Nieruchomości w prawie cywilnym, administracyjnym i podatkowym. tom 2. umowy obciążające i o korzystanie z nieruchomości. orzeczenia spadkowe. wywłaszczenie nieruchomości. Wolters kluwer
Nieruchomości w prawie cywilnym, administracyjnym i podatkowym. tom 2. umowy obciążające i o korzystanie z nieruchomości. orzeczenia spadkowe. wywłaszczenie nieruchomości. Wolters kluwer
Nieruchomości w prawie cywilnym, administracyjnym i podatkowym. tom 2. umowy obciążające i o korzystanie z nieruchomości. orzeczenia spadkowe. wywłaszczenie nieruchomości. Wolters kluwer
Biznes, ekonomia Wolters Kluwer

Nieruchomości w prawie cywilnym, administracyjnym i podatkowym. tom 2. umowy obciążające i o korzystanie z nieruchomości. orzeczenia spadkowe. wywłaszczenie nieruchomości. Wolters kluwer

186,15 zł

Okazja dla Ciebie!

Najlepszą ofertę ma TaniaKsiazka.pl w cenie 186,15 zł

Przejrzeliśmy dużą ilość sklepów on-line w systemie Docero aby odszukać świetną ofertę specjalnie dla Ciebie. Nieruchomości w prawie cywilnym, administracyjnym i podatkowym. tom 2. umowy obciążające i o korzystanie z nieruchomości. orzeczenia spadkowe. wywłaszczenie nieruchomości. Wolters kluwer Wolters Kluwer z kategorii biznes, ekonomia kupisz w cenie 186,15 zł w sklepie TaniaKsiazka.pl. Kwota 186,15 zł nie zawiera ewentualnych kosztów wysyłki.

Zobacz wszystkie oferty ...
 • Cechy:
 • Biznes, ekonomia
 • Wolters Kluwer
 • 9788380928312
 • twarda
 • praca zbiorowa
 • Wolters Kluwer
 • 1080
 • 2017

Opis Nieruchomości w prawie cywilnym, administracyjnym i podatkowym. tom 2. umowy obciążające i o korzystanie z nieruchomości. orzeczenia spadkowe. wywłaszczenie nieruchomości. Wolters kluwer

W publikacji w sposób szczegółowy i kompleksowy zaprezentowano problematykę szeroko pojętego obrotu nieruchomościami i korzystania z nich jednocześnie w stosunkach gospodarczych, jak i rodzinnych. Poszczególne zagadnienia omówiono z punktu widzenia prawa cywilnego, administracyjnego i podatkowego.

W książce zawarto w dodatku szczegółową analizę, na gruncie prawa prywatnego i daninowego, wszelkich instytucji z zakresu prawa rzeczowego i obligacyjnego dotyczących nieruchomości. W tomie drugim przedstawiono zagadnienia dotyczące m.in.: nieruchomości w umowach obciążających, opodatkowania podatkiem od towarów i usług ustanowienia odpłatnego używania, timeshare, odpłatnej służebności oraz służebności drogi koniecznej, skutków podatkowych obciążenia nieruchomości w podatkach lokalnych, umów o korzystanie z nieruchomości - umów najmu, dzierżawy, użyczenia, leasingu, fakturowania usług najmu, obowiązków ewidencjonowania, kas rejestrujących oraz deklaracji, bezczynszowego korzystania z gruntu rolnego, obowiązków ewidencjonowania sprzedaży usług najmu przy zaimplementowaniu kas rejestrujących, skutków podatkowych umów o korzystanie z nieruchomości, refakturowania usług dodatkowych przy umowie leasingu nieruchomości, czynności dotyczących spadku w podatku od nieruchomości, podatku rolnym i leśnym, pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, bezumownego korzystania z nieruchomości.

Adresaci: Publikacja asygnowana jest dla praktyków: sędziów, adwokatów, radców prawnych, notariuszy, doradców podatkowych, urzędników, a także zarządców i pośredników w obrocie nieruchomościami. "Recenzowana praca jest dziełem oryginalnym i unikatowym na polskim rynku wydawnictw prawniczych.

Dotyczy wielce nieprzystępnych relacji między szczegółowymi przepisami ustaw podatkowych dotyczącymi opodatkowania nieruchomości a głównie prawem cywilnym. Autorzy książki objaśniając skomplikowane oraz wielorakie podatkowe aspekty opodatkowania nieruchomości, w szerokim zakresie skorzystali z bogatego i inspirującego orzecznictwa polskich i europejskich sądów i uwzględnili dotychczasowe poglądy piśmiennictwa polskiego".

Prof. Dr hab. Jerzy małecki "Wywody naukowe Autorów pracy są na nad wyraz wysokim poziomie i znamionują się prekursorskim spojrzeniem na rozstrzygane w dziele zagadnienia prawne. W opracowaniu nie brak jeszcze krytycznych analiz niektórych istniejących rozwiązań prawnych de lege lata, zawarto w nim także szereg interesujących postulatów de lege ferenda.

Zachowanie zasady ścisłego powiązania rozwiązań cywilnoprawnych i administracyjnoprawnych z ich konsekwencjami podatkowymi czyni pracę dziełem kompleksowym, dającym pełen obraz normatywny pokazujenych instytucji i konstrukcji prawnych.

Autorom udało się osiągnąć kompatybilność w demonstrujeniu poszczególnych instytucji z najróżniejszych dziedzin prawa, co skutkuje rezultatem synergii naukowej całego dzieła. Dzięki wielostopniowej systematyce i logicznemu podziałowi materii praca jest niezwykle przezroczysta, pomimo znacznej objętości".

Prof. Dr hab.

Specyfikacja produktu

Specyfikacja Nieruchomości w prawie cywilnym, administracyjnym i podatkowym. tom 2. umowy obciążające i o korzystanie z nieruchomości. orzeczenia spadkowe. wywłaszczenie nieruchomości. Wolters kluwer
Kategoria Biznes, ekonomia
Marka Wolters Kluwer
ISBN 9788380928312
Oprawa twarda
Autor praca zbiorowa
Wydawnictwo Wolters Kluwer
Ilość stron 1080
Rok wydania 2017
Aktualnych ofert 1
Najniższa cena 186,15 zł
Najwyższa cena 186,15 zł
W bazie od 28.06.2017
Data aktualizacji 20.04.2024
Opinia użytkowników -
Nasza recenzja -
Rekomendacja sklepu TaniaKsiazka.pl

Historia cen

Funkcja śledzenia zmian cen pozwala na obserwację wartości towaru na przestrzeni czasu.

Na chwilę obecną nie posiadamy historycznych danych dotyczących ceny dla produktu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Recenzje / opinie

Podziel się swoją opinią o tym produkcie! Twój komentarz może pomóc innym użytkownikom.

Nie znaleźliśmy żadnych recenzji dla tego produktu. Twoja opinia może być pierwsza!

Znalezione oferty w bazie

Ceny ofert dla Nieruchomości w prawie cywilnym, administracyjnym i podatkowym. tom 2. umowy obciążające i o korzystanie z nieruchomości. orzeczenia spadkowe. wywłaszczenie nieruchomości. Wolters kluwer Wolters Kluwer, które są przedstawione poniżej, nie obejmują potencjalnych kosztów przesyłki. Przy wyborze miejsca zakupu produktu, zapoznaj się z reputacją firmy i weź pod uwagę dodatkowy koszt związany z wysyłką. Lista ofert jest cyklicznie uaktualniana, co kilka - kilkanaście minut.

 • Nieruchomości w prawie cywilnym, administracyjnym i podatkowym. tom 2. umowy obciążające i o korzystanie z nieruchomości. orzeczenia spadkowe. wywłaszczenie nieruchomości. Wolters kluwer (oferta z TaniaKsiazka.pl)

  Nieruchomości w prawie cywilnym, administracyjnym i podatkowym. tom 2. umowy obciążające i o korzystanie z nieruchomości. orzeczenia spadkowe. wywłaszczenie nieruchomości. Wolters kluwer Sklep on-line
  ★★★★★
  186,15 zł
  Kategoria w sklepie TaniaKsiazka.pl: Biznes, ekonomia Wolters Kluwer

Produkty powiązane

Wolters kluwer Psychologia dla coachów
Wolters Kluwer
Prawo filmowe
Wolters Kluwer
55,99 zł

Prawo filmowe

Ekonomia eksperymentalna Wolters kluwer
Wolters Kluwer
Algorytmika w analizach gospodarczych
Wolters Kluwer

Inne z kategorii Biznes, ekonomia

Instytut praktycznej edukacji Kto zabiera twoje pieniądze
Instytut Praktycznej Edukacji
Bankowość wczoraj i dziś Białas małgorzata, mazur zbigniew
Białas Małgorzata, Mazur Zbigniew
Współpraca z dostawcami w przedsiębiorstwach społecznie odpowiedzialnych
Wydawnictwo uniwersytetu jagiellońskiego
Nlp w biznesie Helion
Helion
...