Sensus Sztuka afirmacji. uwolniona potęga podświadomości
Sensus Sztuka afirmacji. uwolniona potęga podświadomości
Sensus Sztuka afirmacji. uwolniona potęga podświadomości

Sensus Sztuka afirmacji. uwolniona potęga podświadomości

od
25,99 zł

Specjalna promocja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję ma Empik w cenie 25,99 zł

Przejrzeliśmy wiele sklepów online w naszym systemie aby odnaleźć świetną ofertę dla Ciebie. Sensus Sztuka afirmacji. uwolniona potęga podświadomości Sensus z kategorii poradniki i hobby kupisz w cenie 25,99 zł w sklepie Empik. Pokazana kwota 25,99 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty (2) ...
 • Cechy:
 • Poradniki i hobby
 • Sensus
 • 9788328397354
 • twarda
 • Murphy Joseph
 • Sensus
 • 296
 • 2022

Opis Sensus Sztuka afirmacji. uwolniona potęga podświadomości

Autor "Potęgi podświadomości" powraca z nową książką, która zmieni Twój sposób myślenia o życiu! Poznaj moc podświadomości Dlaczego niektórzy ludzie wiodą szczęśliwe i dostatnie życie, a inni cierpią ubóstwo i są nieszczęśliwi? Dlaczego niektórzy są pełni niepokoju i obaw, a inni pełni wiary i pewności siebie? Dlaczego niektórzy mieszkają w pięknych, wytwornych domach, a inni ledwo wiążą koniec z końcem? Odpowiedź jest jedna: podświadomość.

Zaproś magię do swojego życia Joseph Murphy, autor światowego bestselleru Potęga podświadomości, od lat udowadnia, iż za nasze sukcesy albo porażki odpowiada nasz umysł. Twoja podświadomość jest źródłem Twoich emocji i posiada zdolność stylizacji.

Wykorzystując swój świadomy umysł, możesz tak zaprogramować swoją podświadomość, aby była zdolna do pozytywnego myślenia i kreowania rzeczywistości, którą sobie wymarzyłeś. Zaprzęgnij swoją podświadomość do pracy Masz niesamowity potencjał, by być, kim chcesz, robić, co chcesz, i otrzymywać wszystko, na co zasługujesz.

Niestety, tylko nieznaczna ilość ludzi potrafi to wykorzystać. Ta książka to zmieni! Poznasz zasady afirmacji i techniki przenoszenia pragnień do podświadomości, zrozumiesz, jak ona działa i jak uwolnić w sobie niewyczerpaną moc.

Odkryj potęgę podświadomości i zmień niedoskonałe dzisiaj na ulepszone jutro. "Tajemnica sukcesu i szczęścia w rzeczywistości nie jest żadną tajemnicą. Sukces osiągnęli nie ci, którzy godzili się z zastaną rzeczywistością, ale ci, którzy wyobrazili sobie jej doskonalszą wersję i uwierzyli w nią tak głęboko, iż byli zdolni do stworzenia nowej rzeczywistości, żeby zmienić stan rzeczy." fragment wstępu Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Sensus Sztuka afirmacji. uwolniona potęga podświadomości
Kategoria Poradniki i hobby
Marka Sensus
ISBN 9788328397354
Oprawa twarda
Autor Murphy Joseph
Wydawnictwo Sensus
Ilość stron 296
Rok wydania 2022
Aktualnych ofert 2
Najniższa cena 25,99 zł
Najwyższa cena 27,81 zł
W bazie od 05.06.2022
Data aktualizacji 15.07.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu Empik

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia zmian cen pozwala na podejmowanie mądrych decyzji zakupowych.

Przepraszamy, obecnie brak dostępnych danych na temat historii cen produktu Sensus Sztuka afirmacji. uwolniona potęga podświadomości (Poradniki i hobby).

Recenzje / opinie

Podziel się z nami swoją opinią o tym produkcie! Twoje doświadczenie może pomóc innym klientom.

Nie znaleźliśmy żadnych recenzji dla Sensus Sztuka afirmacji. uwolniona potęga podświadomości. Twoja opinia może być pierwsza!

Znalezione oferty w bazie

W cenach propozycji dla Sensus Sztuka afirmacji. uwolniona potęga podświadomości Sensus, zaprezentowanych poniżej, nie uwzględniono ewentualnych kosztów dostarczenia towaru. Przed wytypowaniem miejsca, gdzie zrealizujesz zakup, zorientuj się w ocenach firmy oraz pamiętaj o doliczeniu dodatkowych kosztów jeżeli istnieją. Co kilka / kilkanaście minut odbywa się aktualizacja listy sklepów z ofertami.

 • Sensus Sztuka afirmacji. uwolniona potęga podświadomości (idź do Empik)

  Sensus Sztuka afirmacji. uwolniona potęga podświadomości Sklep on-line
  ★★★★★
  25,99 zł
  Kategoria w sklepie Empik: Poradniki i hobby Sensus

Produkty powiązane

Inne z kategorii Poradniki i hobby

Kamasutra
Fenix
18,99 zł

Kamasutra

Montessori od narodzin
Bukowy las
Vital Mgła mózgowa
Vital
Męsko żeńska harmonia energetyczna - Hanna Onifade
Studio Astropsychologii
...