.08.2023
Data aktualizacji 15.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcjonalność monitorowania historii cen pozwala Ci na analizę wartości towaru na przestrzeni czasu.

Nie udało nam się pozyskać historycznych danych cenowych dla tego produktu. Spróbuj proszę ponownie w późniejszym czasie.

Recenzje / opinie

Posiadasz ten produkt? Daj znać innym, co o nim myślisz.

Nie znaleźliśmy żadnych recenzji dla Prosto z mostu, czyli wywody człowieka logicznego. Twoja opinia może być pierwsza!

Znalezione oferty w bazie

Do kwot pokazanych na poniższej liście dla Prosto z mostu, czyli wywody człowieka logicznego nie doliczono ewentualnych kosztów dostawy / wysyłki. Zanim wskażesz miejsce zakupu, zapoznaj się z oceną firmy i uwzględnij koszt wysyłki/dostawy. Co kilka - kilkanaście minut następuje aktualizacja katalogu sklepów z ofertami.

 • Prosto z mostu, czyli wywody człowieka logicznego (oferta z TaniaKsiazka.pl)

  Prosto z mostu, czyli wywody człowieka logicznego Sklep on-line
  ★★★★★
  44,18 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Książki > E-booki

Produkty powiązane

Inne z kategorii Audiobooki

Męskie wydawnictwo n-kort Legenda o czwartym królu
Męskie Wydawnictwo N-Kort
The Jungle Book
Ze słownikiem
31,59 zł

The Jungle Book

Ketabi, sahara rose Odkryj swoją dharmę
Ketabi, Sahara Rose
...