Dokąd zaniesie nas wiatr
Dokąd zaniesie nas wiatr
Dokąd zaniesie nas wiatr

Dokąd zaniesie nas wiatr

39,44 zł

Specjalna promocja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję ma TaniaKsiazka.pl w cenie 39,44 zł

Przejrzeliśmy wiele e-sklepów w bazie danych Docero aby odszukać świetną ofertę dla Ciebie. Dokąd zaniesie nas wiatr z kategorii audiobooki kupisz w cenie 39,44 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Przedstawiona cena 39,44 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Audiobooki
 • 9788382314922
 • Anna A. Sosna
 • Endorfina
 • 2024

Opis Dokąd zaniesie nas wiatr

Hanka ma wrażenie, że wszystko, co było prawidłowe w jej życiu, już dawno minęło. Kiedy na horyzoncie pojawia się dawny przyjaciel z propozycją podróży, traktuje to jako możliwość ucieczki od smutnej rutyny, problemów rodzinnych i samotności.

Ciasne wnętrze kampera okazuje się nie tylko domem, ale także szkołą życia. Ale nie wszystkie problemy da się pozostawić za sobą. Brak prądu, bieżącej wody albo szalejąca ulewa to najmniejsze z kłopotów, z jakimi Hanna i Michał będą musieli się zmierzyć.

Podróż przynosi nie tylko świeże krajobrazy – odkrywa też tajemnice, które mogą wszystko zmienić. Albo sprawią, iż każde wypowiedziane słowo nabierze szczególnego znaczenia, a każda chwila okaże się najcenniejszym darem… albo pogrzebią rodzące się uczucie na za każdym razem.

„Dokąd zaniesie nas wiatr" to oda do przyjaźni, młodzieńczej radości i miłości. To opowieść o ludziach, których głosy słyszymy na długo po tym, gdy ostatni raz usiedli z nami przy ognisku. O rzeczach pierwszych i ostatnich.

I o tym, iż nie każda historia ma swój happy end. Przygotujcie się na emocjonalną podróż, która przyniesie zarówno łzy, jak i uśmiech na twarzy. Anna A. Sosna urodziła się w 1996 roku w Bielsku-Białej.

Ukończyła pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie. Obecnie mieszka w Mikołowie. Od 2018 roku publikuje jako sosenkova na platformie Wattpad. Udziela się w środowisku pisarskim, współprowadzi grupę „Piszemy codziennie – grupa wsparcia" i należy do nieoficjalnej grupy literackiej najróżniejsze Babki.

Rządzi szydełkiem, drutami, aparatem fotograficznym i piórem. Jedyną córką nie rządzi – to córka rządzi nią. Ceni sobie spokojną pracę zdalną w firmie transportowej, czas na pisanie, czytanie i spacery.

Pytana o uzależnienia, za każdym razem wymienia kawę i czekoladę. Debiutowała świąteczną powieścią new adult „nieprzewidziany upominek". Facebook: @sosenkova.pisze Instagram: @sosenkova_pisze

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Dokąd zaniesie nas wiatr
Kategoria Audiobooki
ISBN 9788382314922
Autor Anna A. Sosna
Wydawnictwo Endorfina
Rok wydania 2024
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 39,44 zł
Najwyższa cena 39,44 zł
W bazie od 17.02.2024
Data aktualizacji 18.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia zmian cen pozwala na obserwację wartości towaru na przestrzeni czasu.

Obecnie nie posiadamy danych archiwalnych dotyczących cen dla produktu Dokąd zaniesie nas wiatr. Przepraszamy za wszelkie utrudnienia.

Recenzje / opinie

Opinia klientów jest dla nas niezwykle ważna! Wyślij recenzję tego produktu.

Jeszcze nikt nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię!

Znalezione oferty w bazie

Zaprezentowane poniżej ceny dla produktu Dokąd zaniesie nas wiatr nie wliczają w siebie ewentualnych kosztów związanych z przesyłką. Podczas wyboru miejsca w którym kupisz produkt, zapoznaj się z renomą sklepu i weź pod uwagę dodatkowy koszt związany z wysyłką. Aktualizacja listy sklepów następuje co kilka minut.

 • Dokąd zaniesie nas wiatr (w sklepie TaniaKsiazka.pl)

  Dokąd zaniesie nas wiatr Sklep on-line
  ★★★★★
  39,44 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Audiobooki

Produkty powiązane

Inne z kategorii Audiobooki

Dokumentacja medyczna w praktyce lekarza dentysty
Wydawnictwo Lekarskie PZWL
...