Miś Tami i selerowa planeta
Miś Tami i selerowa planeta
Miś Tami i selerowa planeta

Miś Tami i selerowa planeta

13,85 zł

Specjalna okazja dla Ciebie!

Najlepszą propozycję ma TaniaKsiazka.pl w cenie 13,85 zł

Przeszukaliśmy całą bazę sklepów internetowych w bazie danych Docero aby wyszukać świetną ofertę specjalnie dla Ciebie. Miś Tami i selerowa planeta z kategorii audiobooki kupisz w cenie 13,85 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Cena 13,85 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Audiobooki
 • 9788394792824
 • Anna Setlak
 • eDziadkowie
 • 2022

Opis Miś Tami i selerowa planeta

Miś Tami inicjuje swój dzień od kilku porannych ćwiczeń na świeżym powietrzu, żeby tuż po nich udać się na pyszne i zdrowe śniadanie do swej misiowej kuchni. Kiedy jego brzuszek jest już pełny Miś udaje się do zaprzyjaźnionego przedszkola „Pod Wesołym Muchomorkiem" aby opowiedzieć dzieciom o fascynującej marchewkowej przygodzie, którą przeżył ze swoją koleżanką Marysią. W przedszkolu zostaje poczęstowany pachnącym i zdrowym kremem z selera, który zjada z wielkim apetytem, nie pozostawiając ani odrobiny. Ku swojemu zdziwieniu zauważa, że dzieci nie chcą jeść pysznej zupy! Zakrywają buzie i odsuwają talerze. Poprzez całe popołudnie zmartwiony Miś nie jest w stanie myśleć o niczym innym!

Po powrocie do domu Miś Tami siada w swoim misiowym fotelu, żeby odpocząć i zasypia. Kiedy się budzi zaskoczony odkrywa, iż znajduje się na odległej selerowej planecie, którą zamieszkują sympatyczne seleludki. Informują one Misia, że ściągnęły go na swoją planetę, by pomógł im rozwiązać trapiące je problemy, a jedynie on, jako specjalista do spraw warzyw i owoców, jest w stanie znaleźć sposób na ich kłopoty.

podczas podróży przez kolorowy świat seleludków Miś Tami udowadnia niepokaźnym czytelnikom, iż selery pozytywnie wpływają na apetyt i metabolizm. Wspomagają cykl chudnięcia, a także odmładzają organizm.

Opis procesu

kolekcja opowiadań „Miś Tami je z nami" asygnowana jest dla dzieci od 3 do 7 lat. Ich celem jest promocja zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, a także walka z otyłością wśród dzieci.

Opowiadania z serii „Miś Tami je z nami" pomagają dzieciom pozbyć się oporów przed jedzeniem owoców i warzyw, pokazują ich zalety i budują pozytywne wzorce żywieniowe. Dzięki przypisywaniu elementów bajkowych lub fantastycznych produktom spożywczym dzieci z ochotąj dają się przekonać do nowych potraw i nowych smaków. Miś Tami, główny bohater opowiadań, codziennie uprawia gimnastę, zjada smaczne, kolorowe potrawy, a do tego przeżywa unikatowe przygody. Dzięki czemu miś staje się autorytetem, a także nosicielem pozytywnych wzorców zachowań, które dzieci chętnie naśladują.

Książki z kolekcji „Miś Tami je z nami" kształtują prawidłowe zachowania żywieniowe wśród dzieci i mogą być jedną z metod radzenia sobie z niejadkami.

w momencie obecnej w skład kolekcji wchodzą:

 • Miś Tami i marchewkowa przygoda
 • Miś Tami i selerowa planeta
 • Miś Tami i brokułowy labirynt
 • Miś Tami i pomidorowa zagadka
 • Miś Tami i ogórkowe wakacje

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Miś Tami i selerowa planeta
Kategoria Audiobooki
ISBN 9788394792824
Autor Anna Setlak
Wydawnictwo eDziadkowie
Rok wydania 2022
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 13,85 zł
Najwyższa cena 13,85 zł
W bazie od 28.01.2023
Data aktualizacji 21.02.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii zmian cen pozwala Ci na analizę wartości produktu w czasie.

Przepraszamy, ale na chwilę obecną nie ma aktualnych informacji z historią cen produktu.

Recenzje / opinie

Nabyłeś ten produkt? Daj znać innym, co o nim myślisz.

Przepraszamy, ale obecnie nie mamy jeszcze opinii o Miś Tami i selerowa planeta.

Znalezione oferty w bazie

Przedstawione poniżej ceny dla Miś Tami i selerowa planeta nie wliczają w siebie ewentualnych wydatków związanych z przesyłką. Zanim podejmiesz decyzję, gdzie kupić produkt, zapoznaj się z opiniami o firmie i uwzględnij warunki dostawy. Co kilka - kilkanaście minut następuje aktualizacja katalogu sklepów.

 • Miś Tami i selerowa planeta (oferta z TaniaKsiazka.pl)

  Miś Tami i selerowa planeta Sklep on-line
  ★★★★★
  13,85 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Audiobooki

Produkty powiązane

Inne z kategorii Audiobooki

Dokumentacja medyczna w praktyce lekarza dentysty
Wydawnictwo Lekarskie PZWL
...