Systemy informacyjne w przedsiębiorstwach handlowych Pwe
Systemy informacyjne w przedsiębiorstwach handlowych Pwe
Systemy informacyjne w przedsiębiorstwach handlowych Pwe

Systemy informacyjne w przedsiębiorstwach handlowych Pwe

47,17 zł

Specjalna promocja dla Ciebie!

Najkorzystniejszą propozycję przygotował TaniaKsiazka.pl w cenie 47,17 zł

Przeszukaliśmy dużą ilość sklepów online w naszej bazie aby odnaleźć najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie. Systemy informacyjne w przedsiębiorstwach handlowych Pwe PWE z kategorii informatyka kupisz w cenie 47,17 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Pokazana kwota 47,17 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Informatyka
 • PWE
 • 9788320824124
 • broszurowa
 • Ireneusz Rutkowski
 • PWE
 • 306
 • 2021

Opis Systemy informacyjne w przedsiębiorstwach handlowych Pwe

Rozważania zawarte w książce koncentrują się wokół problematyki zasilania informacyjnego procesów decyzyjnych w działalności marketingowej prowadzonej w firmach handlowych. Skoncentrowano się na funkcjach i elementach systemu wspomagania decyzji marketingowych, technikach informacyjnych oraz zbiorach koniecznych informacji w strategicznych i operacyjnych obszarach działalności przedsiębiorstw handlowych.

stanowczym celem prowadzonych rozważań jest udzielenie odpowiedzi na pytanie, jak producenta prowadzące działalność handlową powinny organizować, a także wykorzystywać system informacyjny i technologie z nim związane, by sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na poręczne informacje rynkowe i marketingowe, żeby podejmować korzystne decyzje sprzyjające osiąganiu celów marketingowych, finansowych, ekonomicznych i pozaekonomicznych w warunkach zrównoważonego rozwoju.

W przedsiębiorstwach handlowych systemy informacyjne mają szczególne wykorzystanie w obszarze działań związanych z obrotem towarowym, marketingiem i logistyką (systemy automatycznej identyfikacji towarów, systemy elektronicznej wymiany informacji, CRM, automation marketing, edukacja potencjalnego klienta).

zastosowanie progresywnej technologii informacyjnej (TI) w zarządzaniu marketingowym sprzyja wzmacnianiu konkurencyjności marki handlowej. Książka uwzględnia zapotrzebowania najróżniejszych segmentów czytelników. Stanowi wartościowe źródło wiedzy dla kadry kierowniczej przedsiębiorstw handlowych, menedżerów odpowiedzialnych za zarządzanie ofertą marketingową, podejmowanie decyzji strategicznych i operacyjnych.

Książka adresowana jest także do pracowników uczelni badających procesy informacyjne dokonujące się w sektorze handlu, a także do studentów uczelni ekonomicznych, zwłaszcza studiujących na kierunkach zarządzanie, handel i marketing, a także logistyka.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Systemy informacyjne w przedsiębiorstwach handlowych Pwe
Kategoria Informatyka
Marka PWE
ISBN 9788320824124
Oprawa broszurowa
Autor Ireneusz Rutkowski
Wydawnictwo PWE
Ilość stron 306
Rok wydania 2021
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 47,17 zł
Najwyższa cena 47,17 zł
W bazie od 30.01.2021
Data aktualizacji 12.04.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcja monitorowania historii cen pozwala Ci podejmować przemyślane decyzje o zakupie.

nie udało się nam uzyskać archiwalnych danych na temat cen dla produktu Systemy informacyjne w przedsiębiorstwach handlowych Pwe (Informatyka). Proszę spróbuj ponownie później.

Recenzje / opinie

Posiadasz ten produkt? Napisz, co o nim myślisz.

Przepraszamy, ale obecnie nie mamy jeszcze opinii o tym produkcie.

Znalezione oferty w bazie

Przedstawione poniżej ceny dla Systemy informacyjne w przedsiębiorstwach handlowych Pwe PWE nie wliczają w siebie ewentualnych wydatków związanych z wysyłką. Podczas wyboru miejsca w którym kupisz produkt, zapoznaj się z oponiami o sklepie i rozważ dodatkowy koszt związany z przesyłką. Katalog ofert jest stale aktualizowana co jakiś czas, około raz na kilkanaście minut.

 • Systemy informacyjne w przedsiębiorstwach handlowych Pwe (oferta z TaniaKsiazka.pl)

  Systemy informacyjne w przedsiębiorstwach handlowych Pwe Sklep on-line
  ★★★★★
  47,17 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Informatyka PWE

Produkty powiązane

Inne z kategorii Informatyka

JavaScript
Helion Gliwice
34,91 zł

JavaScript

Polska zim? Empik.com
Empik.com
Fotograficy o fotografii
Alma-Press
...