Pamiętaj o śmierci. Tom 6. cykl Emil Ządło
Pamiętaj o śmierci. Tom 6. cykl Emil Ządło
Pamiętaj o śmierci. Tom 6. cykl Emil Ządło

Pamiętaj o śmierci. Tom 6. cykl Emil Ządło

28,80 zł

Okazja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą ofertę przygotował TaniaKsiazka.pl w cenie 28,80 zł

Przejrzeliśmy bazę sklepów online w systemie Docero aby odnaleźć najlepszą ofertę specjalnie dla Ciebie. Pamiętaj o śmierci. Tom 6. cykl Emil Ządło z kategorii audiobooki kupisz w cenie 28,80 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Wyświetlona wota 28,80 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Audiobooki
 • 9788367978736
 • Anna Klejzerowicz
 • Wydawnictwo Lind&Co Polska sp. z o o
 • 2024

Opis Pamiętaj o śmierci. Tom 6. cykl Emil Ządło

Gospodarze klubu „Schron" znajdują w swym mieszczącym się w dawnym poniemieckim bunkrze lokalu dwa ludzkie ciała i ślady wskazujące, iż ktoś usiłował przedostać się do niższych, niedostępnych kondygnacji, których penetracja stanowi poważne zagrożenie. Nikt nie wie, co kryją te – zasypane gruzem jeszcze poprzez hitlerowców – wnętrza. Śledztwo w sprawie intrygującego morderstwa prowadzi nadkomisarz Marek Zebra. Początkowo policjant zakłada porachunki gangsterów, a samo miejsce zbrodni uznaje za przypadkowe, jednak gdy okazuje się, iż ofiar przybywa, a sprawa ma związki z historią, włącza do pomocy zaufanych przyjaciół: byłego policjanta Emila Żądło, a także muzealniczkę Martę Zabłocką, parę specjalizującą się w historycznych dziennikarskich śledztwach. Czego nieznani osobnicy szukają w podziemiach starego bunkra? Czyżby ukrytych poprzez hitlerowców skarbów? A może pewnego mitycznego, nieodgadnionego obrazu, zawierającego pożądane od pokoleń odpowiedzi na dużo pytań nurtujących pasjonatów historii? I dlaczego wszystkie ofiary zostają naznaczone napisem „memento"?

Polecamy kolejne odcinki procesu Emila Żądło, "List z powstania" oraz w dodatku "Medalion z bursztynem". „Super, wspaniale napisane i czytane. Mądra i pasjonująca." - opinia słuchaczki.

Anna Klejzerowicz - jest polską pisarką, publicystką i fotografem. Pochodzi z Gdańska i tu mieszka. Z wykształcenia pedagogiem ze specjalnością w resocjalizacji. Prywatnie - miłośniczką gór, kotów, literatury oraz drzeworytu japońskiego i sztuki w ogóle. Jako autorka, znana jako twórczyni powieści kryminalnych, obyczajowych, a także opowiadań pisanych w antologiach. Od wielu lat współpracuje z Teatrem Atelier w Sopocie. Pisze w dodatku artykuły poświęcone historii sztuki.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Pamiętaj o śmierci. Tom 6. cykl Emil Ządło
Kategoria Audiobooki
ISBN 9788367978736
Autor Anna Klejzerowicz
Wydawnictwo Wydawnictwo Lind&Co Polska sp. z o o
Rok wydania 2024
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 28,80 zł
Najwyższa cena 28,80 zł
W bazie od 14.05.2024
Data aktualizacji 24.05.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcjonalność śledzenia historii zmian cen pozwala Ci podejmować mądre decyzje o zakupie.

nie udało się nam pobrać archiwalnych danych cenowych dla produktu Pamiętaj o śmierci. Tom 6. cykl Emil Ządło. Proszę spróbuj ponownie później.

Recenzje / opinie

Posiadasz ten produkt? Daj znać innym, co o nim sądzisz.

Na chwilę obecną brak recenzji Pamiętaj o śmierci. Tom 6. cykl Emil Ządło. Bądź pierwszym, który dodaje opinię!

Znalezione oferty w bazie

W cenach propozycji dla Pamiętaj o śmierci. Tom 6. cykl Emil Ządło , przedstawionych poniżej, nie uwzględniono ewentualnych kosztów dostarczenia towaru. Podczas wyboru miejsca zakupu produktu, zapoznaj się z renomą firmy i weź pod uwagę dodatkowy koszt związany z wysyłką. Katalog sklepów z ofertami jest stale uaktualniana co jakiś czas, około raz na kilka minut.

 • Pamiętaj o śmierci. Tom 6. cykl Emil Ządło (oferta z TaniaKsiazka.pl)

  Pamiętaj o śmierci. Tom 6. cykl Emil Ządło Sklep on-line
  ★★★★★
  28,80 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Audiobooki

Produkty powiązane

Inne z kategorii Audiobooki

Męskie wydawnictwo n-kort Legenda o czwartym królu
Męskie Wydawnictwo N-Kort
The Jungle Book
Ze słownikiem
31,59 zł

The Jungle Book

Ketabi, sahara rose Odkryj swoją dharmę
Ketabi, Sahara Rose
...